Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2010 o 09:22, nightfaler napisał:

EU może ?


EU tzn ? Chodzi Ci o to, czy wersja EU czy US ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 01:55, 4ny4 napisał:

Grał ktoś w coś takiego jak Dungeon Fighter ? Warto zassysać ?

jak opanujesz całkiem dziki interface i sterowanie to jest całkiem fajny i lekki... z naciskiem na lekki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nowego Action MMORPG''a w 3D grafice ;), o nazwie Divine Souls, gra jest z fabuły podobna do gry Devil May Cry, więc jeżeli ktoś lubi robić komobsy w grach to ta gra jest w 100% dla niego..., postacią kieruję się tak jak w DMC, a atakuje myszką :).
Link do gry: http://divinesouls.outspark.com/ Beta Testy trwać będą do 21 lipca, a instalka gry waży 1 GB :).
Moje nicki w grze jak coś to Dante91 i Nero14 :) zapraszam do gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szuakam MMORPG, darmowego rzecz jasna :) Ogólnie to chodzi mi o to, żeby był w 3D i żeby walka nie ograniczała się do klikania myszki :) np. W SIlkRoad już jest to rozbudowane, ale tam się dostać nie da ;) To czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo obecnie gram w SUN, polecam, gdyż nowe postacie otrzymują na start ekwipunek +12:) (a nie jak na stronie jest napisane +7). Chociaż szukam również MMO z jak najbardziej aktywną walką. Ale w trochę mniej japońskim stylu graficznym niż wspomniane tu niedawno Divine Souls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 18:03, Largooo napisał:

Nudzi mi się i chciałbym w coś pograć. W co gracie co możecie polecić?


S4 League - Shooter z elementami gry zręcznościowej ;) Przechodzisz samouczek, zbijasz kase, kupujesz ciuchy i broń... (do tych lepszych broni musisz przejść szkolenie/zdobyć licencje) Ogólnie rzecz biorąc gra się w tą produkcję bardzo sympatycznie ;) Polecam :)

Na tej stronce masz spis darmowych gier mmo
http://www.mmorpg.org.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S4 League jest słabą grą. Grałem w nią nic pozytywnego nie wyniosłem bo szybko się nudzi. Spis gier znam, ale nic mi po niemu bo ja chcę wiedzieć w co wy gracie, i na podstawie przemyśleń wybrać grę. Mimo to dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którym darmowym MMORPGu jest najbardziej dynamiczna walka? Bo prawie w każdym w jaki grałem wygląda to tak:
1. Nakieruj myszką na moba i naciśnij LPM
2. Rozpoczyna się drętwa walka na zasadzie: mob cię uderzy, sekunda przerwy, ty uderzasz moba, sekunda przerwy, mob uderza ciebie, sekunda przerwy, ty uderzasz moba. W międzyczasie klikasz od 1 do 9 w celu użycia skilla, który wcale nie powoduje, że walka jest ciekawsza.

Szukam gry gdzie walka nie jest taka drętwa. Podawajcie propozycje, najlepiej bez mangowych facetów w kolorowych sukienkach z mieczami wielkości drzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 09:10, Fumiko napisał:

> Age of Conan ;p

Napisał, że o darmówki chodzi.

O losie, nie zauważyłem nawet ;| Nic dziwnego tak wcześnie dziś wstałem, że.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 10:11, nightfaler napisał:

O losie, nie zauważyłem nawet ;| Nic dziwnego tak wcześnie dziś wstałem, że.....


A weź, mnie jakaś pinda o 8 rano telefonem obudziła. Kto normalny wydzwania o tej porze... Miała "zadzwonić później", jak zadzwoni to objadę jak burą sukę bo poprzednio zbyt zaspana byłam.

A ad meritum i do Hartusa: problem niestety taki, że większość MMO z fajną walką jest koreańska, więc niestety "bez mangowych facetów w kolorowych sukienkach z mieczami wielkości drzewa" się nie obejdzie. Cabal ma bardzo fajną i widowiskową walkę a system combo dodatkowo ją urozmaica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 10:23, Fumiko napisał:

A weź, mnie jakaś pinda o 8 rano telefonem obudziła. Kto normalny wydzwania o tej porze...
Miała "zadzwonić później", jak zadzwoni to objadę jak burą sukę bo poprzednio zbyt zaspana
byłam.

Mueh, szanowny pan zwany kurierem zapragnął o 6 powiadomić mnie, że około 11 godziny się zjawi, ale już zdążyłem się do tego przyzwyczaić tak, że źle nie ma ;p

Anyway sam szukam jakiegoś "świerzego"mmorpg`a żeby w między czasie poczekać na zajebiście zapowiadającego się RIFT`a, tutaj link do trailera/zapowiedzi :
http://tvgry.pl/?ID=1141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówimy o tym co nas zaciekawiło to ja się też pochwalę :) Od wczoraj gram w Martial Empires. Gra bardzo świeża, niedawno zakończyła się chyba nawet beta. Śmiesznie o tym mówić, ale do pobrania zachęciło mnie to... w jaki sposób biegają postacie. A biegają właśnie bardzo ładnie. Widać, że nad tym elementem trochę pracowano. Dodatkowym atutem jest świetna jak na F2P grafika. Wchodząc po schodach do góry na samym szczycie w oczy rzuciły się gęste promienie słońca. Podczas szybkiego biegania lub dynamicznego obracania kamerą pojawiają się rozmycia.
Naprawdę gra się całkiem przyjemnie. Brak wyboru płci (dwie męskie, jedna żeńska) w postaciach rekompensuje całkiem rozbudowany edytor postaci.
Jeżeli ktoś szuka czegoś dobrego to polecam sprawdzić. Gra może się spodobać. Tak właśnie jest ze mną. Nie zachwyciła mnie kompletnie, ale wczoraj przegrałem w nią około 2 godzin i czekam aż się rozkręci. Bo może być naprawdę fajnie.
http://martialempires.gamigo.com/
Mówią, że interfejs i dużo rzeczy ściągniętych z Aiona, ale wszystkim się to podoba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować