Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2008 o 00:36, ja33no napisał:

Pirates Form The Burning Sea bardzo fajna gra, sam lubię takie klimaty. Chętniej bym
zagrał w nowego Warhammera. Niestety na razie nie zarabiam, ani nie mam kieszonkowego,
a kasę którą uzbieram przeznaczam na gry PS3 :P.


Konsolowiec! o fuuu! xD (joke)
A tak serio, to odkąd czasem płace za Pirates te 40zł da się przez miesiąc uzbierać bez większego bólu. Poza tym zostaje jeszcze GW (teraz kurde mniej gram właśnie przez piratów ale szczerze polecam bo przykuwa szczególnie jak się znajdzie fajnych ludzi). W młotka też bym zagrał (jestem fanem role-play''a i figórkowca) i pewnie się skuszę, ale dopiero jak poznam jakieś opinie na ten temat.
a żeby nie było całkowitego offtopu:
Z grami darmowymi MMO moim zdaniem jest taki problem, że większość polega na czystym biciu mobów. Nie wiem, mnie to nudzi... questy są często niedopracowane itp. jeszcze nie znalazłem żadnego, który by mnie na dłużej przyciągnął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 00:42, Szubens napisał:

Z grami darmowymi MMO moim zdaniem jest taki problem, że większość polega na czystym
biciu mobów. Nie wiem, mnie to nudzi... questy są często niedopracowane itp. jeszcze
nie znalazłem żadnego, który by mnie na dłużej przyciągnął...

Dokładnie, idziesz zabijasz i nic więcej tylko EXP. Mimo, że MMORPG nie muszą być aż tak nastawione na fabułę jak RPG to jednak, po coś trzeba mordować te potworki...
Co do konsolowości ;). To jestem fanboyem Sony, posiadaczem PS3. Mimo to dalej pykam na moim PCcie w RPG i inne fajne gry. Poza tym lubię książki fantazy.

EDIT: W GW nie pykam bo niema krasnoludów, a ja kocham krasnoludy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi przypadł do gustu Rohan jak żaden (no dobra nieliczny) MMORPG.
Niby taki ''''prosty'''',ale daje radość z gry.
Bohaterowie nie wyglądają jak armia klonów,ponieważ można wybierać im włosy i twarz których nie jest wcale tak mało,dochodzi do tego wybór płci,jednej z 6 ras której każda może mieć jedną z 3 klas odmiennych dla każdej.Dobry system tworzenia przedmiotów,różne nowinki z MMO,a także niezwykły jak dla mnie system łowienia ryb,to tylko jedne z nielicznych zalet Rohan''a których nie chce mi się opisywać...

PS:Nikt mi nie płacił za napisanie tego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 00:48, Maxtreme napisał:

Mi przypadł do gustu Rohan jak żaden (no dobra nieliczny) MMORPG.

A są krasnoludy?

Dnia 26.08.2008 o 00:48, Maxtreme napisał:

PS:Nikt mi nie płacił za napisanie tego posta...

Tja jasne xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 00:47, ja33no napisał:

EDIT: W GW nie pykam bo niema krasnoludów, a ja kocham krasnoludy!


Z tym konsolowcem oczywście żartowałem, nic nie mam do graczy pudełek, chociaż sam jestem użytkownikiem Pieca.
W GW faktycznie nie ma Krasnoludów, ale gra i tak warta jest kupienia. A jedynym darmowym mmo z krasnoludami jest chyba (!) Dark & Light, a przynajmniej tylko o tym wiem. Chociaż mi po zainstalowaniu się nie udało wejść na serwer ani razu -.-'' zresztą tu Cię rozumiem bo Krasnoludy Rox ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 00:56, Szubens napisał:

mi po zainstalowaniu się nie udało wejść na serwer ani razu -.-'' zresztą tu Cię rozumiem
bo Krasnoludy Rox ^^

Dokładnie z D&L nie działa na pewnych kartach ATI i ja oczywiście mam taką kartę :/. ATI X1600. Można się zdenerwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2008 o 00:51, ja33no napisał:

A są krasnoludy?


Gra dyskryminuje mniejszości(sarkazm).Krasnoludów nie spotkasz,ale możesz elfy,pół-elfy,mroczne elfy,ludzi,dekanów(rasa zabójców,gdy na nich patrzę kojarzą mi się z rybami xD[gram nimi]) i Dhanów(zabójcy,Japończycy?).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:01, ja33no napisał:

Jak zobaczysz gryfy na niebie to będziesz wiedział, że ta mniejszość przyszła skopać
Ci... xD. Tak na serio to szkoda...


No szkoda,ale nie każdy świat gry MOORPG może sobie na nie pozwolić,ja narzekam,że jest za dużo elfów,a mogli dodać umarlaka jakiegoś np...
Pozostaje ci mieć nadzieję,że gdy skończy się beta,autorzy dodadzą rasę która jakimś cudem wypełzła spod ''''jakiegoś'''' kamienia(mowa tu o twoich ukochanych karzełkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(mowa tu o twoich ukochanych karzełkach).
Jakich karzełkach kurde! Dumny naród nie karzełki, to nie Marysia i 7 krasnoludków >.<
Fajne krasnale są w WoWie no ale niestety płatne...
A DnL wyglądał genialnie... ale niestety nie da się połączyć z netem (nie to nie wina: firewalla, portów itp.) po prostu nie mogłem się połączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:09, Maxtreme napisał:

cudem wypełzła spod ''''jakiegoś'''' kamienia(mowa tu o twoich ukochanych karzełkach).

Oj niedobry Ty :P. Chyba chcesz mnie zdenerwować xD. Krasnoludy to nie karzełki (gnomy) to średniego wzrostu wojownicy :P. O barach tak wielkich jak orki. I uwierz mi pod kamieniem nie znajdziesz krasnoluda!
Ja ogólnie nie lubię elfów wole Krasnoludy, Orki, Umarlaki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:12, Szubens napisał:

>(mowa tu o twoich ukochanych karzełkach).
Jakich karzełkach kurde! Dumny naród nie karzełki, to nie Marysia i 7 krasnoludków >.<

Widzę, że znalazłem nowego towarzysza ^^. Jak dobrze widzieć kogoś podzielającego twoje pasje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:13, ja33no napisał:

> cudem wypełzła spod ''''jakiegoś'''' kamienia(mowa tu o twoich ukochanych karzełkach).

Oj niedobry Ty :P. Chyba chcesz mnie zdenerwować xD. Krasnoludy to nie karzełki (gnomy)
to średniego wzrostu wojownicy :P. O barach tak wielkich jak orki. I uwierz mi pod kamieniem
nie znajdziesz krasnoluda!
Ja ogólnie nie lubię elfów wole Krasnoludy, Orki, Umarlaki ;).


Mroczne uszłyby,ale oczywiście to rasa której skuteczność w oczach autorów ogranicza się do używania magii...
Nie mam nic do krasnoludów(oprócz tego,iż ich kobiety mają dość okazały zarost) i nie chce cię zdenerwować.

PS:Szubens - Nie chciałem pisać oddzielnego posta na odpowiedź dla ciebie,nie bierz tego jako objaw pogardy,po prostu nie lubię pisać krótkich tekstów...

DnL - Dark & Light?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2008 o 01:20, Maxtreme napisał:

PS:Szubens - Nie chciałem pisać oddzielnego posta na odpowiedź dla ciebie,nie bierz tego
jako objaw pogardy,po prostu nie lubię pisać krótkich tekstów...

DnL - Dark & Light?


Spoko, nie bądźmy tacy poważni xD
DnL = Dark & Light ofc.
Aha i jak mawia pewien Mistrz gry - "Krasnuldzkie kobiety nie mają brody! aha! i nie ma krasnoludzkich magów bojowych!". Zresztą sam w zyciu nie widziałem arta z krasnoludzką kobietą z brodą.
Koniec offtopa!
Hym może i bym sobie ściągnął ten Rohan, jak tak chwalisz... A dużo tam jest questów? czy głównie gind i loot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:32, Szubens napisał:

Spoko, nie bądźmy tacy poważni xD


Nie jestem poważny,mam dobry humor i tyle.

Dnia 26.08.2008 o 01:32, Szubens napisał:

DnL = Dark & Light ofc.


Spróbuje w to zagrać,ale nie wiem czy warto.

Dnia 26.08.2008 o 01:32, Szubens napisał:

Aha i jak mawia pewien Mistrz gry - "Krasnuldzkie kobiety nie mają brody! aha! i nie
ma krasnoludzkich magów bojowych!". Zresztą sam w zyciu nie widziałem arta z krasnoludzką
kobietą z brodą.


W Divine Divinity były z brodą...

Dnia 26.08.2008 o 01:32, Szubens napisał:

Hym może i bym sobie ściągnął ten Rohan, jak tak chwalisz... A dużo tam jest questów?
czy głównie gind i loot?


Miast startowych jest 6,w każdym mieście dostajesz co 2 poziomy zadanie,jeżeli zrobisz tp do innego miasta,to tam też będziesz mieć zadanie,ale już inne.Przykładowo mam 23 poziom -11 Questów x 6 miast :).Po 30,40 albo 50 poziomie (nie pamiętam) dostajesz zadanie co poziom.Za każdy quest dostajesz % XP i loot.Tak...Są to głównie ''przynieś,podaj,pozamiataj''.Grę i tak polecam,bo zwykle wytrzymuję przy MMORPG'u 5-10 godzin,a tu już z 40 naliczyłem.

PS: Gra człowiekiem-rybą sprawia największą frajdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:20, Maxtreme napisał:

DnL - Dark & Light?

Tak, na 100% mu o Dark & Light chodziło. Jemu nie chciało się połączyć. A ja mam karte ATI która nie jest obsługiwana :/ (X1600). Jeżeli nie wiesz co to za gra to zapraszam tutaj:
http://www.mmorpg.org.pl/dark,and,light.htm
Szkoda, że mojej karty nie obsługuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 01:32, Szubens napisał:

ma krasnoludzkich magów bojowych!". Zresztą sam w zyciu nie widziałem arta z krasnoludzką
kobietą z brodą.

Tolkien opisywał, że mają. Sapkowski raczej nie, tylko wspominał, że krasnoludy są bardzo zazdrosne o swoje kobiety ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 21:00, delfo napisał:

Proszę mnie nie "zbesztać", ale muszę się przyznać, że od poniedziałku gram w Tibię (SIC!)
Niegdyś jako antyfan tej gry, dzisiaj zagrywam się po uszy i wciąż próbuję odnaleźć to
"coś" w tej grze, co przyciąga moich kuzynów do monitora.



To coś to ten specyficzny old schoolowy klimacik jakim szczyci sie Tibia... Ale mnie i tak odpycha jeśli mam stracić 3 miesiące życia na skillowaniu dlatego że przez laga/wyłączenie prądu coś mi łeb ukręci i będę musiał to nadrabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągam Archlorda :D Po moich przeżyciach z Cabalem i monotonnym [ale ostatnio modnym] Metinem 2 postanowiłem że zagram w jeszcze jedną grę i wybrałem właśnie Archlorda, a później kupie Guild Wars, jeśli Archlord mnie nie powstrzyma od tego. Z tego co czytałem to chyba warto zagrać [w Archlorda]. Konto założone wszystko zrobione to teraz tylko żeby mi nikt nie powiedział że nie warto było . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 11:38, ja33no napisał:

> DnL - Dark & Light?
Tak, na 100% mu o Dark & Light chodziło. Jemu nie chciało się połączyć. A ja mam karte
ATI która nie jest obsługiwana :/ (X1600). Jeżeli nie wiesz co to za gra to zapraszam
tutaj:
http://www.mmorpg.org.pl/dark,and,light.htm
Szkoda, że mojej karty nie obsługuje...

Dobra ściągnę i zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować