Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Kurcze pograłem trochę w Allods Online w PL i jakoś takie to nijakie .. Niby fajny świat i nieźle rozbudowany ale te misje są tak beznadziejnie nudne ;/

Znacie jakieś inne nowe MMO ciekawe darmowe z ciekawszymi misjami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 20:39, Azazell napisał:

Kurcze pograłem trochę w Allods Online w PL i jakoś takie to nijakie .. Niby fajny świat
i nieźle rozbudowany ale te misje są tak beznadziejnie nudne ;/


Jak Allodsy są dla Ciebie nudne to nie wiem co nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 23:17, Fumiko napisał:

> Kurcze pograłem trochę w Allods Online w PL i jakoś takie to nijakie .. Niby fajny
świat
> i nieźle rozbudowany ale te misje są tak beznadziejnie nudne ;/

Jak Allodsy są dla Ciebie nudne to nie wiem co nie będzie...


Star Wars jest znakomity ale jeszcze jest płatny. W Betę miesiącami zagrywałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 08:21, Azazell napisał:

Star Wars jest znakomity ale jeszcze jest płatny. W Betę miesiącami zagrywałem :)


Patrz "płatny" :P Allodsy są naprawdę jednym z najlepszych darmowych MMO jakie są na rynku. Możesz RoM spróbować, ale nie wiem czy Ci przypasuje.
No i Aion się trochę poprawił. Lotro bez premki jest średniawe mocno, to samo dedeki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 15:56, Fumiko napisał:

Patrz "płatny" :P Allodsy są naprawdę jednym z najlepszych darmowych MMO jakie są na
rynku. Możesz RoM spróbować, ale nie wiem czy Ci przypasuje.
No i Aion się trochę poprawił. Lotro bez premki jest średniawe mocno, to samo dedeki...

Jak z ruchem ludności w Allodsach? Wszyscy Polacy grają na na polskim serwerze? Osobiście nie chciałbym się pchać w tylko polski serwer. A miło czasami spotkać jakiegoś rodaka na ogólnym ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 20:34, treek napisał:

Jak z ruchem ludności w Allodsach? Wszyscy Polacy grają na na polskim serwerze? Osobiście
nie chciałbym się pchać w tylko polski serwer. A miło czasami spotkać jakiegoś rodaka
na ogólnym ;/.


Allods ''europejski'' jest pełen rodaków. Sama gildia w której się teraz znajduję ma ponad 100 członków, z czego każdy jest Polakiem/potrafi mówić po ''naszemu''. Wiele osób wstąpiło na serwer PL tylko na trochę, otrzeźwieli gdy się okazało że nasz serwer jest do tyłu w porównaniu do reszty i że trzeba od zera bulić na runy, wierzchowca i tego typu rzeczy. ;) Także polecam EU/Skrakan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje ostatnimi czasy darmowego MMo coś w rodzaju Lineage 2. Jeśli byłaby możliwość, to fajnie aby nie wymagało roku expienia żaby można było się dopiero zacząć bawić pvp, raidy na bossy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże jaka posucha na tym poletku naprawdę nie pamiętam kiedy wyszło ostatnio coś nowego godnego ;( Wszędzie CBT, zapowiedzi o rewolucjach.... nic tylko pozostaje czekać. Osobiście moim cichym faworytem jest
http://www.wizardrythegame.com/ & http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7NF5cutOmbs PERMA DEATH niesamowicie mnie to rajcuje ^^ i nie mogę się doczekać jak to będzie wyglądać. Zawsze mnie boli, że śmierć w mmo jest taka małostkowa, a tu proszę ktoś za dużo nagrał się w Dark/Demon''s Souls xD.
Anyway pytanie do was w co obecnie gracie? Jestem na etapie instalowania Raiderz i obadania jak się to cuś sprawuję i w razie czego ( a pewnie będzie czego..) jestem otwarty na jakieś nowe propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś ciekawa gra MMORPG tyle że w wersji na przeglądarkę? Nie mam jak w pracy sobie czegokolwiek zainstalować, więc zostają takie metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2012 o 17:07, Fumiko napisał:

Drakensang z takich co mi z miejsca do głowy przychodzą.
http://www.drakensang-online.pl/

Kurczę, dopiero zobaczyłem odpowiedź od Ciebie, nie wyświetliła mi się przy nazwie tematu ta ''chmurka''.

Co do gry - Sprawdzałem to jakiś czas temu, po dwóch dniach zostawiłem w cholerę. Kompletnie mi nie podeszło niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 07:38, Fumiko napisał:

Jest jeszcze City of Steam w fazie betatestów, jak dorwę dodatkowy klucz na następną
betę to się podzielę.

Wdzięczny będę, na razie mam w co grać, ale jakoś mam ochotę ostatnio na coś przeglądarkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować