Zaloguj się, aby obserwować  
shinian

The Godfather The Game

390 postów w tym temacie

Szukałem i okazało się, że na tym forum jeszcze nie ma tematu o tej grze;)

Czy komuś z was znany jest czas premiery, określony trochę dokładniej niż ''soon in 2006''? Ostatnio widziałem trailery z tej gry (z genialną muzyką z trylogii) i szczerze mówiąc ledwo mogę usiedzieć na miejscu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

godfather zapowiada sie swietnie.Juz rozjuszylem rodzicow o co chodzi w lutym 2006 i moze bede ja mial w dnu premiery.Prawde mowiac wole godfathera niz GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 20:49, Don Vasylus napisał:

Niewiem kiedy ma wyjść ale wiem że aktor który miał odgrywać ojca chrzestnego zmarł.


To prawda, zmarł zaraz po rozpoczęciu prac nad tą grą, jednak wcześniej miał sposobność nagrania kwestii Ojca Chrzestnego które miał wypowiadać. Miejmy nadzieje, że nagranie jest dobre i że to Marlon Brando będzie do nas przemawiał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 20:49, Don Vasylus napisał:

Niewiem kiedy ma wyjść ale wiem że aktor który miał odgrywać ojca chrzestnego zmarł.

aktor, pheh. To nie chodzi o jakiegos tam aktora a o wielkiego Marlona Brando, ktory wspaniale zagral swoja role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, jeżeli gra będzie oparta na podstawie "Mafii", z ulepszoną grafiką to będę zachwycony mogąc zagrać w tą cudowną gierkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowniez jestem zainteresowany tytulem,co wiaze sie z wielkim oczekiwaniem z mojej strony.Narazie jednak jestem nastawiony raczej sceptycznie,poniewaz nie ma tak naprawde zadnych ciekawych informacji na temat tego tytulu.Mimo to licze,ze gra ukaze sie wtedy kiedy bedzie juz naprawde ukonczona i dopieszczona pod kazdym wzgledem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez jeste maniakiem Mafii i nie moge doczekac sie GF.
Filmiki sa zaje... i normalnie jak sie wreszcie ukarze to odrazu ja kupuje!
Wole gry takie jak Mafia i GF niz jakies tam (bez urazy dla fanow) GTA :-))

>tak a propos kto gral w Mafie bo jak tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też pokładam w "Tatku" spore nadzieje. Dzieje się tak choćby dlatego, że mam już kalendarz z tą gierą i gdyby okazała się ona być kiepska, musiałbym go chyba zdjąć:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 14:58, Smugller napisał:

Podobno gra ma być kichą albo wogule ma niewyjsc poniewaz jakitam rezyser nie popiera jej


A co ma piernik do wiatraka?:P Jeżeli jakikolwiek reżyser miałby mieć wpływ na ta gre to chyba tylko Francis Ford Coppola, ale o nim od początku było wiadomo, że do projektu się mieszać nie będzie. Pamiętam, że kiedyś krążyła plotka jakoby wycofał się z produkcji gry, jednak z logicznych względów była ona nieprawdziwa- nigdy nawet nie rozpoczął współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No troche malo piszecie w tym temacie, a szkoda bo to bedzie swietna gra. Jedyne do czego mzna sie przyczepic to grafika, ale przezyje jezeli nie bedzie jakas super. Swietna fabula i ten klimat... juz sie nie moge doczekac. Mam nadzieje, ze nie bedzie tak jak prawie ze wszystkimi grami na podstawie filmow i ta gra sie nie okaze kompletna porazka. Klimat musi byc tak dobry jak w Mafi poniewaz tam byl swietny przeszedlem ta gre 4 razy. Jak bym mial wybierac Mafia czy GTA: San Andreas to bym wybral Mafie. O wiele bardziej lubie gra w gry w tamtych czasach, ale ich nie ma zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 20:52, ArtuRPGpl napisał:

1.kto ma byc dystrybutorem gry w polsce?

Electronic Arts Polska

Dnia 08.03.2006 o 20:52, ArtuRPGpl napisał:

2.czy bedzie spolszczona?

Spolszczone będą tylko napisy (i dobrze:)

Dnia 08.03.2006 o 20:52, ArtuRPGpl napisał:

3.KIEDY?

21 marca 2006, a w Polsce 3 dni później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować