Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2010 o 16:15, Kolumbiadek napisał:

Dziś sobie zrobiłem maraton MMO :) Rano pobrałem Battle of Immortals, nabiłem 20 level
i wywaliłem, przed chwilą spróbowałem AIKA, nabiłem 4 level i też wywaliłem... Naszła
mnie ochota na coś konkretnego. Biorę się za ssanie Mortala Online! Coś czuję, że pogram
trochę dłużej niż godzinę.


Mortal już wyszedł? Czy są jakieś beta testy i czy jest darmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja potrzebuję porady od Was.

Grałem w Guild Wars dawno temu. Klucz przepadł, drugi raz kupować nie będę. 3 lata grałem w Final Fantasy XI Online. Szukam czegoś w tym stylu. Może coś z robotami dla odmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 20:29, NintendoPassion napisał:

Grałem w Guild Wars dawno temu. Klucz przepadł, drugi raz kupować nie będę. 3 lata grałem
w Final Fantasy XI Online. Szukam czegoś w tym stylu. Może coś z robotami dla odmiany?

Pisz do supportu o pomoc ja chyba z miesiąc walczyłem(z przerwami) o kradzież konta... Więc powinno Ci się udać :P

Tak czy owak na na nockę zapuszczę dziś Mortala online i zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 20:36, nightfaler napisał:

Pisz do supportu o pomoc ja chyba z miesiąc walczyłem(z przerwami) o kradzież konta...
Więc powinno Ci się udać :P


Już pisałem. Phone tagging. Rozmowa jak piłeczka pingpongowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś MMO build>level, nastawione na teamplay, może być płatne ale f2p? W Guild Warsa gram od 4 lat i szukam jakiegoś fajniejszego zajęcia niż afkowanie w oczekiwaniu na GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 20:54, NintendoPassion napisał:

> Pisz do supportu o pomoc ja chyba z miesiąc walczyłem(z przerwami) o kradzież konta...

> Więc powinno Ci się udać :P

Już pisałem. Phone tagging. Rozmowa jak piłeczka pingpongowa.

Ja tam konto odzyskałem w 8 dni ; o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 21:06, Yoruaaw napisał:

> > Pisz do supportu o pomoc ja chyba z miesiąc walczyłem(z przerwami) o kradzież
konta...
>
> > Więc powinno Ci się udać :P
>
> Już pisałem. Phone tagging. Rozmowa jak piłeczka pingpongowa.
Ja tam konto odzyskałem w 8 dni ; o


Bazując TYLKO na samym emailu? Bo tylko tyle pamiętam. Odpisali że MUSZĘ znaleźć klucz, albo "przepraszamy" za twoją (moją) głupotę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 21:14, NintendoPassion napisał:

Bazując TYLKO na samym emailu? Bo tylko tyle pamiętam. Odpisali że MUSZĘ znaleźć klucz,
albo "przepraszamy" za twoją (moją) głupotę. :P

Też tylko na mailach pracowałem z nimi :P Z tego co pamiętam skan pre-paida wystarczył. Ale jak go nie masz ;|. Może screeny z założenia konta ? Potwierdzenia wysyłki przez sklep albo cuś ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 21:24, nightfaler napisał:

> Bazując TYLKO na samym emailu? Bo tylko tyle pamiętam. Odpisali że MUSZĘ znaleźć
klucz,
> albo "przepraszamy" za twoją (moją) głupotę. :P
Też tylko na mailach pracowałem z nimi :P Z tego co pamiętam skan pre-paida wystarczył.
Ale jak go nie masz ;|. Może screeny z założenia konta ? Potwierdzenia wysyłki przez
sklep albo cuś ^^


Nic. Padł zewnętrzny HDD [dosłownie, na podłogę] i wszystkie dane kaput.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak z innej beczki. Wielu ludzi szuka w tym temacie MMO dla siebie, bo chce, żeby expiło się szybko/wolno/ średnio, żeby było ileś tam ludzi itp. I wiecznie trzeba było czekać na propozycje i odpowiedzi. Przez przypadek natknąłem się na serwis o MMO w którym są zebrane wszystkie takie informacje jak exp rate czy ilość graczy i można sobie listę sortować według różnych kryteriów. Łatwo znaleźć w ten sposób coś dla siebie. W dodatku mają tam recenzje każdego tytułu, oceny graczy i ich własne więc można z góry zobaczyć czy gra się do czegoś nadaje. Oto link.

http://mmohut.com/gamelist

I nie jest to żadna kryptoreklama tylko rada dla poszukujących, aby im ułatwić życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować