Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Ściągnełem sobie Luna Online
Wszystko ładnie chodzi dopóki nie wyłączę gry, po wyłączeniu nie moge odpalić żadnego programu (GG, Opera, Nero) innych gier, a nawed muzyki.
A gdy wyłączam kompa to pokazuje się taka tabelka: foto1
normalnie tak nie mam i nigdy nie miałem tylko teraz jak kończe grać w tą gierke.
Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić ?

20090704131505

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakieś darmowe MMO?
Grałem w.
Runes of Magic, Cabal Online, Knight Online, MU Online, Metin 2, Flyff, Eudemons Online, Conquer Online - więc tych mmo mi nie polecajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 21:03, nieszczescie napisał:

Maple Story i Guild Wars - jedyne darmowe mmo w które dobrze mi się grało.

MS grałem, fajne ale strasznie animowate i chaotyczne.
W Guild Wars... hmm nie lubię za bardzo RPG, więc nie chcę wydawać 50 zeta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 21:33, Kirabaxior napisał:


Perfect World - bardzo rozbudowane i nieco bajkowe, za to bardzo dużo questów i innych atrakcji. Jedyny minus to niestabilne gildie. Mnie wywalano za dwutygodniową nieobecność. No ale to mogło być moje ślepe szczęście :P Zdecydowanie najlepsza graficznie darmowa gra MMORPG http://www.youtube.com/watch?v=xAWKLDR9x60

Requiem: Bloodymare - cięzki i krwawy klimat utrzymany w konwencji horroru. Dużo questów, całkiem ciekawy system rozwoju postaci polegający na modyfikacji DNA. Świetnie sprawdza się silnik fizyczny Havok przy animacji zwłok :D Chyba jedyne takie MMO, w którym śmierć nie jest opatrzona gwiazdkami itp fajerwerkami tylko bryzgającą krwią i drgawkami pośmiertnymi. http://www.youtube.com/watch?v=91syFo0cWxk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 10:00, Arachnos napisał:

Requiem: Bloodymare - cięzki i krwawy klimat utrzymany w konwencji horroru. Dużo questów,
całkiem ciekawy system rozwoju postaci polegający na modyfikacji DNA. Świetnie sprawdza
się silnik fizyczny Havok przy animacji zwłok :D Chyba jedyne takie MMO, w którym śmierć
nie jest opatrzona gwiazdkami itp fajerwerkami tylko bryzgającą krwią i drgawkami pośmiertnymi.
http://www.youtube.com/watch?v=91syFo0cWxk

Dzięki, chyba zainteresuję się tą gierką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze atlantica online? Gra ma sens, bo neiwiele jest chyba turowych gierek mmo, wyglada calkiem spoko itp.
Requiem, perfect online, to klony lineage 2, jesli miales z tym do czynienia odpusc sobie, gowno. Osobiscie jestem ciekaw Link Realms, jest jakas beta, ale chyba trudno sie dostac. Dungeons & dragons online ma byc za free... spellborn tez kiedys. Alganon- wyglada jak free mmo.regnum online , ryl2, Crowns of power - malo osob gra, ale open pvp. heh ogolnie bieda jesli chodzi o darmowe gry... sa jeszcze stare a dobre, anarchy online, ultima online, neocron (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 14:40, Araondoion napisał:


problem z Lineage 2 polega na tym, że tam jest tępy grind i jest płatny :P Obie te gry mają na tyle różnic, że nazywanie ich klonem jest nadużyciem semantycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem w co grałes ale ani w Perfect World ani w Requiem tępego grindu nie uświadczyłem, dlatego bardzo obie gry polubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Silkroad''a ,jest to fajna gra ,ale problemy są jedynie z wbiciem na servery dlatego polecę również stronę z programem ,który nam to ułatwia www.recyfer.info ,hasło recyfer.info i stronę z polskimi opisami questów itp. www.silkroad-online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał już ktoś może w Draconica Online? Bo ja jak widziałem gameplaye, to strasznie mi się spodobał. Jednak rozmiar(1GB) na razie mnie odstrasza, zwłaszcza że dziś zacząłem grać w Maple Story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 23:18, Kirabaxior napisał:

Grał już ktoś może w Draconica Online? Bo ja jak widziałem gameplaye, to strasznie mi
się spodobał. Jednak rozmiar(1GB) na razie mnie odstrasza, zwłaszcza że dziś zacząłem
grać w Maple Story



Kumpel grał dużo w Maple Story i bardzo podoba mu się teraz Dragpnica na którą z resztą się przerzucił, Mowi że ma zalety Maple i do tego fajniesze dodatki i gameplay.

Jakiego darmowego MMORPG''a mi polecacie. Prosiłbym o podanie kilku tytułów z najwyższej półki, a nie Metiny, Silkroady itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut/

Knight Online.
Może grafika nie dzisiejsza, ale multum rozgrywki, naprawdę dużo fajnych ludzi, mimo wszystko. Rozbudowany świat, ciekawe klasy postaci, różne eventy i wojny. Polecam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A grał ktoś w Sword of the New World ?
Graficznie screeny wyglądają b. ładnie, ale w ciemno nie chcę ciągnąć 4 GB :)
A coś z lepszą grafą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 09:04, sevrond napisał:

Jakiego darmowego MMORPG''a mi polecacie. Prosiłbym o podanie kilku tytułów z najwyższej
półki, a nie Metiny, Silkroady itp.

Nie wiem czy mozna mowic o najwyzszej polce. Jest taki neidopracowany Taikodom, jesli lubisz kosmos i polatac, ale jest chyba calkiem niezle otwarte pvp ;) a tak to ludzie polecaja Runes of Magic ;)

ja chce mmo teraz bez levelingu, by system byl cos jak w Eve online, skille sie z czasem same robia ;) takie cos ma chyba saga of ryzom, ale jakos mnie nie podnieca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pobralem Air Rivals. Na pierwszy rzut oka przypomniała mi EVE, ale ja tego wcale nie mówiłem (!!!) W grze latamy czymś na wzór samolotów ze Star Wars i ubijamy latające potworki. Webpage: http://www.airrivals.pl/ . Gra, co ciekawe jest po polsku z polskimi dialogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 09:13, sevrond napisał:

A grał ktoś w Sword of the New World ?


Gra zmarnowanego potencjału. Tak naprawdę grindowiec jakich wiele, tylko mechanika nieco inna. A szkoda.

Edit: Kolumbiadek: target locked, alpha strike incoming... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować