Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Moje pytanie jest trochę takie nie do tego tematu, jednak nie chcę mi się zakładać nowego tematu.
Otóż poszukuję jakiegoś darmowego FPSa. Co do grafiki to w sumie mi obojętnie chociaż, żeby nie była brzydsza niż ta w CSie 1.6. Chciałbym, by ta gra była dosyć taktyczna, a nie zręcznościowa, nie ma to być jakiś symulator, po prostu ma być bardziej realistyczna od Calla 4. Miło by było gdyby swojego żołnierza dało się lvelować.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem.
Ta gra ma być nastawiona na multi czy single? jeśli multi - z darmowych polecam Crossfire bądź Combat Arms. Gra jest nieco realistyczniejsza od CoDa 4 (głownie dlatego, że nie ma tego kretyńskiego systemu zdrowia). WarRock jest też niezły, ale stara się udawać Battlefield 2, a wychodzi mu to sztucznie i niezręcznie.

Jeśli chodzi o singielka, polecić mogę 2 gry. Pierwsza, to Area 51, świetnie oceniona gra wypuszczona jakiś czas temu za darmo do pobrania przez Midway. Druga gra to PRISM: Guard Shield. Nie ma efektownej grafiki, za to jest świetny dźwięk, całkiem niezła fabuła jak na darmową produkcję no i ciekawe misje. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 19:07, Kirabaxior napisał:

Czołem.

Witaj. :)

Dnia 26.09.2009 o 19:07, Kirabaxior napisał:

Ta gra ma być nastawiona na multi czy single? jeśli multi - z darmowych polecam Crossfire
bądź Combat Arms. Gra jest nieco realistyczniejsza od CoDa 4 (głownie dlatego, że nie
ma tego kretyńskiego systemu zdrowia). WarRock jest też niezły, ale stara się udawać
Battlefield 2, a wychodzi mu to sztucznie i niezręcznie.


W Crossfire grałem (nawet własnoręcznie temat tu o tym założyłem), ale po jakimś czasie mi się znudziło. Ale to chyba najlepsza darmowa sieciowa strzelanka w jaką grałem.
W Combat Arms także grałem, tyle, ze wtedy było mało ludzi no i ta broń na 1 dzień... a no i campy i spawnkillerzy.
W WarRocka także grałem, tu znowu za dużo cziterów.

Nie wiesz może kiedy ma wyjść Parabellum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2009 o 19:26, Markush napisał:

Nie wiesz może kiedy ma wyjść Parabellum?

Dokładna data nie jest podana, ale na pewno jeszcze w tym roku. Ba, słyszałem coś o jesieni. Obstawiam październik. A tak nawiasem to trwa aktualnie beta, klucz możesz zdobyć na stronie CDA(zakładka numery seryjne), możesz przetestować jak ci się nudzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem trochę w necie i przypomniałem sobie kilka FPSów sieciowych do polecenia. Od razu mówię, że nie są to kicze od ljji. gdzie twórcy chcą zarobić na mikropłatnościach kosztem graczy. To jedziemy.
Urban Terror - gra dosyć podobna do CS, tyle że nie kupujemy tu broni, a wybieramy ją. Jest z czego wybierać! DM, TDM i CTF wystarczają do świetnej zabawy. Polecam.

Fear Combat - jeśli jeszcze nie zagrałeś w tą grę to... na co czekasz?! :D Bardzo dynamiczna i efektowna strzelanina sieciowa(to nic innego jak tryb multi z FEAR), przy której spędziłem dużo pięknych chwil.

America''s Army - co jak co, ale strzelanina jest przeznaczona dla najbardziej wytrwałych i cierpliwych. Jak szukasz akcji - nie ten adres. Liczy się cierpliwość i planowanie akcji.

Gry Uberszybkie
Warsow - bardzo szybka strzelanina z możliwością odbijania się od ścian. Posiada też celshadingową grafikę.

Quake Live - nic dodać, nic ująć ;)

Sauerbraten 2 aka Cube 2 - gra pod wieloma względami podobna do QL. Mimo wszystko... nie polecam, bo ludzie na serwach tak wymiatają, że szkoda gadać. Tylko się zniechęcisz.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie ochota na jakieś MMO. Ściągnąłem Rohana i się zarejestrowałem. Ale mam dwa problemy. Po pierwsze nie otrzymałem mailu aktywującego na poczte wp.pl. Po drugie w opisie na jakiejś stronie pisało, że gra jest od 12 lat więc podałem prawdziwą datę urodzin (nie mam jeszcze wymaganych 18), i dopiero po rejestracji zauważyłem oznaczenie wiekowe i domyślam się, że nie będę mógł zagrać. Więc chcę usunąć konto. I tu mam problem. W "my account" jest tylko możliwość zmienienia podpowiedzi do hasła. Da się jakoś usunąć to konto? Z tego wszystkiego przeszła mi ochota na Rohana, którego już waliłem i wszystkie inne mmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2009 o 22:50, Hartus napisał:

Po pierwsze nie otrzymałem mailu aktywującego na poczte wp.pl.


Bo po kiego zakładasz konto na wp? załóż na gmailu lub na hotmailu.

Dnia 28.09.2009 o 22:50, Hartus napisał:

Po drugie w opisie na jakiejś stronie pisało, że gra jest od 12 lat więc podałem prawdziwą datę urodzin
(nie mam jeszcze wymaganych 18)


Drugi błąd, nigdy nie pisz swojej daty urodzin (tej prawdziwej)

Dnia 28.09.2009 o 22:50, Hartus napisał:

Więc chcę usunąć konto.


Załóż drugie, bo nie ma możliwości usunięcia konta, przynajmniej ja takiej możliwości nigdy nigdzie nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2009 o 23:06, Markush napisał:


> Po drugie w opisie na jakiejś stronie pisało, że gra jest od 12 lat więc podałem
prawdziwą datę urodzin
> (nie mam jeszcze wymaganych 18)

Drugi błąd, nigdy nie pisz swojej daty urodzin (tej prawdziwej)


Nawet jeśli spełniały wymagania wiekowe? Niby czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2009 o 16:05, tomoliop napisał:

Nawet jeśli spełniały wymagania wiekowe? Niby czemu?


W sumie to nie wiem, ale czasem jest tak, ze niby pisze, że trzeba mieć ileś tam lat, a się okazuje, że jadnak trzeba być pełnoletnim. Ja tam na każdej stronie mam inną datę urodzin, czasem 40 czasem 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 16:48, Markush napisał:


> Nawet jeśli spełniały wymagania wiekowe? Niby czemu?

W sumie to nie wiem, ale czasem jest tak, ze niby pisze, że trzeba mieć ileś tam lat,
a się okazuje, że jadnak trzeba być pełnoletnim. Ja tam na każdej stronie mam inną datę
urodzin, czasem 40 czasem 23.


Viva la pełnoletność ;)

A ja się zamierza mzainteresować ragnarokiem na DeeSa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś z forumowiczów w Rohana? Ja właśnie uruchomiłem grę, ale przed wybraniem serwera się zapytam bo lepiej grać z kimś znajomym :) I czym się różnią od siebie serwery gdy jeden jest Union a drugi General albo jeden jest Modered a drugi Light?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 21:14, Hartus napisał:

Gra ktoś z forumowiczów w Rohana? Ja właśnie uruchomiłem grę, ale przed wybraniem serwera
się zapytam bo lepiej grać z kimś znajomym :) I czym się różnią od siebie serwery gdy
jeden jest Union a drugi General albo jeden jest Modered a drugi Light?


Grałem kiedyś, na Syrephisie . Light oznacza przeciązenie servera, reszty nie wiem. Co Ci mogę powiedzieć, system pvp elegancki, klasy postaci, buildy, znajdziesz cos dla siebie, za to duży plus. Nie idzie się nudzić ,walka fajna , energiczna. Ale w póżniejszej fazie gry, Sam Grind... Zbierasz Party, idziecie na spota, i walicie mooby , non stop, cały czas, na Qestach nie dasz rady... A zeby było fajniej, to bez scrolli na Exp Jest taki Zapierdziel, ze Daj spokój. Jeśli nie chcesz tracic realnej gotówki, na Scrolle do Expa, na Golda tez ( Bo cienko z nim jest jak cholera, z dropu gówno można zarobić ) to daj sobie spokój z tą grą . Dodam jeszcze iz w Item mallu można kupować rzeczy które wzmacniaja Bardzo postac. Więc nie jeden raz spotkasz się z Overpowered postaćia.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech szkoda gadać... Na 10 lvl gra mnie już odrzuca :/ Nie wyszedłem nawet z tutoriala, a już mam zamiar odinstalować Rohana. Przede wszystkim spodziewałem się ładnej grafiki bo wymagania miała ta gra w opisie kosmiczne. A tu jak się okazuje grafika na poziomie gier z przed kilku lat. No, ale to nie jest najważniejsze więc grałem dalej. Na czacie w wielu mmo widać, że ktoś gra, non sto ktoś rozmawia, a tu nie widziałem nikogo kto by się odezwał w pobliżu czy na ogólnym. Walka to sama nuda, kliknij na potwora i... czekaj. Ewentualnie wypij pota lub naciśnij cyferkę i użyj skilla. Żadnej dynamiki, a i na ładnych animacjach nie można oka zawiesić. Questy też typowe, zabij 10 czegośtam i wróć do mnie. Może tutorial to za mało, ba na pewno za mało aby ocenić grę, ale ja po prostu nie mam już ochoty dalej grać :/ Znasz coś godnego polecenia? Chodzi mi o jakieś darmowe mmo. Kiedyś byłem wielbicielem tego gatunku i teraz próbowałem znowu w nim zasmakować, ale nie natrafiłem na nic ciekawego. Jest w ogóle mmo, w którym darmowość nie wyklucza grywalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 23:30, Hartus napisał:

Ech szkoda gadać... Na 10 lvl gra mnie już odrzuca :/ Nie wyszedłem nawet z tutoriala,
a już mam zamiar odinstalować Rohana. Przede wszystkim spodziewałem się ładnej grafiki
bo wymagania miała ta gra w opisie kosmiczne. A tu jak się okazuje grafika na poziomie
gier z przed kilku lat. No, ale to nie jest najważniejsze więc grałem dalej. Na czacie
w wielu mmo widać, że ktoś gra, non sto ktoś rozmawia, a tu nie widziałem nikogo kto
by się odezwał w pobliżu czy na ogólnym. Walka to sama nuda, kliknij na potwora i...
czekaj. Ewentualnie wypij pota lub naciśnij cyferkę i użyj skilla. Żadnej dynamiki, a
i na ładnych animacjach nie można oka zawiesić. Questy też typowe, zabij 10 czegośtam
i wróć do mnie. Może tutorial to za mało, ba na pewno za mało aby ocenić grę, ale ja
po prostu nie mam już ochoty dalej grać :/ Znasz coś godnego polecenia? Chodzi mi o jakieś
darmowe mmo. Kiedyś byłem wielbicielem tego gatunku i teraz próbowałem znowu w nim zasmakować,
ale nie natrafiłem na nic ciekawego. Jest w ogóle mmo, w którym darmowość nie wyklucza
grywalności?



Mowiąc że nie ma tutaj dynamiki i Animacje są cinkie jesteś w błędzie. Na początku może i tak. Na większym levelu , gdy bierzesz kolejne skile, i zmieniasz profke , sytuacja się zmienia, no ale to trzeba troche sie nagrac.
W baardzo dużo tytułów grałem, z Darmowych mogę Ci polecić Perfect Worlda, ew. Jeśli lubisz WoWa, to Runes of Magic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 14:25, Kolumbiadek napisał:

Mógłby ktoś sprawdzić, czy działa u niego strona http://atlantica-online.pl/ ? Po dłuższej
przerwie wróciłem do Atlantici i chciałem się dowiedzieć co nowego z polskiego forum,
lecz przeglądarka każe mi się zalogować. Próbowałem na Firefoxie i Chromie.


To samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować