Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Grałem ładnych parę lat w Ragnaroka i zwróciłem na ta gierkę uwagę ze względu na podobny do ragna [no i FF tactics] design + taktyczną turową walkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie testuje Battlestar Galactica Online i mimo mojej spalonej karty graficznej gra sie całkiem przednio a grafika nie wali aż tak po oczach, w łaściwie to jak na grę przeglądarkową grafika jest cudna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam ciekawego mmo, w którym będę dobry nie wydając ani złotówki. Niby darmowy RoM nie przypadł mi do gustu, wszyscy mają skrzydła dające dopał do statystyk. Nie mam określonych kryteriów dotyczących grafiki, stylu gry. Oby tyko była to gra po premierze już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z resztą dobrze mówisz. Chodzi mi o takie mmo, w którym płacenie gotówką nie daje zbyt wielkiego dopału. Nie lubię roma bo tam każdy skrzydła ze statami nosi co jest nie fair trochę. Szukam właśnie czegoś, w czym będę mógł ciułać po troszku aż się czegoś dorobię. Jednak, żeby na max lvlu nie wyskoczył mi koleś z itemem dostępnym jedyne za $$ i miał dużo lepsze staty ode mnie.
[EDIT]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszane.
Gra całkiem ciekawa, dosyć mocno rozbudowana.. największy szok.. to brak NPC [no nie taki kompletny ale ogromny].
Brak sklepów itp pierdół, ekonomię tworzą w sumie gracze.
Niestety pod koniec open bety ma być wipe, więc nie bardzo jest większy sens dłużej na niej siedzieć, pogridnowałem trochę, gierka naprawdę w materii mechaniki przyjemna, walki turowe, możliwość rozbudowy postaci na 1szy rzut oka ograniczona jednak po dłuższym obcowaniu widać tu niemały potencjał.

Pytanie jak będzie potem, bo wejdzie pewnie item shop taki jak w Dofusie i tu może być pies pogrzebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 20:35, Gromo napisał:

Szukam ciekawego mmo, w którym będę dobry nie wydając ani złotówki. Niby darmowy RoM
nie przypadł mi do gustu, wszyscy mają skrzydła dające dopał do statystyk. Nie mam określonych
kryteriów dotyczących grafiki, stylu gry. Oby tyko była to gra po premierze już.


Cabal Online ma chyba najmniej inwazyjne premium. A przynajmniej ja się nie mogę dopatrzeć tam nic poważniejszego niż typowe 2x XP boost pills..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 20:48, Gromo napisał:

Chodzi mi o takie mmo, w którym płacenie gotówką nie daje zbyt
wielkiego dopału. Nie lubię roma bo tam każdy skrzydła ze statami nosi co jest nie fair
trochę. Szukam właśnie czegoś, w czym będę mógł ciułać po troszku aż się czegoś dorobię.
Jednak, żeby na max lvlu nie wyskoczył mi koleś z itemem dostępnym jedyne za $$ i miał
dużo lepsze staty ode mnie.

To polecam Guild Wars. Gra bez abonamentu i mikrotransakcji. Jedyny minus to taki, że musisz zapłacić za grę. 3 kompanie + dodatek każdy z osobna kosztuje 60 zł. Na RPGHOP jest o 10 zł taniej, ale tam otrzymujesz same kody bez płyty z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat gry: Global Agenda. Nie wiem czy skusić się aby ją pobrać, a czyjaś ocena bardzo by mi pomogła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zna, polecić ew. jakieś mmo osadzone w XIX/XX w, steampunk lub w klimatach Arkanii? Trochę szukałem i jak już znalazłem dosyć ciekawe Neo Steam, okazało się, że servery europejskie są zamknięte od stycznia, a na amerykańskie nie ma dostępu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 11:49, DarkWolf_PL napisał:

Nie licząc petów które jednak coś tam dodają do statystyk, sam tam mam 120 bladerem
bez wydanej złotówki


Ale peta na upartego kupisz za ALZy. Chore ilości, ale się da,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 08:21, Karanthir666 napisał:

Na RPGHOP jest o 10 zł taniej, ale tam otrzymujesz same kody bez płyty z grą.

Co zupełnie wystarcza do grania ponieważ po instalacji i pełnym załadowaniu gry z sieci ("Gw.exe -image", można sobie utworzyć skrót) wystarczy katalog gry wypalić sobie na płytce typu UDF (gw.dat ma prawie ok. 4 GB). Tak wypalona płytka jest w praktyce wersją instalacyjną dla dowolnego innego komputera. Wystarczy tylko z płyty skopiować katalog gry, zdjąć ze wszystkiego atrybuty R/O (tylko do odczytu). Po odpaleniu gw.exe gra sama się zainstaluje i stworzy skróty w menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 17:50, Micusus napisał:

Mam pytanie: Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat gry: Global Agenda. Nie wiem czy
skusić się aby ją pobrać, a czyjaś ocena bardzo by mi pomogła ;)

Pograłem 15 minut i odinstalowałem, imo zbyt niedopracowana gra. Zamysł jest fajny, ale brakuje całkowicie szlifu. Straszne lagi, urywki animacji, popaprane hitboxy etc. Do tego tyle co pograłem to są strasznie niezbalansowane klasy (snajper robi Nic przez wielkie N, a gość od stawiania wieżyczek może sobie na tej samej lokacji farmić będąc niemal afk bez problemu) a także poziom trudności questów (10 banalnych questów a potem nagle jeden nie do wykonania i tak w kółko). Kumpel który więcej w to gra narzeka, że na darmowym koncie fun jest o wiele mniejszy, bo granie za frajer łączy się m.in. z kompletnym brakiem materialnych rewardów z instancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu Vindictus jest już ogólnodostępny, narazie 3 klasy. Jak ktoś jest znudzony typowymi MMORPG, to polecam bo tu jest dynamiczniej i na dodatek przepięknie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować