Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2009 o 18:40, bardek napisał:

Nudzi mi się. Pograł bym sobie w jakieś mmorpg. Co polecacie?
Grałem już w :
- Tibia - Myth Of Soma - Ragnarok - Legend of Mir 3 - Lineage 2 - Mu Online - Dungeon
Runners - Infinty Online - Ultima Online - EuDemoms - Flyff - Silkroad - Puzzle
Pirates - Rohan Online - Rakion - RuneScape - Metin 2
- Priston Tale - Rising Force Online - Anarchy Online - Endless Online - Wurm - Shadow
Bane - Metin 2 - Terra Online
- Shayia - Maple Story - Helbreath - Endless Online - Dark & Light - Rose Online
i Runes of Magic mnie nie interesuje
Propozycje...


Ciekawe jest bardzo 2moons ale niestety konta nie działają w Polsce... można jakoś tam zrobić konto na inny kraj... mi kolega zrobił konto w Anglii i gram sobie spokojnie raz na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 18:43, Pablo09 napisał:

Ciekawe jest bardzo 2moons ale niestety konta nie działają w Polsce...


... Dziwne, moje działa, a Acclaim doskonale wie skąd jestem, bo to już któraś ich gra którą się bawie.

Zawsze możesz europejską wersję znaleźć, Dekaron się zwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Dnia 26.03.2009 o 18:40, bardek napisał:

Propozycje...


Cabala ani 9Dragons na liście nie widzę, a z tego co obserwuję nie masz nic przeciwko grindowcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 08:38, line's napisał:

Gadanie :P To taki pierwszy zachwyt. Myślę, że nie ma ogromnych różnic między free a
premium account w RoM.


Załóżmy ze RoM jest wyjątkiem, ale to pewnie tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 18:59, Camelowaty napisał:

> Gadanie :P To taki pierwszy zachwyt. Myślę, że nie ma ogromnych różnic między free
a
> premium account w RoM.

Załóżmy ze RoM jest wyjątkiem, ale to pewnie tylko kwestia czasu.

Wątpie. Jest pewien rodzaj P Accounta - możemy dokupić dodatkowe miejsca w ekwipunku lub dodatkowe diamenty(i tak można je wydobyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejs fajnej gry mmorpg,tylko darmową,która ma fajną grafikę i ciekawszą fabułe.hmm podoba mi sie Last Chaos,ale gra po roku mi sie juz znudzila...moze mi cos zaoferujecie? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 11:51, line's napisał:

> > Gadanie :P To taki pierwszy zachwyt. Myślę, że nie ma ogromnych różnic między
free
> a
> > premium account w RoM.
>
> Załóżmy ze RoM jest wyjątkiem, ale to pewnie tylko kwestia czasu.
Wątpie. Jest pewien rodzaj P Accounta - możemy dokupić dodatkowe miejsca w ekwipunku
lub dodatkowe diamenty(i tak można je wydobyć).


Nie!
Nie można wydobywać diamentów.
Dropią niektóre rzeczy z IM, ale mało warte.
Można za daily questy zdobywać tokeny, dzięki którym możemy CO NIE CO kupić w IM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 11:51, line's napisał:

Wątpie. Jest pewien rodzaj P Accounta - możemy dokupić dodatkowe miejsca w ekwipunku
lub dodatkowe diamenty(i tak można je wydobyć).


Mówię Ci, tu chodzi o kasę, a ludzie lecą na takie bajery. NIe dziwie się z resztą, bo jest wybór albo wyrównać szanse albo odejść.
To jest jedna z tych rzeczy, która również irytuje mnei w grach przeglądarkowych.
Żeby to jeszcze było tąnsze niż barszcz, jak np NCoinsy. Co nie zmienia faktu że i tak nie mam zamiaru wydawać więcej kasy, gdy dostaję gręchcę się cieszyć rozgrywką w pełni możliwości, a nie musieć jeszcze dopłacać, jeśli mam płacić to niech dadzą mi grę za darmo, a nie muszę wydać od 60 - 130 złoty za klucz do gry(WoW)i jeszcze płacić.
Dlatego wolę GW, kupuję grę i gram za darmo a cały swiat przede mną stoi otworem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 18:40, bardek napisał:

Nudzi mi się. Pograł bym sobie w jakieś mmorpg. Co polecacie?
Grałem już w :
- Tibia - Myth Of Soma - Ragnarok - Legend of Mir 3 - Lineage 2 - Mu Online - Dungeon
Runners - Infinty Online - Ultima Online - EuDemoms - Flyff - Silkroad - Puzzle
Pirates - Rohan Online - Rakion - RuneScape - Metin 2
- Priston Tale - Rising Force Online - Anarchy Online - Endless Online - Wurm - Shadow
Bane - Metin 2 - Terra Online
- Shayia - Maple Story - Helbreath - Endless Online - Dark & Light - Rose Online
i Runes of Magic mnie nie interesuje
Propozycje...

www.perfectworld.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 14:17, Camelowaty napisał:

> Wątpie. Jest pewien rodzaj P Accounta - możemy dokupić dodatkowe miejsca w ekwipunku

> lub dodatkowe diamenty(i tak można je wydobyć).

Mówię Ci, tu chodzi o kasę, a ludzie lecą na takie bajery. NIe dziwie się z resztą, bo
jest wybór albo wyrównać szanse albo odejść.
To jest jedna z tych rzeczy, która również irytuje mnei w grach przeglądarkowych.
Żeby to jeszcze było tąnsze niż barszcz, jak np NCoinsy. Co nie zmienia faktu że i tak
nie mam zamiaru wydawać więcej kasy, gdy dostaję gręchcę się cieszyć rozgrywką w pełni
możliwości, a nie musieć jeszcze dopłacać, jeśli mam płacić to niech dadzą mi grę za
darmo, a nie muszę wydać od 60 - 130 złoty za klucz do gry(WoW)i jeszcze płacić.
Dlatego wolę GW, kupuję grę i gram za darmo a cały swiat przede mną stoi otworem.

Rób co chcesz - mnie RoM się bardzo podoba :P
Nie ma dużych różnic pomiędzy płacącymi, a nie płacącymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 10:03, line's napisał:

/.../
Rób co chcesz - mnie RoM się bardzo podoba :P
Nie ma dużych różnic pomiędzy płacącymi, a nie płacącymi.

Uaprty normalnie xD Toć to ja nie mówie o RoM, pisze ze w taki mrazie to musi być wyjątek xD
Ja cały czas mówię ogólem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 12:29, Camelowaty napisał:

> /.../
> Rób co chcesz - mnie RoM się bardzo podoba :P
> Nie ma dużych różnic pomiędzy płacącymi, a nie płacącymi.
>
Uaprty normalnie xD Toć to ja nie mówie o RoM, pisze ze w taki mrazie to musi być wyjątek
xD
Ja cały czas mówię ogólem :)

Aaaa to sorki :P
Wiesz, bo ja teraz to tylko w RoM gram, i o nim tylko myślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 19:15, matiz09 napisał:

Znacie jakieś fajne darmowe mmorpg najlepiej po polsku ( tylko nie metin2 bo mam tam
już 70 lvl archera i mi sie niechce grać ;] )


Last Chaos chyba też po polsku zrobili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuje darmowego MMO, w którym ludzie na serverach nie piszą w stylu: "0h n0 th3 Pwnz0rd k1ll us all", "albo dasz golda". Tylko mmo, w którym gracze zachowują klimat pisząc: "Rycerzu uważaj bo poznasz smak mego miecza", albo: "Co cie tu sprowadza mosterdzieju". Szukam cholernie klimatycznego mmo. Słyszałem coś o takich servach ultimy ale brak linków.

P.S.
Grafa sie nie liczy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam (nie dla mnie) darmowego mmo osadzonego w kosmosie, coś jak eve. Zna ktoś taką grę ?

EDIT.: Oczywiście nie przez przeglądarkę. Taka, która waży przynajmniej 1.5gb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem już w Silkroad Online, Cabal Online, Rohan Online, Runescape, Tibia, Metin2
i jak narazie najlepszymi grami dla mnie są Silkroad i Cabal:d a reszta do śmietnika:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować