Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2008 o 18:37, Fumiko napisał:

> Chyba Ci się pomyliło z innym MMO. W ArchLordzie , jakiś czas temu opłaty zostały
zniesione
> i jest darmowy.

A nie wiesz czy korzysta z GameGuarda? Pytam o to przy każdym MMO bo sieć, którą mam
obecnie, źle znosi gry na tej "ochronie" (bardzo ciężkie lagi).


Pewny nie jestem , ale chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 18:37, Fumiko napisał:

> Chyba Ci się pomyliło z innym MMO. W ArchLordzie , jakiś czas temu opłaty zostały
zniesione
> i jest darmowy.

A nie wiesz czy korzysta z GameGuarda? Pytam o to przy każdym MMO bo sieć, którą mam
obecnie, źle znosi gry na tej "ochronie" (bardzo ciężkie lagi).


Nie, nie ma GAME GUARDA, ale jest inny program anty-hakerski, nie pamiętam jaki. Jeśli ktoś chce to pisać a poznam i dam porady gry w ARCHLORDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2008 o 10:13, fearlord napisał:


Nie, nie ma GAME GUARDA, ale jest inny program anty-hakerski, nie pamiętam jaki. Jeśli
ktoś chce to pisać a poznam i dam porady gry w ARCHLORDA.



A jaki masz lvl i na jakim serwerze grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 10:34, fearlord napisał:

Mam 2 postacie Yeavin - 28 lvl orck berserk i Witcherpl - 24lvl human Archer. Gram na
servie Brumhart!


Na takich lvl ,to na pewno duzo wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 10:26, AdiN2 napisał:

Szukam dobrego mmorpga w którym do wyboru są minimum 4 klasy .Jeśli znacie takowego napiszcie
:]
Grałem już w : 2moons ,dream of mirror online ,asda story ,mu online ,sword of the new
world ,fury ,pirate king online ,RF online ,Cabal tak więc tych tytułów nie proponujcie
.



Metin2.
Są coprawda tylko 4 klasy, ale później wybierasz pomiędzy jedną z dwóch ścieżek rozwoju, a to oznacza tak jakby było 8 klas, bo te ścieżki rozwoju są zupełnie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 10:34, fearlord napisał:

Mam 2 postacie Yeavin - 28 lvl orck berserk i Witcherpl - 24lvl human Archer. Gram na
servie Brumhart!


Grasz na Brumhart? Napisz do mnie to sie jakoś zgadamy powymieniamy itemkami, pomoge w questachxD Mój nick(nie śmiać sie) Marcinek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 10:26, AdiN2 napisał:

Szukam dobrego mmorpga w którym do wyboru są minimum 4 klasy .Jeśli znacie takowego napiszcie
:]
Grałem już w : 2moons ,dream of mirror online ,asda story ,mu online ,sword of the new
world ,fury ,pirate king online ,RF online ,Cabal tak więc tych tytułów nie proponujcie
.


Grałeś w jakieś chłamy :D Pograj w ArchLorda , albo SilkRoada. Ale tam servery nabite , więc polecam ArchLorda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 10:13, fearlord napisał:

Nie, nie ma GAME GUARDA, ale jest inny program anty-hakerski, nie pamiętam jaki. Jeśli
ktoś chce to pisać a poznam i dam porady gry w ARCHLORDA.


X-Trap może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 13:46, Budep napisał:

Grałeś w jakieś chłamy :D Pograj w ArchLorda , albo SilkRoada. Ale tam servery nabite
, więc polecam ArchLorda.


Archlord odpada ,nie przypadł mi do gustu . Pograłbym znowu w silkroada ,ale jeśli nadal są problemy z dostaniem się na serwer to sobie odpuszczę :P Po graniu w wow''a wszystkie darmowe mmorpgi wydają mi się słabe ~~. Co do wow''a ... jest już jego darmowy odpowiednik (klon) https://www.4story.com/community/screen/screen_view.asp ,lecz trzeba jeszcze poczekać na wersję angielską :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2008 o 15:00, AdiN2 napisał:

Archlord odpada ,nie przypadł mi do gustu . Pograłbym znowu w silkroada ,ale jeśli nadal
są problemy z dostaniem się na serwer to sobie odpuszczę :P Po graniu w wow''a wszystkie
darmowe mmorpgi wydają mi się słabe ~~. Co do wow''a ... jest już jego darmowy odpowiednik
(klon) https://www.4story.com/community/screen/screen_view.asp ,lecz trzeba jeszcze poczekać
na wersję angielską :/



Jaki znowu clon? co to za szajs? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 15:16, Budep napisał:

No jakieś tam podobienstwo jest. Kiedy będzie english wersja? Nie sądze jednak , zeby
to bylo chociaz troche tak dobre jak WoW. tam sa rasy w ogole?


Pisali tylko że wersja angielska będzie niedługo ,zapewne gdy zacznie się start bety (wrzesień) . Dobre jak wow napewno nie będzie ,ale komu szkoda płacić za abonament ,ma alternatywne wyjście :P Są 3 rasy i 6 klas , ale wersja beta jeszcze nie ruszyła więc napewno wiele się może jeszcze zmienić .

@zerohunter

Bo jeden jest o Darmowych grach mmo a drugi nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam gramowiczów. Mam pytanko. Co sądzicie o MMORPG-u Dark and Light? Jest darmowy, grafika nawet niezła, mi się podoba. Czy ktoś z was miał z nim styczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 19:51, mokra skarpeta napisał:

Witam gramowiczów. Mam pytanko. Co sądzicie o MMORPG-u Dark and Light? Jest darmowy,
grafika nawet niezła, mi się podoba. Czy ktoś z was miał z nim styczność?


Po screenach i filmikach wiele powiedzieć nie można.Aczkolwiek gra oferuje dużo ras i klas. Może byc naprawde niezla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować