Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2009 o 09:04, sevrond napisał:

Jakiego darmowego MMORPG''a mi polecacie. Prosiłbym o podanie kilku tytułów z najwyższej
półki, a nie Metiny, Silkroady itp.


Smialo moge polecic Dragonice :) Jezeli lubisz klimaty anime i szukasz gry MMO z duza dawka humoru to napewno Dragonica Ciebie nie zawiedzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić coś w stylu Warhammer Online: Age of Reckoning? Bo w WAR''a trochę pograłem [trial] i strasznie mi się spodobał, ale na abonament szkoda mi kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 14:51, JayL napisał:

Możecie mi polecić coś w stylu Warhammer Online: Age of Reckoning? Bo w WAR''a trochę
pograłem [trial] i strasznie mi się spodobał, ale na abonament szkoda mi kasy.



nie ma czegoś podobnego ja War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pod względem mechaniki rozgrywki czy świata? Bo świat w sumie mi obojętny, aby tak samo działał system skilli i nauczycieli [fajny, prosty], walka, public questy z rankingami i nagrodami, rajdy czy jak to się zwie być nie muszą, choć fajnie by było. Pod tym względem też nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 09:04, sevrond napisał:

Jakiego darmowego MMORPG''a mi polecacie. Prosiłbym o podanie kilku tytułów z najwyższej
półki, a nie Metiny, Silkroady itp.

Cabal - fajny system walki, dużo przedmiotów, efektowne skille.
Perfect World - to zależy od gustu
Anarchy Online - jeśli lubisz czasy "przyszłe"(kosmiczne itp.) to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 10:25, JayL napisał:

Ale pod względem mechaniki rozgrywki czy świata? Bo świat w sumie mi obojętny, aby tak
samo działał system skilli i nauczycieli [fajny, prosty], walka, public questy z rankingami
i nagrodami, rajdy czy jak to się zwie być nie muszą, choć fajnie by było. Pod tym względem
też nie ma?


To mnie zawsze rozczula... Żeby było tak jak w płatnym tylko za darmo, bo mi się podoba i bym sobie pograł, ale płacić nie będę.
Taka polska mentalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak się przyczepić, nie? ;) Co jest złego w tym, że skoro na abonament mnie nie stać szukam podobnej, darmowej alternatywy? Ta Twoja "polska mentalność" już dawno by zaczęła grać na pirackich serwerach. I jeszcze by mówili, że to nie pirackie, a prywatne i płacić nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Szkoda mi kasy" nie brzmi jak "nie stać mnie".
I przykro mi Cię zawieść, ale akurat mieszkam rzut kamieniem od GOA (firmy odpowiedzialnej za Warhammera) i widzę jaki sztab ludzi tam pracuje. Także masz małe szanse na znalezienie darmowego MMO podobnej klasy - zwyczajnie żadne nie będzie mieć takiego zaplecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 12:39, Fumiko napisał:

"Szkoda mi kasy" nie brzmi jak "nie stać mnie".

Ujmę to tak - kto grający regularnie w gry nie ma 50zł miesięcznie na jakiś tytuł? Nawet nie miesięcznie, co 2, 3, 6 miesięcy. Ale woli to wydać na inne gry. Czyli teoretycznie go stać, ale szkoda mu kasy, a praktycznie go nie stać, gdyż ma 50, a nie 100zł. Wiem, mam pokręconą logikę, ale chyba wiesz, co mam na myśli?

Dnia 16.07.2009 o 12:39, Fumiko napisał:

I przykro mi Cię zawieść, ale akurat mieszkam rzut kamieniem od GOA (firmy odpowiedzialnej
za Warhammera) i widzę jaki sztab ludzi tam pracuje. Także masz małe szanse na znalezienie
darmowego MMO podobnej klasy - zwyczajnie żadne nie będzie mieć takiego zaplecza.

Hmm, ostatnio w takim CDA coraz więcej f2p recenzują, i nie raz pojawia się stwierdzenie w stylu "niezła alternatywa dla WoW''a", dlatego ja piszę tu w poszukiwaniu takiego, wiadomo iż gorszego, ale za to darmowego odpowiednika WAR''a. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2009 o 11:24, Fumiko napisał:

Taka polska mentalność...


może nie tyle polska mentalność, co wiek i okoliczności - sam nie mam swojego źródła utrzymania, więc absolutnie do wszystkich ''growych'' mikropłatności itp. podchodzę BARDZO sceptycznie. nie wymagaj od nastolatka, że będzie żulił od rodziców forsę na grę albo co chwila wydawał na nią część swoich oszczędności ;) dorobi się, pójdzie do roboty - to i będzie mógł gierczyć w abonamentówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 10:25, JayL napisał:

Ale pod względem mechaniki rozgrywki czy świata? Bo świat w sumie mi obojętny, aby tak
samo działał system skilli i nauczycieli [fajny, prosty], walka, public questy z rankingami
i nagrodami, rajdy czy jak to się zwie być nie muszą, choć fajnie by było. Pod tym względem
też nie ma?



nie ma takiego darmowego mmo takiego ,przykro mi niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 12:56, Azra napisał:


> Taka polska mentalność...

może nie tyle polska mentalność, co wiek i okoliczności - sam nie mam swojego źródła
utrzymania, więc absolutnie do wszystkich ''growych'' mikropłatności itp. podchodzę BARDZO
sceptycznie. nie wymagaj od nastolatka, że będzie żulił od rodziców forsę na grę albo
co chwila wydawał na nią część swoich oszczędności ;) dorobi się, pójdzie do roboty -
to i będzie mógł gierczyć w abonamentówki.



nie, powinien być system płacenia za godziny a nie za miesiące tak jak to w aionie zrobili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 14:03, hammerfall87 napisał:

>
> > Taka polska mentalność...
>
> może nie tyle polska mentalność, co wiek i okoliczności - sam nie mam swojego źródła

> utrzymania, więc absolutnie do wszystkich ''growych'' mikropłatności itp. podchodzę
BARDZO
> sceptycznie. nie wymagaj od nastolatka, że będzie żulił od rodziców forsę na grę
albo
> co chwila wydawał na nią część swoich oszczędności ;) dorobi się, pójdzie do roboty
-
> to i będzie mógł gierczyć w abonamentówki.
>


nie, powinien być system płacenia za godziny a nie za miesiące tak jak to w aionie
zrobili :)

to co zrobili w aionie jest bardzo fajnym pomysłem, bo w wowa płacisz za cały miesiąc z gory a w aionie tylko za przegrane godzinki, wiecej takich gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[cut]

Dnia 16.07.2009 o 12:56, Azra napisał:

dorobi się, pójdzie do roboty -
to i będzie mógł gierczyć w abonamentówki.

Nie będzie mógł, bo mu czasu nie starczy :(
(z autopsji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 14:13, Cazcader napisał:

[cut]
> dorobi się, pójdzie do roboty -
> to i będzie mógł gierczyć w abonamentówki.
>
Nie będzie mógł, bo mu czasu nie starczy :(
(z autopsji)

Mi starcza na granie. :P Tak, pracuję [wakacje, ferie]. Mam takie szczęście, że ze względu na charakter pracy mojego rodziciela zawsze i dla mnie się znajdzie. Obecnie po 9h - od 15 do 24, a gram rano. Niezbyt duża stawka, ale nazbieram sobie na parę gier, książek, płyt, coś do gitary. A to, co kupię, musi mi starczyć na jakiś rok - w przyszłe wakacje [ferie też] zarabiam na new kompa - starszy się trochę dołoży i będzie.

Wracając do MMO, proszę w takim razie o jakiś dobry z nieodrzucającą grafiką i fajnymi itemami [jestem z gatunku "zbieraczy" ;)]. Runes of Magic podobno niezły - jak tam z itemizacją? Jakieś wierzchowce są? A może coś innego, fajniejszego się znajdzie? Aha - wolę fantasy od sci-fi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2009 o 14:22, JayL napisał:

Wracając do MMO, proszę w takim razie o jakiś dobry z nieodrzucającą grafiką i fajnymi
itemami [jestem z gatunku "zbieraczy" ;)]. Runes of Magic podobno niezły - jak tam z
itemizacją? Jakieś wierzchowce są? A może coś innego, fajniejszego się znajdzie? Aha
- wolę fantasy od sci-fi.


Nie wiem czy do końca dobrze zrozumiałem tę ,,itemizację" - w każdym razie RoM jest zdecydowanie item oriented, przedmioty można ,,plusować" lub ulepszać w transmutorze i dawać im statystyki innych przedmiotów lub też wkładać w nie runy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2009 o 17:21, tomoliop napisał:


Nie wiem czy do końca dobrze zrozumiałem tę ,,itemizację" - w każdym razie RoM jest zdecydowanie
item oriented, przedmioty można ,,plusować" lub ulepszać w transmutorze i dawać im statystyki
innych przedmiotów lub też wkładać w nie runy.



Ja myślę, że chodziło mu o ilość itemków. Ale ich jest na pewno dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakas lista free mmo posegregowana wg ilosci aktywnych kont?
Chcialbym sobie w cos pograc przez wakacje, ale nie mam pojecia co wybrac.

EDIT: Ilosc osob narodowosci polskiej mnie nie obchodzi - umiem rozmawiac po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://mmogdata.voig.com/ ; http://www.mmodata.net/ moze tutaj? chociaz trudno mowic o aktywnych kontach w darmowkach ;) polecam mmorpg.com wedlug ocen http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/show/all/sCol/rankHype/sOrder/desc

Ja moze cos polece by to nie byl taki suchy post, a noz Ci sie spodoba, popatrz filmiki na youtubie najlepiej i przeczytaj featursy ze stron glownych ;)

Dungeons&dragons Online (tak jest/bedzie za free)
Runes of Magic (ludzie sobie chwala, ale mi sie znudzila)
Atlantica Online (warta uwagi, turówka w 3d)
Taikodom (ma potencjal, ale duzo bugow, betka, w koncu, sci-fi)
Ultima online na UOGamers
Anarchy Online
Saga of Ryzom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować