Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2009 o 16:35, Traitor napisał:

Dzięki, sprawdzę :)


Tylko nie zrób powszechnego błędu i Cabal europejski ściągnij. 90% graczy ściąga US i zdziwko że nie mogą się zalogowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 16:37, Fumiko napisał:

Tylko nie zrób powszechnego błędu i Cabal europejski ściągnij. 90% graczy ściąga US i
zdziwko że nie mogą się zalogowac.

:)
Co do Cabal''a: Patche ściągają się same przy uruchamianiu gry, czy trzeba je samemu ściągać i "instalować"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 16:41, Traitor napisał:

Co do Cabal''a: Patche ściągają się same przy uruchamianiu gry, czy trzeba je samemu
ściągać i "instalować"?


Autoupdater jest, ręcznie tylko jak coś się naprawdę skopie (a to się stosunkowo rzadko zdarza).

Edit: masz gameplay, pierwszy z brzegu, tu akurat warrior: http://www.youtube.com/watch?v=o7YI8lyoH5c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 16:44, Fumiko napisał:

Autoupdater jest, ręcznie tylko jak coś się naprawdę skopie (a to się stosunkowo rzadko
zdarza).

No to dzięki za pomoc. Teraz pozostaje mi czekać, aż gra się ściągnie i poczytać trochę o klasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 16:06, Traitor napisał:

Polećcie mi coś ciekawego :)
Mam tyle dwa wymagania:
1. Osoba, która nie kupuje nic za real kase da radę w miarę "płynnie" pograć (coby nie
było sytuacji, ze wchodzę na serwer i nie mogę wbić nawet 10 lvl, bo okazuje się, że
ludzie nawet na tym poziomie mają pokupowane nie wiadomo jakie itemy...)

Perfect World International :) niestety po 35 levelu już prawie całkowity grind, Rappelz czyli taki klon Lineage 2 (występuje też w odmianie wyłącznie polskiej), Requiem Bloodymare - krwawy jak diabli i dosyć oryginalny jeśli chodzi o rozwój postaci, masa questów. Cabal - znany i lubiany, ale nie przeze mnie :P 4 razy się odbijałem od tej gry, nic mi w niej nie odpowiada od stylu graficznego po walkę. No ale to ja, wielu innym się podoba.

Dnia 26.12.2009 o 16:06, Traitor napisał:

2. Czat ogólny nie jest opanowany przez dzieci.
Czy powstała już taka gra? ;PP

Z reguły te "nasze" znaczy spolszczone gry mają masę dzieciarni. Z tym trzeba się pogodzić, bo różnie to bywa i od tytułu z reguły nie zalezy. Jednak z ręką na sercu przyznam, że Requiem Bloodymare nie uświadczyłem dzieciarni, pewnie przez specyfikę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam MMO o następujących kryteriach, ale może być ciężko znaleźć coś odpowiadającego ;)

- darmowy
- świat nie może być w klimatach azjatyckich, mam dość paradowania skośnookimi ludkami w kolorowych sukienkach...
- walka z wieloma przeciwnikami na raz, i żeby ta walka nie wyglądała jak pokaz fajerwerków. Mam namyśli, żeby podczas walki nie używało się skilli co sekundę
- dobra grafika
- zbroje wyglądające jak zbroje średniowieczne, a nie jakieś kolorowe, japońskie ubrania

Jest coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

metin się znudził? xD

ale tak na serio, nie ma takich. Istnieją zupełnie średniowieczne, ale są niedorobione i pełne bugów. MMO bez skilli? Niewykonalne, cały trick polega na umiejętnym używaniu skilli. Jedyne w czym mogę pomóc to klimaty nieazjatyckie, a tu już jest pole do popisu. Knight Online, Dungeons & Dragons Online, Requiem Bloodymare, RYL 2, europejska część Silkroad (odradzam jeżeli nie chcesz się denerwować czekając godzinami aż będziesz mógł się zalogować), Archlord, Chronicles of Spellborn. Poszukaj co cię interesuje wśród tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 11:21, Arachnos napisał:

metin się znudził? xD

ale tak na serio, nie ma takich. Istnieją zupełnie średniowieczne, ale są niedorobione
i pełne bugów. MMO bez skilli? Niewykonalne, cały trick polega na umiejętnym używaniu
skilli. Jedyne w czym mogę pomóc to klimaty nieazjatyckie, a tu już jest pole do popisu.
Knight Online, Dungeons & Dragons Online, Requiem Bloodymare, RYL 2, europejska część
Silkroad (odradzam jeżeli nie chcesz się denerwować czekając godzinami aż będziesz mógł
się zalogować), Archlord, Chronicles of Spellborn i oczywiście (bleh) Runes of Magic. Poszukaj co cię interesuje wśród tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 11:21, Arachnos napisał:

metin się znudził? xD

ale tak na serio, nie ma takich. Istnieją zupełnie średniowieczne, ale są niedorobione
i pełne bugów. MMO bez skilli? Niewykonalne, cały trick polega na umiejętnym używaniu
skilli. Jedyne w czym mogę pomóc to klimaty nieazjatyckie, a tu już jest pole do popisu.
Knight Online, Dungeons & Dragons Online, Requiem Bloodymare, RYL 2, europejska część
Silkroad (odradzam jeżeli nie chcesz się denerwować czekając godzinami aż będziesz mógł
się zalogować), Archlord, Chronicles of Spellborn. Poszukaj co cię interesuje wśród tych.


Nie mam na myśli, że bez skilli tylko, żeby nie używało ich się co sekund, a np co 30 sekund. Bo w przeciwnym razie zamiast walki oglądamy same światełka :P Co do Alchlorda to kilka miesięcy temu chciałem ściągnąć, ale na oficjalnej stronie pisało, że zamknęli serwery. Już można grać?
Klimaty ewentualnie mogą być azjatyckie, ale niech zbroje wyglądają jak zbroje, a nie jakieś śmieszne ubranka ;)
Kiedyś wychwalałeś Perfect World. Warto w to zagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 14:34, Hartus napisał:

Szukam MMO o następujących kryteriach, ale może być ciężko znaleźć coś odpowiadającego
;)

- darmowy
- świat nie może być w klimatach azjatyckich, mam dość paradowania skośnookimi ludkami
w kolorowych sukienkach...
- walka z wieloma przeciwnikami na raz, i żeby ta walka nie wyglądała jak pokaz fajerwerków.
Mam namyśli, żeby podczas walki nie używało się skilli co sekundę
- dobra grafika
- zbroje wyglądające jak zbroje średniowieczne, a nie jakieś kolorowe, japońskie ubrania

Jest coś takiego?


Zbroje średniowieczne to są w Archlordzie (poniekąd..), ale używanie skilli nie co sekudnę, raczej odpada. I to we wszelakich mmorpgach. Trudno wymyślić jakiegoś MMORPGa, co by te punkty spełniał. Radzę poczekać na Allods Online, bo zapowiada się przednio.

Archlord już działa, nowa firma go ma - http://archlord.webzen.net/
Co do Perfect World, rozbudowana, duże możliwości, ale mnie jakoś ten cukierkowy klimat odpychał, choć sama w sobie gra jest niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Perfect World gram do dzisiaj :) Po przerwie co prawda, ale gram. Azjatyckie klimaty tam są chociaż nie aż takie jak w innych tego typu grach. Skośnookiem nie musisz biegać, bo sam sobie projektujesz jak ma wyglądać postać. Gra jest niewiarygodnie rozbudowana, duży świat, bardzo dobra grafika (zawsze wyłaczam "soften" w opcjach, bo ten bloom mnie dobija). Nie jest tak cukierkowa jak ludzie mówią. Trzeba spróbować i wyrobić sobie zdanie. Client to jakieś 3,5 GB. Masz pod spodem obrazek mojej ulubionej postaci, żebyś mógł mniej więcej zobaczyć jak to wszystko wygląda.

20100107154800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Dungeons & Dragons Online. Jak nie grasz magiem czy inną klasą czarującą to skilli na pewno nie używasz co chwilę. Nie ma skośnookich, a ubrania raczej takie średniowieczne. Znaczy w klimatach D&D i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam, skoro tyle osób chce "grę podobną do Metina" to dlaczego przestają w samego Metina grać? Przecież darmowy, a skoro stanowi wzór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo metin to chłam :) odrzucił mnie baaaaaaaaaaaaardzo daleko, ale ludziom zaślepionym po pewnym czasie zaczyna świtać w głowach, że w sumie to chyba coś lepszego jest na rynku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 15:48, Arachnos napisał:

w Perfect World gram do dzisiaj :) Po przerwie co prawda, ale gram. Azjatyckie klimaty
tam są chociaż nie aż takie jak w innych tego typu grach. Skośnookiem nie musisz biegać,
bo sam sobie projektujesz jak ma wyglądać postać. Gra jest niewiarygodnie rozbudowana,
duży świat, bardzo dobra grafika (zawsze wyłaczam "soften" w opcjach, bo ten bloom mnie
dobija). Nie jest tak cukierkowa jak ludzie mówią. Trzeba spróbować i wyrobić sobie zdanie.
Client to jakieś 3,5 GB. Masz pod spodem obrazek mojej ulubionej postaci, żebyś mógł
mniej więcej zobaczyć jak to wszystko wygląda.


a jak wyglądają questy są jako tako różnorodne ? Opisz jak wygląda end game w tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 15:14, Arachnos napisał:

bo metin to chłam :) odrzucił mnie baaaaaaaaaaaaardzo daleko, ale ludziom zaślepionym
po pewnym czasie zaczyna świtać w głowach, że w sumie to chyba coś lepszego jest na rynku
:P


Tyle to ja wiem, ale mi się nudzi i liczyłam na flamik z fanboyami którzy sami z obiektem uwielbienia nie wytrzymali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować