Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2008 o 19:51, mokra skarpeta napisał:

Witam gramowiczów. Mam pytanko. Co sądzicie o MMORPG-u Dark and Light? Jest darmowy,
grafika nawet niezła, mi się podoba. Czy ktoś z was miał z nim styczność?


Wygląda świetnie, szczególnie podoba mi się to ile jest ras i klas do grania. Zassałem i jest jeden mały szkopuł od dwóch dni nie mogę się dostać na serwer. Gwoli ścisłości nie udało mi się ani razu O.o
To tak jako odpowiedź na Twoje pytanie.
A co do innych gramowiczów, jest tutaj ktoś kto grał i może powiedzieć czy mają ten sam problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 22:25, Szubens napisał:

A co do innych gramowiczów, jest tutaj ktoś kto grał i może powiedzieć czy mają ten sam
problem?

Niegralem, ale taki problem mam u siebie czesto w innych grach. Cos niedobrze dzieje sie z twoim necie. Podejrzewam, ze masz zablokowane porty od serwerow sieciowych.
A jesli chcecie troche smieszniej, to powiem wam, ze znajomy mial neta. Mogl robic wszystko oprocz... surfowania po sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Niegralem, ale taki problem mam u siebie czesto w innych grach. Cos niedobrze dzieje

Dnia 26.07.2008 o 22:32, Kirabax napisał:

sie z twoim necie. Podejrzewam, ze masz zablokowane porty od serwerow sieciowych.
A jesli chcecie troche smieszniej, to powiem wam, ze znajomy mial neta. Mogl robic wszystko
oprocz... surfowania po sieci...


To nie to... Porty mam pootwierane i gram w mase onlinówek więc to podstawa. Firewall na początku blokował ale nawet na "allow all network traffic" nie idzie.
Ludzie na forum DnL pisali, że to przez to, że serwery są wyłączane i rebootowane. No ale chyba nie przez trzy dni Oo. Dlatego właśnie pytam czy ktoś nie gra i nie ma teraz tego problemu, to by faktycznie oznaczało, że to jednak coś u mnie.
Cóż napisze na oficjalnym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 23:17, Szubens napisał:

Firewall na początku blokował ale nawet na "allow all network traffic" nie idzie.

A wlasnie mam pytanie. Czesto w grach mi pisze "Skonfiguruj swojego Firewalla". Czy moge go wylaczyc w Panelu sterowania, czy gdzies jeszcze jest ten firewall?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> A wlasnie mam pytanie. Czesto w grach mi pisze "Skonfiguruj swojego Firewalla". Czy moge

Dnia 26.07.2008 o 23:24, Kirabax napisał:

go wylaczyc w Panelu sterowania, czy gdzies jeszcze jest ten firewall?


To zależy od tego czy masz tylko tego standardowego Windowsowego czy jakiegoś prócz niego. Ogólnie jak klikniesz na ta ikonke z czerwona tarcza (prawy-dolny róg ekranu) to tam masz konfiguracje no i oddzielną dla swojego firewalla. Można go wyłączać itp. Ja np. przy F-secur''ze mam tak, że jak komp chce się z internetem łączyć to mnie pyta czy zezwolić na połączenie, co czasami przeszkadza w grach.
A jak masz skonfiguruj Firewalla to prawdopodobnie chodzi o to, że musisz pozwolić na łączenie się danej aplikacji z internetem. Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 23:30, Szubens napisał:

>> A wlasnie mam pytanie. Czesto w grach mi pisze "Skonfiguruj swojego Firewalla".
Czy moge
> go wylaczyc w Panelu sterowania, czy gdzies jeszcze jest ten firewall?

To zależy od tego czy masz tylko tego standardowego Windowsowego czy jakiegoś prócz niego.
Ogólnie jak klikniesz na ta ikonke z czerwona tarcza (prawy-dolny róg ekranu) to tam
masz konfiguracje no i oddzielną dla swojego firewalla. Można go wyłączać itp. Ja np.
przy F-secur''ze mam tak, że jak komp chce się z internetem łączyć to mnie pyta czy zezwolić
na połączenie, co czasami przeszkadza w grach.
A jak masz skonfiguruj Firewalla to prawdopodobnie chodzi o to, że musisz pozwolić na
łączenie się danej aplikacji z internetem. Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi
:P

Nie, no powinno tak byc. Zaraz lookne. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalne 2Moonsy, tyle że europejskie... Betatestowałam to swego czasu, nie urzekło mnie. Pomijając to, że postaci wyglądają jakby miały garba (zwłaszcza podczas biegu) to sterowanie jest dość dziwaczne i całość średnio oryginalna.

I tak, sporo jest grindu, nieco PvP, ale też takie sobie. Znaczy się - podoba Ci się to spróbuj, ja po kilkunastu dniach zrezygnowałam (z 2Moons, ale nie sądzę, żeby Dekaron się jakoś straszliwie od nich różnił).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 16:35, Fumiko napisał:

Normalne 2Moonsy, tyle że europejskie... Betatestowałam to swego czasu, nie urzekło mnie.
Pomijając to, że postaci wyglądają jakby miały garba (zwłaszcza podczas biegu) to sterowanie
jest dość dziwaczne i całość średnio oryginalna.

I tak, sporo jest grindu, nieco PvP, ale też takie sobie. Znaczy się - podoba Ci się
to spróbuj, ja po kilkunastu dniach zrezygnowałam (z 2Moons, ale nie sądzę, żeby Dekaron
się jakoś straszliwie od nich różnił).


Grind mi sie szybko nie nudzi jeśli mam dużo ładnych,efektownych skilli:) Grałem w Archlorda i do grindu używałem tylko 2 skilii:P


A SUN: Soul of the Ultimate Nation? znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 16:39, marcinshinoda napisał:

A SUN: Soul of the Ultimate Nation? znacie?


A to już wyszło w ogóle? I czy przypadkiem nie miało być płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 16:43, Fumiko napisał:

> A SUN: Soul of the Ultimate Nation? znacie?

A to już wyszło w ogóle? I czy przypadkiem nie miało być płatne?


właśnie sam nie wiem:P Gra już chyba wyszła,ale nie wiem czy za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wrocilem do Silkroada. Na razie mi starcza. W najblizeszej przyszlosci nie planuje sprawdzac nowych mmo. No moze Runes and Magic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 16:50, Budep napisał:

Ja wrocilem do Silkroada. Na razie mi starcza. W najblizeszej przyszlosci nie planuje
sprawdzac nowych mmo. No moze Runes and Magic :P

A co Archlord ci sie znudził? Mi też=P Cały czas tylko waliłem moby używając 2 skilli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mu online, Shadow Of Legend (podobne do Diablo II) tyle że zajmuję około 2.2 gb o_O Knight online *ja tą grę pobrałem i nie chcę mi działać jak już stworze postać to piszę Brak odpowiedzi :/, Dark And Light, Archlord, Guild Wars, GunZ the duel, Kal online, Red Stone (też w typie D2) Ryl, Corum online, Dungeon Runner (Nie wiem czy za darmo), Deicide online, A3 online, Last chaos Dobra gra niezła grafika i duuuuża sieka ala diablo II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co d o SilkRoad fajne to to ? xD

Mnie się podoba, nie gralem dlugo, ale wrocilem. Na pewno jest w czolowce mmorpg.Zobacz na polskie strony, www.silkroadonline.com.pl,www.silkroad-online.pl

marcinshinoda napisał/a:

> A co Archlord ci sie znudził? Mi też=P Cały czas tylko waliłem moby używając 2 skilli:/

No na razie znudził, ale czuje, ze jeszcze wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 16:50, Budep napisał:

Ja wrocilem do Silkroada. Na razie mi starcza. W najblizeszej przyszlosci nie planuje
sprawdzac nowych mmo. No moze Runes and Magic :P


A da się już normalnie na serwery wejść? Bo ja sobie odpuściłam po tym, jak przez TYDZIEN nie mogłam się zalogować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 16:54, dambialko napisał:

Co d o SilkRoad fajne to to ? xD



Mnie się podoba, nie gralem dlugo, ale wrocilem. Na pewno jest w czolowce mmorpg.Zobacz na polskie strony, www.silkroadonline.com.pl,www.silkroad-online.pl

marcinshinoda napisał/a:

Dnia 12.08.2008 o 16:54, dambialko napisał:

A co Archlord ci sie znudził? Mi też=P Cały czas tylko waliłem moby używając 2 skilli:/


No na razie znudził, ale czuje, ze jeszcze wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 16:57, Fumiko napisał:

> Ja wrocilem do Silkroada. Na razie mi starcza. W najblizeszej przyszlosci nie planuje

> sprawdzac nowych mmo. No moze Runes and Magic :P

A da się już normalnie na serwery wejść? Bo ja sobie odpuściłam po tym, jak przez TYDZIEN
nie mogłam się zalogować...


Joymax masowo banuje boty, przy kazdej nadarzajacej sie okazji, wiec jest dobrze. Duzo miejsc sie zwolnilo i jest latwiej wbic, aczkolwiek i tak serwery sa mocno oblegane. Ja jednak dzisiaj, sie zbyt mocno nie wkurzalem. bylo z 10 serwerow wolnych, a na ''zajetego'' wbijalem za pierwszym razem. Gram na mercury.

Zapraszam do gry na tym wlasnie serwerze :)

Ja mialem dziwna sytuacje, bo zawsze, z jakiego zrodla bym nie sciagal, wyskakiwalo... ze jest wirus. Ale zignorowalem to i gra sie zainstalowala i nic sie z kompem nie dzieje. Dziwne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 16:57, Budep napisał:

> Co d o SilkRoad fajne to to ? xD


Mnie się podoba, nie gralem dlugo, ale wrocilem. Na pewno jest w czolowce mmorpg.Zobacz
na polskie strony, www.silkroadonline.com.pl,www.silkroad-online.pl

marcinshinoda napisał/a:

> A co Archlord ci sie znudził? Mi też=P Cały czas tylko waliłem moby używając 2 skilli:/

No na razie znudził, ale czuje, ze jeszcze wroce :)


A gdzie mogę ja pobrac bo na silkroad.pl nie ma pobierz, a na tą drugą coś wejsc nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować