Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Ja mam pytanie. Czy od Grudnia zeszłego roku wyszło dużo Updatów do WarRock?
Mam na płytce z Clicka, nie wiem czy ściągać, czy się męczyć z updatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 21:18, Winter wind napisał:

mam pytanie poleci ktoś jakiegoś darmowego acz mnorpg-a


Pffffff... tego kwiata pół świata. Jakieś oczekiwania? Styl? Klimat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją exteela xD Jak można zmienić docelowe miejsce instalacji ? Jestem już w programie "PlayNC" z którego to mam zainstalować tą grę. Kiedy klikam na "Properties" i daję na "browse" to kiedy wybieram katalog nie potrafię kliknąć otwórz, ponieważ należy wybrać pliki typu: Exteel (US) (Exteel.exe) Proszę o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 21:55, Fumiko napisał:

> mam pytanie poleci ktoś jakiegoś darmowego acz mnorpg-a

Pffffff... tego kwiata pół świata. Jakieś oczekiwania? Styl? Klimat?

no że by były mounty i duży wybór klas/ras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Archlord ! Archlord ! Archlord !
Masz dużo klas, są mounty i jest wypas xD


Poza tym monotonny Metin2 (ehh). Masz tam jedynie konia...a klasy to tylko cztery. Więc pozostanę przy Archlordzie. Nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 16:06, Winter wind napisał:

no że by były mounty i duży wybór klas/ras


Archlord, Rohan Online, Perfect World... to mi tak od razu przychodzi do głowy. Mogę poszperać za mniej znanymi jeśli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 16:09, Fumiko napisał:

> no że by były mounty i duży wybór klas/ras

Archlord, Rohan Online, Perfect World... to mi tak od razu przychodzi do głowy. Mogę
poszperać za mniej znanymi jeśli chcesz.

Nie , wystarczy. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 16:27, Winter wind napisał:

Nie , wystarczy. Dziękuje


O, wiem o czym zapomniałam. Cabal Online i Silkroad. Cabal co prawda mountów sensu stricte nie ma, za to 6 klas i bardzo ładna grafika (zwłaszcza animacja walki). No i Silkroad. Nie wiem w sumie jak tam z mountami, ale klas sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do zgromadzonych. Chciałbym się zająć jakimś nowym darmowym MMo no i spośród wielu wybrałem 3 które mogłyby mnie interesować. Są to Rohan online, Cabal i Runes of magic. Ostania gra jest na razie w fazie beta testów no ale prezentuje się ciekawie. Przechodząc do meritum moje pytanie to którą grę z tych trzech (lub 2 jeśli ktoś o 3 pozycji nie ma zdania) wybrać?Która jest najbardziej godna polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 19:36, Gall historyk napisał:

Mam pytanie do zgromadzonych. Chciałbym się zająć jakimś nowym darmowym MMo no i spośród
wielu wybrałem 3 które mogłyby mnie interesować. Są to Rohan online, Cabal i Runes of
magic. Ostania gra jest na razie w fazie beta testów no ale prezentuje się ciekawie.
Przechodząc do meritum moje pytanie to którą grę z tych trzech (lub 2 jeśli ktoś o 3
pozycji nie ma zdania) wybrać?Która jest najbardziej godna polecenia?


Lepiej poczekać na Runes Of Magic, Cabal to ładny grindowiec, Rohan lepszy..

Graj w GW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 18:23, Kolumb95 napisał:

I znów mam problem z Exteelem. Kiedy włączam grę widzę takie coś:(obarzek). Gdy klikam
OK gra się wyłancza. Co mam zrobić ? Z góry dziękuję za pomoc.


Rofl. Jak chcesz grać nie znając angola? Coś jest z serwerem, może wyłączyli, może jakiś reset, może coś robią.. a informacje uzyskasz na ich stronie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 18:41, Kolumb95 napisał:

Cholerka. Podwójny post i to z jakim opóźnieniem. Jakiś error.


Tak jak pisze na zalaczonym obrazku:Problem z polaczeniem.Prosze odwiedzic strone glowna(w sensie gry)
Angielski nie jest taki zly:P i kazdemu sie przyda Kolumb95:P Jezeli 95 to rocznik to takie rzeczy powinienes juz wiedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj zobaczyłem screeny z gry '' Rohan'' wygląda bardzo ładnie i mam zamiar ją sciągnąc,chciałem zapytać ludzi którzy w nią grali, bądz też wiedza co nie co o niej.

Mianowicie, czy żeby zdobyć jakiś dobry weapon albo pancerz, trzeba sie dużo męczyć np: tak jak w lineage że trzeba było spojlować matsy, znaleźć kraftera itp: czy itemy lecą z mobów i nic nie trzeba tworzyć samemu.

Czy gra jest warta polecenia ?
Czy lvluje się postać szybko ?
Czy z samego dropu nie stawiając głownego nacisku na targowanie, da się zrobić dobrą postać ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakieś gierki która by wciągneła i miała do zaoferowania coś więcej niż ciągły grind:P Tak żeby człowiek sie wniej nie nudził. Rozmiar nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować