Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2012 o 07:47, NuuGGet napisał:

Jak na grę na przeglądarkę to wygląda świetnie, jeśli będziesz miała klucz do oddania
to ja się zgłaszam. ;)


Sprawdź PW. Powinieneś mieć, zgodnie z obietnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahoj Ludziska!
Szukam jakiejś dobrze rozbudowanej gry MMO.
Warunki:
Ma to być gra "przeglądarkowo-opisowa", czyli wszystkie gry typu Metin, DrakenSang itp. odpadają. Kiedyś zagrywałem się w BloodWars i tego typu gry szukam. Może być po angielskiemu.
Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2012 o 23:26, erwins napisał:

Jakieś propozycje?


Zawsze polecam Castle Age, mnóstwo contentu, świetna strona graficzna. Niby zwykły klikacz, a mnie wciągnął kiedyś niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 09:35, Daelor napisał:

Zawsze polecam Castle Age, mnóstwo contentu, świetna strona graficzna. Niby zwykły klikacz,
a mnie wciągnął kiedyś niesamowicie.


Jeśli mówisz o tej Fejsowej gierce to jest dla mnie taka sobie. Z tego co widzę mało tam zbyt dużo taktyki taktyki czy ogólnego zapotrzebowania na myślenie... Dla samego klikania szkoda czasu ale dzięki za propozycję ;)
Szukam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 14:14, erwins napisał:

mało tam zbyt dużo taktyki taktyki czy ogólnego zapotrzebowania na myślenie...


Saywhat? o.O Nie mogę rozpracować "co poeta miał na myśli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 21:19, Fumiko napisał:

Saywhat? o.O Nie mogę rozpracować "co poeta miał na myśli".


Hahaha... ha... O_o
:D
Nie wiem jakim cudem takie zdanie mi wyszło...
Czas odstawić Vibovit...

Rozchodziło mnie się o to, że oprócz klikania nic tam nie ma i pewno szybko mi się znudzi. Lubię gry w których trzeba pomyśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dawno grałem w jakieś mmo.
Poleca ktoś coś ciekawego? Z dużą ilością questów, mało grindu, epicke itemy, raidy, dobre pvp, z dużym światem i free to play.
Odpada:
Cabal, Runes of Magic, Metin, Shaiya, Last Chaos. Reszty nie pamiętam, bo tyle było gier że trudno zapamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Allods może? Albo niedawno Age of Wushu wystartowało, w klimatach orientu. Ale straszliwie jest skomplikowane więc chwilę zajmuje połapanie się co do czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wiec tak, robie sobie przerwe od WoW-a w ktorego gralem ponad 7 lat i szukam jakiejs zastepczej gierki, co by nie wykosztowac sie, a zabic troche czasu i sek w tym ze w temacie darmowych MMORPG nie ogarniam raczej rynku. Szukam czegos co stawia bardziej na pvp, co do grafy nie mam zadnych wymagan, polecicie cos koledzy i kolezanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio słyszałem że Lineage 2 jest po polsku, a tam jest dobre pvp.

A teraz się wszyscy tym NWN jarają, więc mam zamiar to sprawdzić, na razie tylko z GW2 mam doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już rok nikt się nie udziela, ale myślę, że nikt nie będzie krzyczał jak odświeże temat :D

Szukam jakiegoś mmorpg, im mniej zależny od itemshopa tym lepiej (aczkolwiek to nie est jakoś specjalnie ważne, byle się dało grać bez wydawania majątku). Grałem w 4story, metina i conquera 2.0. Najbardziej podobało i się 4story. Pomoże ktoś znaleźć coś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 21:19, szukamgrynawakacje napisał:

Widzę, że już rok nikt się nie udziela, ale myślę, że nikt nie będzie krzyczał jak odświeże
temat :D

Szukam jakiegoś mmorpg, im mniej zależny od itemshopa tym lepiej (aczkolwiek to nie est
jakoś specjalnie ważne, byle się dało grać bez wydawania majątku). Grałem w 4story, metina
i conquera 2.0. Najbardziej podobało i się 4story. Pomoże ktoś znaleźć coś ciekawego?

Od siebie polecam Neverwinter Online, Lord of the Rings Online i Rift. Najlepsze pozycje f2p aktualnie na rynku, warto wypróbować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 21:35, Ring5 napisał:

> Szukam jakiegoś mmorpg,

1) Zadaj pytanie w tym wątku -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6471&u=28690

czemu w tym? nie chce nic kupowac :D

Dnia 15.06.2014 o 21:35, Ring5 napisał:

2) Zajrzyj na Steam, do zakładki Free to Play

obadam

Dnia 15.06.2014 o 21:35, Ring5 napisał:

3) Z darmowych gier masz Star Wars: The Old Republic, Lord of the Rings Online, Neverwinter.

Dzieki za odpowiedz, koledze pod Tobą również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować