Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2010 o 15:53, nightfaler napisał:

Drugie mmo jakie ściągnąłem jest po za zasięgiem europy, muszę zacząć sprawdzać co zassysam
;(

A co pobrałeś? Ja parę dni temu ściągnąłem SUN online i też się okazało, że po za Europą ;/ I tak 2 GB pobrałem na próżno. Swoją drogą w grę pograłem 20 minut i wywaliłem. Na gamplayu walka wyglądała jak w dobrej siekance, a w rzeczywistości była drętwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaka jest sytuacja obecna, najlepszego mmorpg w jakie grałam (a grałam w ponad 10 tytułów), mianowicie ROSE Online?

Istnieje obecni jakiś wybijający się serwer? Pamiętny rozłam w 2005roku zabił ducha gry, ale bywały lepsze i gorsze serwery.. ciekawi mnie obecna sytuacja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 16:08, Hartus napisał:

> Drugie mmo jakie ściągnąłem jest po za zasięgiem europy, muszę zacząć sprawdzać
co zassysam
> ;(
A co pobrałeś? Ja parę dni temu ściągnąłem SUN online i też się okazało, że po za Europą
;/ I tak 2 GB pobrałem na próżno. Swoją drogą w grę pograłem 20 minut i wywaliłem. Na
gamplayu walka wyglądała jak w dobrej siekance, a w rzeczywistości była drętwa :P


Heh Suna też pograłem dzień :P Wracając do tematu pierwszej gry nie pamiętam ^^ Druga to Wonderking (zbierająca bardzo wysokie noty), na szczęście jest wersja EU i już pobieram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 16:18, Pupu2 napisał:

Wie ktoś jaka jest sytuacja obecna, najlepszego mmorpg w jakie grałam (a grałam w ponad
10 tytułów), mianowicie ROSE Online?

Istnieje obecni jakiś wybijający się serwer? Pamiętny rozłam w 2005roku zabił ducha gry,
ale bywały lepsze i gorsze serwery.. ciekawi mnie obecna sytuacja. :)


Kochałem tę grę ^^ Pamiętam, że grałem na serwerze Arua
http://www.aruarose.com/ Chyba zacznę znowu (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 16:26, nightfaler napisał:

> Wie ktoś jaka jest sytuacja obecna, najlepszego mmorpg w jakie grałam (a grałam
w ponad
> 10 tytułów), mianowicie ROSE Online?
>
> Istnieje obecni jakiś wybijający się serwer? Pamiętny rozłam w 2005roku zabił ducha
gry,
> ale bywały lepsze i gorsze serwery.. ciekawi mnie obecna sytuacja. :)

Kochałem tę grę ^^ Pamiętam, że grałem na serwerze Arua
http://www.aruarose.com/ Chyba zacznę znowu (:



Żałuj, że w oryginalne ROSE nie grałeś w 2003 i 2004.. te późniejsze nie umywały się pod żadnych względem poza ilością itemów i stabilnością serwerów (cóż.. kilkukrotnie mniej ludzi grało, w najlepszym wypadku).

W AruaROSE tez grałam, dużo później.. w 2008 chyba. Jakoś powoli znów mnie nachodzi ochota. W sumie to ja na Arua wciąz mam 2 wysokopoziomowe postaci, lecz na tym śrendnim serwerze, gdzie jest exp 3x... a tam już prawie nikt nie gra (poszli tam gdzie jest 9x). ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2010 o 16:47, Pupu2 napisał:


Żałuj, że w oryginalne ROSE nie grałeś w 2003 i 2004.. te późniejsze nie umywały się
pod żadnych względem poza ilością itemów i stabilnością serwerów (cóż.. kilkukrotnie
mniej ludzi grało, w najlepszym wypadku).

Grałem te 7 czy 14 darmowych dni :P

Dnia 02.04.2010 o 16:47, Pupu2 napisał:

W AruaROSE tez grałam, dużo później.. w 2008 chyba. Jakoś powoli znów mnie nachodzi ochota.
W sumie to ja na Arua wciąz mam 2 wysokopoziomowe postaci, lecz na tym śrendnim serwerze,
gdzie jest exp 3x... a tam już prawie nikt nie gra (poszli tam gdzie jest 9x). ;/

Nie pamiętam jaki był mnożnik expa. Ale, tyle ile tam osób było, to nie dowierzam do dziś, że to tylko jakiś priv był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ty nie widizałeś globala. :| :|


Mam screeny jak chcesz, napisz na gg to ci pokażę. ;D

Sklepiki były w każdym miejscu, gdzie nie było mobów... a nawet i tam, gdzie były moby. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 19:28, Pupu2 napisał:

To ty nie widizałeś globala. :| :|


Mam screeny jak chcesz, napisz na gg to ci pokażę. ;D

Sklepiki były w każdym miejscu, gdzie nie było mobów... a nawet i tam, gdzie były moby.
:D


Widocznie nie widziałem ;( W każdym bądź razie miło wspominam czasy na Aruo`rze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 16:39, Fumiko napisał:

http://neo.playomg.com/index.aspx

Ja sobie ostatnio to testuję. Gra nie jest jakoś szczególnie wybitna, ale ma kilka ciekawych
rozwiązań, m.in. pełna swoboda rozwoju postaci (nie ma standardowych klas) i naprawdę
rozbudowany crafting.


Wiadomo coś kiedy nowi gracze będą mogli wejść do gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 18:12, nightfaler napisał:

Wiadomo coś kiedy nowi gracze będą mogli wejść do gry ?


Jakoś niedługo powinni odblokować, zabezpieczenia już są zmienione (niestety na pieprzonego gameguarda z którym się od lat już nie lubię.)

Zablokowali z racji ataku domorosłych "hakierów" co serwer przeciążali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 18:19, Fumiko napisał:

> Wiadomo coś kiedy nowi gracze będą mogli wejść do gry ?

Jakoś niedługo powinni odblokować, zabezpieczenia już są zmienione (niestety na pieprzonego
gameguarda z którym się od lat już nie lubię.)

W takim wypadku poczekam.

Dnia 03.04.2010 o 18:19, Fumiko napisał:

Zablokowali z racji ataku domorosłych "hakierów" co serwer przeciążali.

To akurat wiedziałem ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2010 o 16:47, Pupu2 napisał:

Żałuj, że w oryginalne ROSE nie grałeś w 2003 i 2004....


Teraz tak troszkę mnie to ukłuło ale czy ROSE nie weszła w 2005 ?^^

BTW.
The Chronicles of Spellborn czy ktoś słyszał czy ktoś grał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 00:00, nightfaler napisał:

BTW.
The Chronicles of Spellborn czy ktoś słyszał czy ktoś grał ?


Grałem, jakoś nie przypadła mi do gustu... O ile dobrze pamiętam, byłeś na statku, na którymś coś się tam stało i wylądowałeś na jakieś tam wyspie. Jednym słowem fabuła z początku podobna do Risena :)
Jak na niegdyś płatną grę, to słabo, ale spróbować można.

BTW. GZ za posta o 00.00 :P

BTW2. Wiadomo coś o OB APB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2010 o 10:06, Kolumbiadek napisał:

Grałem, jakoś nie przypadła mi do gustu... O ile dobrze pamiętam, byłeś na statku, na
którymś coś się tam stało i wylądowałeś na jakieś tam wyspie. Jednym słowem fabuła z
początku podobna do Risena :)
Jak na niegdyś płatną grę, to słabo, ale spróbować można.

Nie przychylna opinia + to, że ich downloader ma jakieś problemy z do ściąganiem 2 plików powodują, że zapał na grę mi przeszedł

Dnia 04.04.2010 o 10:06, Kolumbiadek napisał:

BTW. GZ za posta o 00.00 :P

O nawet nie do czaiłem takiego zbiegu okoliczności :D

Dnia 04.04.2010 o 10:06, Kolumbiadek napisał:

BTW2. Wiadomo coś o OB APB ?

Wychodzi dopiero w 3 kwartale tak, że pewnie jeszcze sobie poczekamy na OB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 00:00, nightfaler napisał:


> Żałuj, że w oryginalne ROSE nie grałeś w 2003 i 2004....

Teraz tak troszkę mnie to ukłuło ale czy ROSE nie weszła w 2005 ?^^

BTW.
The Chronicles of Spellborn czy ktoś słyszał czy ktoś grał ?



Na pewno wcześniej, czekaj policzę... ja grałam już w 2004r na pewno, tylko, że to wówczas miało status beta.
Na gry-online piszą: "01 grudnia 2005 ( światowa data premiery )"

Ja grałam gdy dopiero do stworzyli drugą planetę... Było ubogo (w itemy np), lecz była masa osób, świetni ludzie i b. dobry balans klas.

Obecnie tworzą 4 planetę (już jest dostępna), lecz trzecią i czwartą już inni ludzie robią i różni się zauważalnie klimatem.. nowe itemy itd poszły bardziej w stronę sci-fi niż fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2010 o 21:35, Pupu2 napisał:

Na pewno wcześniej, czekaj policzę... ja grałam już w 2004r na pewno, tylko, że to wówczas
miało status beta.
Na gry-online piszą: "01 grudnia 2005 ( światowa data premiery )"

A może może

Dnia 04.04.2010 o 21:35, Pupu2 napisał:

Ja grałam gdy dopiero ......

Hmmm po za dwoma pierwszymi planetami nie byłem :P
..........
Zaraz zacznę odkrywać co tam skrywa Ether Saga ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 18:19, Fumiko napisał:

Jakoś niedługo powinni odblokować, zabezpieczenia już są zmienione (niestety na pieprzonego
gameguarda z którym się od lat już nie lubię.)


Hm, ciekaw jestem ile im to czasu jeszcze zajmie, naszło mnie akurat na pogranie w coś nowego, gra na dysku leży i cierpliwie czekam (innego wyjścia za bardzo nawet nie ma :P)

Przy okazji, skoro testujesz to zadam kilka pytań, bo albo nie umiem, albo nie ma jakiegoś bardziej konkretnego info - głównie chodzi mi o PvP (bo rozumiem, że podziału na jakieś stronnictwa jak w WoW czy Aion nie ma), mogę stłuc kogoś w każdym miejscu i w każdym momencie? ;) To jest coś, co mi się chyba najbardziej w L2 podobało (łącznie z systemem ''flag'' i PK) i byłoby mile widziane.

I jak wypada brak klas? Są jakieś sensowne połączenia, czy większość i tako ogranicza się do standardu? I czy łatwo o jakieś imba zestawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować