Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2008 o 18:00, Fumiko napisał:

Pokochałeś czy się pozbyłeś? ;-)



jednak to drugie :P
nie wiem czemu mnie odsuneła może za jakiś rok może dwa bede szukał znowu jakiegoś RPG i znowu to włącze to może wtedy mi sie spodoba, narazie postawiłem na tym kropke aż do odwołania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 18:06, nightfaler napisał:

jednak to drugie :P
nie wiem czemu mnie odsuneła może za jakiś rok może dwa bede szukał znowu jakiegoś RPG
i znowu to włącze to może wtedy mi sie spodoba, narazie postawiłem na tym kropke aż do
odwołania


Pewnie zaraz się Budep wetnie z pretensjami ale - nie pamiętasz czy toto korzystało z gameguarda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 23:07, PSAT Darth Stan napisał:

Czy ktoś mi może polecić jakieś dobre darmowe MMO?


ArchLord, Silkroad moge Ci polecic te dwa, z duzym wskazaniem na ArchLorda :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 23:07, PSAT Darth Stan napisał:

Czy ktoś mi może polecić jakieś dobre darmowe MMO?

A ja dodam Perfect World ( +latanie w tym latające miasta, moby +dużo Polaków, polskich gildii +zawsze chętni na boss raidy (co 20 lvli bodajże są) -duża instalka)
i Rohan Online (+6 ras dobrze wyważonych +prosty ale dobry crafting -mało ludzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym darmowym MMO jest Conquer 2.0. Grałem w nią rok temu i teraz mam zamiar zacząć grę od nowa :)

BTW: Może ktoś pobrać grę i wysłać mi plik instalacyjny na maila (jak ktoś będzie tak miły to niech tu napisze, a podam adres e-mail). Proszę o to, gdyż sam z niewiadomych mi przyczyn nie mogę tego pliku ściągnąć.... instalacja zacina się w połowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 08:33, Rga napisał:

A ktoś grał w Cabal: online? Bo ta gra jest wysoko na liście xfire.


Grał. Gra jest efektowna, efektowne walki, combosy, i grafika, ale chodzi tylko o grind. Jest tam jakis maly crafting, ale nic pozatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z MMo w pełni darmowych,pięknie zrobionych z niesamowitym pomysłem mogę polecić tylko jedno ;D a mianowicie RF Online...gra jest cudowna (jak dla mnie) świat,postacie,moby,wyposażenie itp. także pięknie zrobione a na dodatek jest to zupełnie odbiegające od klimatów popularnych już nam MMO dlatego może mnie tak zainteresowało...a zresztą polecam zajrzeć na stronkę http://www.rf-onlinegame.com/ no i macie też masę filmików na youtube. A tak poza konkursem to są tam 3 rasy które walczą ze sobą na codziennych wojnach o zasoby minerałów które potem mogą czerpać aż do kolejnej wojny...jest ograniczenie lvl a mianowicie 55 ale wbicie go to nie lada wyzwanie ja mianowicie gram bodajże miesiąc już będzie (ale po powrocie i nowa postać) i mam 43 lv,jestem w miłym polskim klanie no i dobrze się bawię ;D

POLECAM!

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 23:07, PSAT Darth Stan napisał:

Czy ktoś mi może polecić jakieś dobre darmowe MMO?


Ja polecił bym ci RedoraN , nie jest złe ale doszłem do 7 lvl i zaczeło mi sie nudzić ale troche czasu mi zabiłą ta gierka . I oczywiscie darmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nieźle wygląda RF online, tylko pytanie- czy trzeba mieć konto na fileplanet, żeby ściągnąć klienta? Czy są inne źródła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 13:34, Budo napisał:


Nieźle wygląda RF online, tylko pytanie- czy trzeba mieć konto na fileplanet, żeby ściągnąć
klienta? Czy są inne źródła?


http://www.gamershell.com/pc/rf_online/

Ogólnie rzecz ujmując, to polecam ściąganie czegokolwiek właśnie z gamershella. Dość szybkie serwery, na których jest właściwie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie warto kupić np. Guild Wars. Teraz jest bardzo tanie na gram.pl. Nie warto męczyć się z darmowymi i często bardzo niedopracowanymi grami. Z darmowych mmo znam jedynie Anarchy online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować