Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Bardzo się cieszę, że wróciłem do SUNa. Naprawdę mi się spodobał. Pierwsze co się rzuca w oczy to piękna jak na darmowe MMO grafika. Moim zdaniem przebija nawet Guild Warsową! W żadnej innej grze F2P nie widziałem ładniejszej. W tle pogrywa ścieżka dźwiękowa kompozytora muzyki do Władcy Pierścieni! Kolejny mocny atut. Sama rozgrywka robi się coraz ciekawsza. Znalazłem to czego szukałem, walka jest w miarę przyjemna, questy podobne, ale nie nużą zbytnio, a wczoraj byłem na rajdzie na jakiegoś bossa (Cerbera?) i było świetnie. Naprawdę warto dać tej grze drugą szansę. Boli tylko to, że z 4 klas są dwie męskie i dwie żeńskie, a nie można zmienić płci. Opcje wyglądu też są skromne, ale jakoś można to przeboleć. Póki co polecam, ale na końcową opinie muszę jeszcze trochę pograć :)
No i screen tej cudnej oprawy:

20100421224308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pyatnko mam. W która z tych dwóch sieciówek lepiej zagrać? Heroes of Newerth czy League of Legends? W którą gra więcej ludzi? Czy obie są darmowe? Która po prostu jest lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 15:50, revolt505 napisał:

Takie pyatnko mam. W która z tych dwóch sieciówek lepiej zagrać? Heroes of Newerth czy
League of Legends? W którą gra więcej ludzi? Czy obie są darmowe? Która po prostu jest
lepsza?


HoN ma tylko bete darmową potem przejdzie w płatną wersje, z kolei LoL całkowicie darmowy + niewielki itemshopik (nowe skiny). Co do rozgrywki nie będę się wypowiadał gdyż grałem tylko w Lol`a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Runescape - warte mojego czasu? Dlugi jest rozwoj postaci? Duzo questow?
Z gory mowie, ze nie zrazaja mnie trzynastolatki (o ile ang rozumieja) - umiem takich tresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 22:43, Hartus napisał:

Bardzo się cieszę, że wróciłem do SUNa. Naprawdę mi się spodobał. Pierwsze co się rzuca
w oczy to piękna jak na darmowe MMO grafika. Moim zdaniem przebija nawet Guild Warsową!
W żadnej innej grze F2P nie widziałem ładniejszej. W tle pogrywa ścieżka dźwiękowa kompozytora
muzyki do Władcy Pierścieni! Kolejny mocny atut. Sama rozgrywka robi się coraz ciekawsza.
Znalazłem to czego szukałem, walka jest w miarę przyjemna, questy podobne, ale nie nużą
zbytnio, a wczoraj byłem na rajdzie na jakiegoś bossa (Cerbera?) i było świetnie. Naprawdę
warto dać tej grze drugą szansę. Boli tylko to, że z 4 klas są dwie męskie i dwie żeńskie,
a nie można zmienić płci. Opcje wyglądu też są skromne, ale jakoś można to przeboleć.
Póki co polecam, ale na końcową opinie muszę jeszcze trochę pograć :)
No i screen tej cudnej oprawy:


Muszę przyznać, że grafika robi wrażenie. Wakacje się zbliżają, więc może zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 21:04, Abomek napisał:

Runescape - warte mojego czasu? Dlugi jest rozwoj postaci? Duzo questow?
Z gory mowie, ze nie zrazaja mnie trzynastolatki (o ile ang rozumieja) - umiem takich
tresowac.


Ta gra jest masakrycznie rozbudowana, wiele questów, ciekawych wątków, czy niespodzianek. Sam kiedyś zostałem porwany do jakiegoś labiryntu, z którego nie umiałem wyjść, albo zaczął gonić mnie złodziej.

Na pewno gra warta polecenia, bardzo dobra grafika jak na przeglądarkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to kilka lat temu z początku mi się podobała potem się znudziła.
Jednak teraz nie wiem jak gra wygląda i jak się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały mankament w swoim małym życiu. Mianowicie przerobiłem odrobinkę (chodzi mi o to że nie gram w co popadnie tylko wyciągam z każdej gry ile się da a potem dopiero próbuję czegoś nowego) mmorpgów w swoim życiu i teraz jakoś brakuje mi tego polotu co kiedyś. No właśnie kiedyś wszystko było nowe, masa niespodzianek, wszystko cieszyło nowością :) ale teraz każdy mmorpg którego odpalę sprowadza się do tego samego (zebranie ekipy 3 znajomych i nieustanny grind do ok 20 - 50 lvla potem nikomu dalej się nie chce). Nachodzi mnie pytanie czy jest jakiś warty polecenia darmowy mmorpg który nawet po osiągnięciu załóżmy 50 lvla pozwala dalej cieszyć się teamplayem i różnorodnością ? Bo jakoś nie chcę mi się wkraczać do największego mmorpga czyli prawdziwego życia :D. Dla ułatwienia dodam spis mmorpgów które już się wypaliły:
9Dragons (53 lvl)
Silkroad (46 lvl)
Tibia (31 lvl)
Lunia (26lvl)
Mapple story (nie pamiętam lvla ale sama gra mnie zdołowała wręcz)
Seyken (30 lvl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, z darmówek to ciężko będzie. Mi się ostatnio całkiem allodsy spodobały, ale nie jestem w stanie Ci obiecać, że nie zbrzydnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale on jakiś wygórowanych wymagań nie ma, coś zbliżone do wow`a, czy rom`a(-> a w te dwa tytuły grałem na geforcu2 mx400, więc resztę dopowiedz sobie sam) tak, że mógłbyś spróbować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 20:12, nightfaler napisał:

Ale on jakiś wygórowanych wymagań nie ma, coś zbliżone do wow`a, czy rom`a(-> a w
te dwa tytuły grałem na geforcu2 mx400, więc resztę dopowiedz sobie sam) tak, że mógłbyś
spróbować :P

ROM ma całkiem niezłe wymagania. Na GeForcie 5200 FX chodziło masakrycznie,więc nie wiem jak ty mogłeś grać na GF 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2010 o 21:39, Van_Waterflew napisał:

ROM ma całkiem niezłe wymagania. Na GeForcie 5200 FX chodziło masakrycznie,więc nie wiem
jak ty mogłeś grać na GF 2.


Brat jakoś nie wybrzydzał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RoM na GF 2? POWODZENIA, błehehehe. Ta gra ma tak masakryczną optymalizację, że tnie się na GF 6800, a co dopiero 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 11:52, Budep napisał:

Na pewno gra warta polecenia, bardzo dobra grafika jak na przeglądarkę :p

Patrz Quake Live ^.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 22:54, Kirabaxior napisał:

> Na pewno gra warta polecenia, bardzo dobra grafika jak na przeglądarkę :p
Patrz Quake Live ^.-


Porównywalna, ale chyba w QL lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 21:47, Van_Waterflew napisał:

Co sądzicie o Allods Online? Przymierzam się do wypróbowania tej giercy. W ogóle już
wyszła?


Open beta.

Dość duże wzorowanie na WoW jeśli chodzi o mechanikę, interesujący świat, w****ący ruscy gadający po swojemu na localu.

To tak w kilku słowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 22:43, Hartus napisał:

Bardzo się cieszę, że wróciłem do SUNa. Naprawdę mi się spodobał. Pierwsze co się rzuca
w oczy to piękna jak na darmowe MMO grafika. Moim zdaniem przebija nawet Guild Warsową!
W żadnej innej grze F2P nie widziałem ładniejszej. W tle pogrywa ścieżka dźwiękowa kompozytora
muzyki do Władcy Pierścieni! Kolejny mocny atut. Sama rozgrywka robi się coraz ciekawsza.
Znalazłem to czego szukałem, walka jest w miarę przyjemna, questy podobne, ale nie nużą
zbytnio, a wczoraj byłem na rajdzie na jakiegoś bossa (Cerbera?) i było świetnie. Naprawdę
warto dać tej grze drugą szansę. Boli tylko to, że z 4 klas są dwie męskie i dwie żeńskie,
a nie można zmienić płci. Opcje wyglądu też są skromne, ale jakoś można to przeboleć.
Póki co polecam, ale na końcową opinie muszę jeszcze trochę pograć :)
No i screen tej cudnej oprawy:

Teraz nie mam w co grac od kiedy usuneli HoNa wiec chyba sciagne ta gre :) powiesz mi cos wiecej o niej?
I jeszcze bym prosil o podanie jakis innych fajnych gier darmowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować