Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2010 o 19:45, nightfaler napisał:

Zaraz zacznę odkrywać co tam skrywa Ether Saga ^^


No to poodkrywałem całe 2 godziny ^^. Powiem jedno słowo : Interfejs.... jak dla mnie leż0y i kwiczy zresztą to nie jedna gra z takim typem, w każdym bądź razie nie dla mnie.

Teraz Allods(że ja sobie o nim zapomniałem;|) i na razie jestem bardzo dobrej myśli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PVP jest free for all oprócz miast/safespotów + jest jakiś event ale o takiej porze że się z nim rozmijam.

Dnia 06.04.2010 o 14:58, Adjatha napisał:

I jak wypada brak klas? Są jakieś sensowne połączenia, czy większość i tako ogranicza
się do standardu? I czy łatwo o jakieś imba zestawy?


Generalnie jest tak: co level masz skill i stat points. Skille jakie możesz wykupić zależą od poziomu statystyk. Więc kombinacji jest multum. Ja akurat w tym momencie stawiam na niemal czystego maga, ale widziałam już gości robionych na paladynów (melee + magia wspomagająca) albo łączących melee i broń zasięgową i tak z mojej obserwacji wychodziło to nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 21:26, Fumiko napisał:

PVP jest free for all oprócz miast/safespotów + jest jakiś event ale o takiej porze że
się z nim rozmijam.


Czyli moje ulubione ^^ Nieraz wkurzające (jak się na upierdliwych ludzi trafi), ale czasem ciekawe rzeczy się dzieją dzięki temu :] Przy okazji, jakie są kary za śmierć? Liczę tylko na brak dropów przy padzie, przeżyję nawet utratę (skromną) expa. ;)

Dnia 08.04.2010 o 21:26, Fumiko napisał:

Generalnie jest tak: co level masz skill i stat points. /ciach/

O, nastawiasz mnie pozytywnie do tego wszystkiego. Mam w planach dual sword melee z domieszką wspomagaczy, coraz bardziej ciekawi mnie jak to wyjdzie w praniu...
No ale trzeba czekać :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 22:24, Adjatha napisał:

Czyli moje ulubione ^^ Nieraz wkurzające (jak się na upierdliwych ludzi trafi), ale czasem
ciekawe rzeczy się dzieją dzięki temu :] Przy okazji, jakie są kary za śmierć? Liczę
tylko na brak dropów przy padzie, przeżyję nawet utratę (skromną) expa. ;)


Expa trochę szlag trafia, strat ekwipunku (jeszcze) nie zaobserwowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 01:05, Fumiko napisał:

Wznowili rejestrację zdaje się.


Tak, w piątek wieczorem już się zalogowałem... i jakoś z wyglądu mi się nie podoba :P ale dłużej pograć okazji nie miałem, więc pewnie jeszcze sprawdzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wypróbowałem kolejne MMO i jest to następna gra, która mnie nie porwała :/ Już sam nie wiem co ściągnąć. Przed chwilą skończyłem 40 minutową partyjkę w 4 Story. Spróbowałem, bo jest to gra twórców Metina, gry w którą jak dotąd najdłużej grałem, i która najbardziej przypadła mi do gustu. Ale jako, że nie znoszę klimatów w stylu WoWa (bajkowa grafika, wielkie postacie z małymi nóżkami itp...) nie wytrzymałem w tym świecie nawet godziny. Czy możecie mi polecić jakieś ciekawe MMO, które nie znajduje się na poniższej liście? Dotąd grałem w:

- Metin 2
- Guild Wars
- Runes of Magic
- Rohan
- Cabal
- Archlord
- Rapplez
- Perfect World
- 4 Story
- 9 Dragons
- Kal Online
- Last Chaos
- Shayia

Więcej nie pamiętam, ale tak jak mówiłem tylko w Metina grałem z przyjemnością. Podstawowe warunki: pvp, dużo graczy, dobra grafika (nie musi być piękna, byle tylko nie odrzucała), nie w klimatach WoWa, normalny wygląd postaci i zbroi (bez wspomnianych kolosów z małymi nóżkami czy jakiś skrzacików, zbroje wyglądające jak zbroje, a nie jakieś japońskie sukienki). Będzie ciężko coś doradzić, ale mam nadzieję, że coś znajdziemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 11:43, GIGABYTE_PL napisał:

Ja polecam Lineage 2

Dużo dobrego o LII słyszałem, ale szukam czegoś bez abonamentu :) Gdyby był darmowy, brał bym w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 19:04, nightfaler napisał:

/cut/
Gdyby nie to, że odrzuca cię klimat WoW`a poleciłbym ci Allods`a, chociaż widzę, że w
RoM`a też grałeś to w sumie powinien ci siąść ^^

Patrząc na grafikę, zbyt WoWowate kllimaty :) BTW właśnie jestem po kolejnym MMO, tym razem Karos Online. Na filmikach wyglądał ciekawie, ale w rzeczywistości jak zwykle nuda :/ Chyba żaden mmo mnie nie zadowoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 14:09, Hartus napisał:

> Ja polecam Lineage 2
Dużo dobrego o LII słyszałem, ale szukam czegoś bez abonamentu :) Gdyby był darmowy,
brał bym w ciemno.


Zawsze są prywatne serwery np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 15:52, Kolumbiadek napisał:

Może SUN? Zbroje nie są zbytnio cukierkowe...

Zapomniałem go umieścić na liście. Na gameplayu gra wyglądała jak jakiejś dobrej siekance: http://www.youtube.com/watch?v=WRWx7iSAsIU
A jak zagrałem to było typowe i nudne "uderz, oberwij, uderz, oberwij", zero polotu jak w większości mmo. Chyba jednak za krótko grałem (jakąś godzinę), żeby ujrzeć taką walkę, bo jak patrze na inne gamplaye to na nich też jest taka szybka i efektowna walka:
http://www.youtube.com/watch?v=f9xrRVEFfi0&feature=fvw
Na czym to polega? Potem się rozkręca czy jak? Bo jeśli tak, to ściągam jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 19 lv. i gra powoli zaczyna mi się nudzić. Ciągle te same Q polegające na zabiciu moba Elite lub Capitan.
Walka w późniejszych etapach wyglada mniej więcej jak w Cabalu, no i na 40lv zmieniasz się w jakiegoś potwora chyba, dla przykładu Knight w Dragona, przez co zmienia się Twój wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie zniechęcać się początkową walką? Potem będzie szybka i efektowna jak na ww gameplayu? Bo na początku jest standardowo, uderzenie po czym wali mob, znowu my i znowu mob. Na gameplayach jest inaczej. Jak w jakiejś grze akcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 18:00, Kolumbiadek napisał:

Jestem na 19 lv. i gra powoli zaczyna mi się nudzić. Ciągle te same Q polegające na zabiciu
moba Elite lub Capitan.
Walka w późniejszych etapach wyglada mniej więcej jak w Cabalu, no i na 40lv zmieniasz
się w jakiegoś potwora chyba, dla przykładu Knight w Dragona, przez co zmienia się Twój
wygląd.


Nie ma co oceniać gry po 20 levelach. I mówię to do wszystkich. Jednym walka na 30 lv może się podobać, drugim nie.. jak to najlepiej sprawdzić? Po prostu grać i się przekonać, chyba że wcześniej naprawdę nie dajemy rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 23:17, Budep napisał:

Nie ma co oceniać gry po 20 levelach. I mówię to do wszystkich. Jednym walka na 30 lv
może się podobać, drugim nie.. jak to najlepiej sprawdzić? Po prostu grać i się przekonać,
chyba że wcześniej naprawdę nie dajemy rady :)

I kto to mówi? Ten co pograł w Metina kilkadziesiąt minut, nie wbijając nawet 15 poziomu i wypowiadał się jaka ta gra jest zła... Próbowałem Ci wytłumaczyć, że za krótko grałeś i nic o Metinie nie wiesz, bo początek naprawdę jest nużący, a dobra zabawa rozpoczyna się po 30 poziomie, ale Ty mnie wyzywałeś od fanboyów i taka z Tobą byłą dyskusja.
Co do SUNa to ściągam jeszcze raz bo za krótko pograłem i mam nadzieję, że w późniejszych etapach się rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 00:40, Hartus napisał:

> Nie ma co oceniać gry po 20 levelach. I mówię to do wszystkich. Jednym walka na
30 lv
> może się podobać, drugim nie.. jak to najlepiej sprawdzić? Po prostu grać i się
przekonać,
> chyba że wcześniej naprawdę nie dajemy rady :)
I kto to mówi? Ten co pograł w Metina kilkadziesiąt minut, nie wbijając nawet 15 poziomu
i wypowiadał się jaka ta gra jest zła... Próbowałem Ci wytłumaczyć, że za krótko grałeś
i nic o Metinie nie wiesz, bo początek naprawdę jest nużący, a dobra zabawa rozpoczyna
się po 30 poziomie, ale Ty mnie wyzywałeś od fanboyów i taka z Tobą byłą dyskusja.
Co do SUNa to ściągam jeszcze raz bo za krótko pograłem i mam nadzieję, że w późniejszych
etapach się rozkręci.


Zagrałem ostatnimi czasy na koncie kumpla, który ma (SIC!) 60 level. Walka to parodia, jak cała gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować