Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2009 o 15:29, Hartus napisał:

Co w macie z tym fanbobystwem? Kompleksy? Każda gra ma swoich zwolenników (to jest różnica).
I jak dla mnie kiepskim autem jest 9 Dragons to nie nazywam jego fanów fanboyami bo mi
się gra nie podoba. A ty tak właśnie robisz.


Właśnie udowodniłeś że jednak jesteś fanboyem, próbując uderzać w to, co Twoim zdaniem mnie zaboli. Chyba już pisałam że z 9Dragons wyrosłam? Sentyment został, ale nie będę zachwalać jaka to cudowna gra, bo cudowna nie jest, Ty nie potrafisz tego samego powiedzieć o Metinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 15:42, Budep napisał:

a ty należysz do tych drugich.

Bo? Bo lubię tą grę, a Wy nie? Fanboy ubóstwia swoje cudo i nie widzi w nim żadnych wad. Ja jak widzisz potrafię wskazać wady Metina i szczerze przyznałem, że gra jest słaba na tle wielu innych. Nie wmawiam nikomu jaka ta gra jest cudowna. Po prostu napisałem co o niej sądzę a Wy wywołaliście burze, a ja próbując Wam uświadomić, że może zanim powiedzieć, że gra to gówno, usiąść przy niej trochę dłużej zostałem nazwany fanboyem. Fumiko napisała, że to znaczy, że macie grać na siłe w coś czego nie lubicie. Nie! Nie podoba wam się gra to w nią nie grajcie. Ale jak chcecie komuś odpowiedzieć na temat gry kompletnie nic o niej nie wiedząc to tu jest problem. Grałeś 20 min, to nie mów komuś czy gra jest zła czy nie. Bo tego nie wiesz.
Kończę dyskusje bo nie ma sensu, każda Twoja odpowiedź to "Jesteś fanboyem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię?
- "Wg mnie na tle innych mmo też jest słaba"

- "A M2 jak już nie raz pisałem nie jest dla mnie idealny. Ma pełno wad. Jest na dłuższą metę nudny i monotonny. Jest pełno oszustów i złodziei. Słaba grafika i muzyka. Brak nowych dodatków nie licząc nowych pierdół w IS. Ale o dziwo gra mi się podoba i mam prawo w nią grać."

- "Nie uważam jej za cudo bo wad ma równie wiele co plusów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 16:11, Hartus napisał:

- "Nie uważam jej za cudo bo wad ma równie wiele co plusów"


Tylko że wad były 2 linijki a plusów smażyłeś długaśne posty. Sorry, manipulacja tekstem, żeby wyglądał na pseudoobiektywizm to gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 16:14, Fumiko napisał:

> - "Nie uważam jej za cudo bo wad ma równie wiele co plusów"

Tylko że wad były 2 linijki a plusów smażyłeś długaśne posty. Sorry, manipulacja tekstem,
żeby wyglądał na pseudoobiektywizm to gdzie indziej.

"A plusów jest więcej bo "na szybko" potrafię z głowy więcej wypisać dobrych rzeczy bo takich mi w głowie pozostało więcej w stosunku do tej gry."
I skończ już bo jesteś żałosna. A posty smażyłem długie nie wypisując plusy tylko uświadamiając, że po 20 min naprawdę mało wiesz o grze. Ale ty jesteś zaślepiona w swoje poglądy i zbyt zajęta żeby to zrozumieć udając dojrzałą jakimiś gadkami nie na temat. Ja się pytam dlaczego oceniasz grę nic o niej nie wiedząc, a ty z braku sensownej odpowiedzi podajesz linki do wikipedii itp. Szkoda czasu na dyskusję z tobą. Nie odpowiadaj bo szkoda czasu...
A wracając do plusów i tej mojej "recenzji". Jak to moja recenzja to mogę napisać w niej co chcę, bo to moje odczucia, a nie twoje. Jak masz inne to napisz własną, a nie wymuszaj na mnie bym coś dodawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 17:14, Hartus napisał:

I skończ już bo jesteś żałosna. A posty smażyłem długie nie wypisując plusy tylko uświadamiając,
że po 20 min naprawdę mało wiesz o grze.


Mając porównanie z innymi MMO naprawdę więcej mi nie trzeba, traktuj to jako doświadczenie "zawodowe". A że jestem żałosna: cóż, po Metinie widać ile Twoje opinie są warte, więc wybacz - nieszczególnie się przejmę.

>Ja się pytam dlaczego

Dnia 24.12.2009 o 17:14, Hartus napisał:

oceniasz grę nic o niej nie wiedząc, a ty z braku sensownej odpowiedzi podajesz linki
do wikipedii itp.


Wikipedii? Ja? Tobie się rozmówcy nie mylą w tym zacietrzewieniu?

Dnia 24.12.2009 o 17:14, Hartus napisał:

Jak to moja recenzja to mogę napisać w
niej co chcę, bo to moje odczucia, a nie twoje. Jak masz inne to napisz własną, a nie
wymuszaj na mnie bym coś dodawał.


Recenzja z samej definicji ma być obiektywna a nie peanem pochwalnym to raz. 2: cokolwiek piszesz w przestrzeni publicznej ma prawo zostać poddane ocenie i komentarzowi, żadna ilość narzekań tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 17:19, Fumiko napisał:

> I skończ już bo jesteś żałosna. A posty smażyłem długie nie wypisując plusy tylko
uświadamiając,
> że po 20 min naprawdę mało wiesz o grze.

Mając porównanie z innymi MMO naprawdę więcej mi nie trzeba, traktuj to jako doświadczenie
"zawodowe".

Nie tylko ty masz takie doświadczenie.
A że jestem żałosna: cóż, po Metinie widać ile Twoje opinie są warte, więc

Dnia 24.12.2009 o 17:19, Fumiko napisał:

wybacz - nieszczególnie się przejmę.

Po tym, że grałaś w 9D widać, że jesteś wegetarianinem. Tego typu sensowne bzdury piszesz. Co ma jedno do drugiego?

Dnia 24.12.2009 o 17:19, Fumiko napisał:


>Ja się pytam dlaczego
> oceniasz grę nic o niej nie wiedząc, a ty z braku sensownej odpowiedzi podajesz
linki
> do wikipedii itp.

Wikipedii? Ja? Tobie się rozmówcy nie mylą w tym zacietrzewieniu?


Może nie ty, ale na pytanie w prost też nie umiesz odpowiedzieć tylko zmieniasz temat.

Dnia 24.12.2009 o 17:19, Fumiko napisał:

> Jak to moja recenzja to mogę napisać w
> niej co chcę, bo to moje odczucia, a nie twoje. Jak masz inne to napisz własną,
a nie
> wymuszaj na mnie bym coś dodawał.

Recenzja z samej definicji ma być obiektywna a nie peanem pochwalnym to raz. 2: cokolwiek
piszesz w przestrzeni publicznej ma prawo zostać poddane ocenie i komentarzowi, żadna
ilość narzekań tego nie zmieni.


Ale to nie była recenzja. Więc nie musi być obiektywna.

Boże... To, że 3/4 graczy Metina to dzieci i złodzieje to nie znaczy, że ta 1/4 też taka jest. Więc nie oceniaj człowieka po tym, że gra w grę, w której roi się od idiotów. Ta ferajna nigdy nic nie osiągnie, ani w tej grze ani w żadnej innej. Bo potrafią tylko kraść i żebrać. A ta 1/4 wybija się szybko nad nich, opuszczając początkowe miasto i gra wspólnie na poziomie.

Przez to wszystko jeszcze się WT dorobiłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 17:30, Hartus napisał:

Ale to nie była recenzja. Więc nie musi być obiektywna.


"Jak to moja recenzja" + "Ale to nie była recenzja"...

Zastanów się może czego chcesz, jak wyjdziesz poza argumenty osobiste to możemy porozmawiać, póki co - wróć sobie do Metina jak taki cudowny ale nie wypisuj bzdur.

PS: Twoje uczepienie się tych 9Dragons jak pijany płota jest zabawne. Myślisz że mnie to rusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 17:32, Fumiko napisał:

> Ale to nie była recenzja. Więc nie musi być obiektywna.

"Jak to moja recenzja" + "Ale to nie była recenzja"...


Ty zasugerowałaś, że to recenzja. A ja miałem na myśli coś w stylu "Nawet jak by to była recenzja".

I znowu nie odpowiesz na poprzednie pytania tylko doczepiasz się pierdół.

I do twojej wiadomości w Metina nie gram od dwóch lat więc nie mam gdzie wracać. A, że gra nie jest cudowna pisałem powyżej przynajmniej trzy razy, ale tak jak mówiłem, mówienie do ciebie i oczekiwanie sensownej odpowiedzi mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 17:37, Hartus napisał:

> > Ale to nie była recenzja. Więc nie musi być obiektywna.
>
> "Jak to moja recenzja" + "Ale to nie była recenzja"...

Ty zasugerowałaś, że to recenzja. A ja miałem na myśli coś w stylu "Nawet jak by to była
recenzja".

I znowu nie odpowiesz na poprzednie pytania tylko doczepiasz się pierdół.

I do twojej wiadomości w Metina nie gram od dwóch lat więc nie mam gdzie wracać. A, że
gra nie jest cudowna pisałem powyżej przynajmniej trzy razy, ale tak jak mówiłem, mówienie
do ciebie i oczekiwanie sensownej odpowiedzi mija się z celem.


PS Reaguje na twoje ataki typu "Grałeś w Metina więc jesteś xxxx" Mnie też to w ogóle nie rusza, ale jak już rozpoczynasz drwienie z czyjejś gry, którą kiedyś bardzo lubił to miej pretensje do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 17:39, Hartus napisał:

PS Reaguje na twoje ataki typu "Grałeś w Metina więc jesteś xxxx" Mnie też to w ogóle
nie rusza, ale jak już rozpoczynasz drwienie z czyjejś gry, którą kiedyś bardzo lubił
to miej pretensje do siebie.


Po pierwsze: drwienie z gry którą ktoś kiedyś lubił to akurat Twoja specjalność na co wskazuje to uczepienie się jak pijany płota 9Dragons.

Po drugie: żądasz od ludzi, żeby męczyli się ileś czasu z grą która im się nie podoba zanim łaskawie dasz im prawo napisać, że jest do kitu. Powodzenia.

Po trzecie: (częściowo oparte o pierwsze) stawiasz innym zarzuty o to, co sam robisz. Hipokryzja?

Po czwarte: jak Ci 3 osoby mówią, żeś pijany, to idź spać.

PS: po piąte: szacunku to byś chciał, ale zachować choćby poprawne formy grzecznościowe (vide "Ty" czy "Wy" z wielkiej litery) to już przez klawiaturę nie przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 17:44, Fumiko napisał:

Po pierwsze: drwienie z gry którą ktoś kiedyś lubił to akurat Twoja specjalność na co
wskazuje to uczepienie się jak pijany płota 9Dragons.


"po Metinie widać ile Twoje opinie są warte" No chyba nie moja.

Dnia 24.12.2009 o 17:44, Fumiko napisał:

Po drugie: żądasz od ludzi, żeby męczyli się ileś czasu z grą która im się nie podoba
zanim łaskawie dasz im prawo napisać, że jest do kitu. Powodzenia.


Nic nie żądam. Mówię tylko, że jak ktoś ocenia grę po 20 minutach to taka ocena jest gówno warta. Dlatego ja nie oceniam RoM bo nie mam ochoty w to grać. Bo gra mnie odrzuciła po 2 lvl. Ale nie napisałem, że to gówno. Dlaczego? Bo tej gry nie znam. 10 minut gry to tak jak w ogóle. Na tym etapie jesteś w stanie ocenić tylko grafikę, muzykę i sterowanie. Nadal nie rozumiesz?

Dnia 24.12.2009 o 17:44, Fumiko napisał:


Po trzecie: (częściowo oparte o pierwsze) stawiasz innym zarzuty o to, co sam robisz.
Hipokryzja?


Tzn co robię? Oceniam grę po 20 minutach? W każdym poście piszę, że tego nie robię.

Dnia 24.12.2009 o 17:44, Fumiko napisał:

Po czwarte: jak Ci 3 osoby mówią, żeś pijany, to idź spać.


Tyle, że argumenty tych 3 osób są równie poważne, jak tego pijaka opartego o płot.

Dnia 24.12.2009 o 17:44, Fumiko napisał:

PS: po piąte: szacunku to byś chciał, ale zachować choćby poprawne formy grzecznościowe
(vide "Ty" czy "Wy" z wielkiej litery) to już przez klawiaturę nie przejdzie?


W każdym poście jak widzisz ich używałem. Ale dla ciebie przestałem bo i ty mi go nie okazujesz (patrz choćby cytat w pierwszej linijce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 17:53, Hartus napisał:

"po Metinie widać ile Twoje opinie są warte" No chyba nie moja.


Pełna wypowiedź brzmiała: A że jestem żałosna: cóż, po Metinie widać ile Twoje opinie są warte, więc wybacz - nieszczególnie się przejmę.
Jak to miło atakować personalnie i jeszcze twierdzić że się jest ofiarą.

W myśl Twojej logiki najlepsze recenzje miałyby gnioty - pisali by je li tylko fanboye którzy siedzą w nich bóg wie ile czasu (bo ci, których odrzuciło od razu nie mają przecież prawa głosu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że przerwę tę zacną dyskusję, ale szkoda mi na to czasu. Ja idę na Wigilię, a ty sobie siedź w tych mmo i wyuczaj się tego twojego "doświadczenia".

Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 18:02, Hartus napisał:

Wybacz, że przerwę tę zacną dyskusję, ale szkoda mi na to czasu. Ja idę na Wigilię, a
ty sobie siedź w tych mmo i wyuczaj się tego twojego "doświadczenia".


Kolejny atak personalny w ramach świątecznej życzliwości jak rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hartus czegoś nie czaje- mówisz , że za krótko graliśmy w Metina, żeby się wypowaiadać na jego temat ale
a) jeśli gra jest nudna i odpychajaca po co mamy wbijac xx lv, skoro gra się nam nie podoba
b) sam wspominałeś że kiedyś grałes w 9Dragons przez chwile ale ci sie znudziła- ,,sprobuj dobic do wiekszego levela to gra sie rozkreci"- podobnie mówiłes na temat Metina
Każda gra jest ciekawa jeśli ma to ,,coś" i podoba nam się od początku, więc nie ma sensu meczyc sie wbijajac jakis tam lvl w M2, żeby coś udowodnić i stwierdzić- ,,gra jest nudna" skoro widać to na początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polećcie mi coś ciekawego :)
Mam tyle dwa wymagania:
1. Osoba, która nie kupuje nic za real kase da radę w miarę "płynnie" pograć (coby nie było sytuacji, ze wchodzę na serwer i nie mogę wbić nawet 10 lvl, bo okazuje się, że ludzie nawet na tym poziomie mają pokupowane nie wiadomo jakie itemy...)
2. Czat ogólny nie jest opanowany przez dzieci.
Czy powstała już taka gra? ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbliżej do tego Cabalowi, Perfect World (i pokrewne mu Jade Dynasty) też mają premkę nie zaburzającą zanadto balansu gry.
A czat to jak się trafi, wszędzie się czasem jakiś debil wyrwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować