Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2010 o 19:01, Darnok_Rukia napisał:

Znajdą się jakieś MMO z polskim interfejsem oprócz Last Chaos ? Co możecie mi powiedzieć
o Dragonica Online ?


Runes Of Magic jest/będzie po polsku. Wiem, że przez chwile było, ale chyba na razie usunęli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To "uderz, oberwij" to chodzi mi, że to takie nudne turowe. Najpierw ty uderzysz, a mob czeka, potem mob uderzy a ty czekasz. I o to mi chodzi, w Metinie tak właśnie nie jest ;)
Co do PW, dam mu jeszcze szansę, nie wywalam z dysku, ale od wczoraj gram również w Rappelz i ta gra mi się wyjątkowo spodobała (wyjątkowo, bo póki co na jakieś 20 mmo to tylko M2 przypadło mi do gustu). Myślę, że to w końcu może być ta alternatywa, której szukałem. A przy okazji grając w niego, zaczynam dostrzegać jaką prostą, liniową, nudną i mało rozwiniętą grą jest Metin. I z dnia na dzień zaczynam się zastanawiać jak ja mogłem w takie nudy grać, mając porównanie do Rappelz. Pewnie dlatego, że to była moja pierwsza gra mmo, nie wiedziałem jeszcze czego powinno się oczekiwać i dzięki temu tyle grałem w M2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 15:46, Fumiko napisał:

> Inna gra- RF Online, ale to typowy grindowiec, chociaż nieźle zrobiony.

Nie popsuł się po zmianie operatora? Bo może sobie pogram w ramach zmiany klimatu.


To codemasters nie pozamykał serwerów, tylko odsprzedał je komu innemu czy jak ? Bo te wielkie walki mię rasami to było coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ostatnio mi się nudzi, a kasy na normalną grę wydawać jakoś nie chcę, bo chyba na coś droższego zbierać zamierzam, ale mniejsza o to. Do rzeczy. Chciałem sobie zagrać w jakieś darmowe MMO, tylko w takie ''inne'' niż wszystkie, bo te ''wszystkie'' szybko mi się nudzą w momencie wejścia do większego miasta, kiedy misji jest w cholerę i nie wiadomo co najpierw wykonać. Zastanawiam się nad Dragonicą, na gameplayach widziałem bardzo przyjazną grafikę... i to tyle co widziałem. Może grał w to ktoś i mógłby powiedzieć coś na temat tejże gry, ew. w jaką inną oryginalną grę można by pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silkroad Online (a może Silkroad Botline) tez jest niezły, ale łazi tyle botów ze hej i zanim się wbije na serwer mogą nawet z 3godz albo i więcej zlecieć. I expienie się nudzi ale może gra wciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna gram w Rappelz. Mam 22 lvl i pytanie, czy dalej wszystkie questy to zabijanie różnych typów potworów? Bo do tej pory to 90% zadań na tym polega i zaczyna być monotonnie i nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 15:37, Hartus napisał:

Od niedawna gram w Rappelz. Mam 22 lvl i pytanie, czy dalej wszystkie questy to zabijanie
różnych typów potworów? Bo do tej pory to 90% zadań na tym polega i zaczyna być monotonnie
i nudno.

dokładnie tak jest :) a co do turowości PW to ja serio nie wiem o czym ty mówisz. Po prostu jak w każdej grze ataki mogą się odbywać w odstępach czasowych. Jest broń szybsza i wolniejsza, SPRÓBUJ INNĄ KLASĘ xD. Rappelz to niestety tylko grind. Jak chcesz superrozbudowane questy i zupełnie inny system walki od wszystkich innych MMORPG to sobie obadaj Chronicles of Spellborn. Dla przykładu podam jeden quest :)
Drwal każe zanieść wiadomość do jakiegoś bubka w mieście. Typowy quest w MMO, ale...

Spoiler

Dochodzisz pod dom adresata, a tam stoi jakiś gościu. Mówi, że sam chciałby się z adresatem zobaczyć, ale go nie ma od pewnego czasu. Mówi, żeby popytać karczmarza, bo facio lubił popić. Idziemy do karczmy i dowiadujemy się, że klient rzeczywiście był poprzedniego wieczoru i mocno zapił robala z jakimś nieznajomym po czym razem wyszli w stronę uliczki za tawerną. Idziemy go tam szukać, bo karczmarz stwierdził, że może zapity tam dalej leżeć. Znajdujemy zwłoki klienta i zaraz zostajemy zaatakowani. Obijamy napastnika jednak to nie morderca a zwykły złodziejaszek korzystający z okazji. Idziemy do karczmy mówiąc o sprawie, karczmarz wspomina o jakiejś kartce pozostawionej przez ofiarę i każe się udać do komendanta. Ten jako nasz zwierzchnik zleca nam przeprowadzenie śledztwa i przeszukanie miejsca zbrodni. Znajdujemy tam sztylet z inicjałami. Okazuje się, że tylko jeden człowiek w mieście ma takie więc idziemy go przesłuchac. To rzeczywiście jego sztylet więc pytamy co robił zeszłej nocy, a on mówi, że czasem spaceruje po nocach wzdłuż muru i powołuje się na kolege ze straży, że z nim nawet gadał więc potwierdzi gdzie był. Strażnik mówi, że owszem był tam na spacerku, ale wrócił przed zamknięciem tawerny. Wracamy więc do komendanta i mówimy co i jak. Wtedy możemy zdecydowac, czy jest winny czy nie. Ja wybrałem, że dowody świadczą przeciwko niemu więc go oskarżyłem (nie musiałem). Został skazany na wygnanie i to ty wykonujesz wyrok. Oczywiście bez bijatyki nie chciał odejść, ale ostatecznie się udaje go zaciągnąć pod bramę miasta gdzie słyszymy od strażnika, że to takie straszne. Nigdy by się nie spodziewał, że taki spokojny i dobroduszny człowiek mógł kogoś zamordować. Na dodatek organizował co tydzień zbiórki pieniężne dla starszych i schorowanych. Sam mam wrażenie, że był niewinny :P I zapomniałem zbadać sprawy kartki upuszczonej przez ofiarę w tawernie.


no i tam takich questów jest trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, ciekawe... Jako że też szukam sobie mmo, mogę zadać kilka pytań odnośnie tej gry? Jest zniszczona przez premium? Jest jakieś dobre PvP? Dużo klas postaci? Grind?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMo praktycznie nei ma fajnych darmowych gier MMO, ale to mzoe kwestia gustu... Osobiscie szykuje sie platnego Darkfalla Online... Mortal Online raczej na tą chwile bedzie niegrywalny. Ewentualnie gralbym w Eve, ale jakos nie pociaga mnie sci fi.

Z darmowek to coz mozna pograc:
Runes of Magic
Dungeons & Dragons Online - na serwerach US sporo polakow i da sie dolevelowac do max poziomu na F2P
Allods Online- obecnie beta ale chyba jest lepsze niz RoM
Atlantica Online- mmo turówka
The Chronicles Of Spellborn- dawniej platna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 23:02, matiz09 napisał:

Szukam darmowego mmo który jest podobny do metina czyli prosty i walka z wieloma przeciwnikami
naraz ;) tylko nie z GF


POLECAM Cabal Online oraz Dekaron.

W obie gry gram już ok. 2 lata i nie nudzą.
Dekaron to: Grind ,grind i grind
Cabal to: Questy w których chodzi o grind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 17:50, Ichibanboshi-kun napisał:

Może tu mi szybciej ktoś odpowie, nie włącza mi się launcher RF online, ktoś wie co jest
grane?


Ja mam wrażenie, że RF online padło, a serwery jakiś czas temu pozamykali ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2010 o 16:49, nightfaler napisał:

Ja mam wrażenie, że RF online padło, a serwery jakiś czas temu pozamykali ;/


Serwery Codemasters zostały pozamykane to prawda, ale inna firma wydaje teraz RF O dla graczy z Europy i USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam takiego MMO co można było grać Wampirami albo Ich Przeciwięstwem :p Czyli łowcami Wampirów, bardzo ciekawym drobiazgiem był Motorek :D, ale nie miałem w to pograć,bo ten tytuł zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś z Was w Dark and Light? Na gameplayach wygląda ciekawie, ale wyczytałem w komentarzach w googlach, że gra padła. Jednak to były komentarze z przed roku, lub dwóch, a oficjalna strona jak najbardziej działa. Jak to z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 21:45, Hartus napisał:

Grał ktoś z Was w Dark and Light? Na gameplayach wygląda ciekawie, ale wyczytałem w komentarzach
w googlach, że gra padła. Jednak to były komentarze z przed roku, lub dwóch, a oficjalna
strona jak najbardziej działa. Jak to z tym jest?


A to nie jest czasem ta słynna martwa gra, co to się nawet "fanowskich" serwerów po śmierci nie dorobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 21:47, Fumiko napisał:

> Grał ktoś z Was w Dark and Light? Na gameplayach wygląda ciekawie, ale wyczytałem
w komentarzach
> w googlach, że gra padła. Jednak to były komentarze z przed roku, lub dwóch, a oficjalna

> strona jak najbardziej działa. Jak to z tym jest?

A to nie jest czasem ta słynna martwa gra, co to się nawet "fanowskich" serwerów po śmierci
nie dorobiła?

Nie wiem, znalazłem tą grę przed chwilą i na wielu stronach piszę, że gra jest "martwa". Ale oficjalna: http://www.darkandlight.com/en/ działa bez problemu więc pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować