Zaloguj się, aby obserwować  
LordMara

[KFG] czyli Klan Forum Gram.pl w Age of Empires III

87 postów w tym temacie

Witam, proponuje rozegrać mały trening klanowy. My przeciwko sobie albo przeciwko kompom. Myśle, że najlepiej będzie dzisiaj (tj.13 grudnia) około 19.00. Standardowo szczegóły obgadamy na czacie; temat: POLSKA.

P.S. Jeśli komuś by nie pasował dzisiejszy termin, to możemy ustalić jakiś inny. Ja cały ten tydzień jestem w domu - ANGINA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka,
Macie jeszcze wolny wakat w klanie? :)
Moj login w grze: Lord_Piotrus (niestety to ksywka mojego brata :/, wszystko dlatego że sobie pierwszy konto założył ... wrrrrrrr)
Czekam na zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!! APEL DO WSZYSTKICH KLANOWICZÓW I OSÓB Z KLANEM NIE ZWIĄZANYCH.

W ostatnich dniach wśród członków naszego klanu wystąpiła trwała absencja. W związku z zaistniałą sytuacją.
My, czyli najwytrwalsi członkowie naszego klanu tj. Ja i Vilmar (mam nadzieje, że się nie obrazisz, za występowanie również w twoim imieniu). Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich członków klanu jak i do osób z klanem nie związanych o aktywny udział w działalności naszego stowarzyszenia. Rozumie przez to aktywne uczestnictwo w rozgrywkach internetowych oraz podnoszenie swoich umiejętności. A podnoszenie własnych umiejętności oczywiście jest bardzo ściśle związane z rozgrywkami internetowymi. Bo cóż to za przyjemność pokonać jakiegoś blaszaka (tj. komputer). Dlatego jeszcze raz bardzo proszę: LUDZIE GRAJCIE PRZEZ INTERNET! Wstępny czas kolejnego treningu PIĄTEK 16.12.2005r. (n.e.) godzina 21.20 (UTC +01:00). Szczegóły ustalimy na czacie, pokój: POLSKA godzina 21.00 (UTC +01:00) +/- 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 23:27, Unpredictable napisał:

UWAGA!!!! APEL DO WSZYSTKICH KLANOWICZÓW I OSÓB Z KLANEM NIE ZWIĄZANYCH.

W ostatnich dniach wśród członków naszego klanu wystąpiła trwała absencja. W związku z zaistniałą
sytuacją.
My, czyli najwytrwalsi członkowie naszego klanu tj. Ja i Vilmar (mam nadzieje,
że się nie obrazisz, za występowanie również w twoim imieniu). Zwracamy się z gorącą prośbą
do wszystkich członków klanu jak i do osób z klanem nie związanych o aktywny udział w działalności
naszego stowarzyszenia. Rozumie przez to aktywne uczestnictwo w rozgrywkach internetowych oraz
podnoszenie swoich umiejętności. A podnoszenie własnych umiejętności oczywiście jest bardzo
ściśle związane z rozgrywkami internetowymi. Bo cóż to za przyjemność pokonać jakiegoś blaszaka
(tj. komputer). Dlatego jeszcze raz bardzo proszę: LUDZIE GRAJCIE PRZEZ INTERNET! Wstępny czas
kolejnego treningu PIĄTEK 16.12.2005r. (n.e.) godzina 21.20 (UTC +01:00). Szczegóły ustalimy
na czacie, pokój: POLSKA godzina 21.00 (UTC +01:00) +/- 15 minut.

Dopisuje się do powyższego postu (jestem wodzem klanu). A jak ktoś ma pytanie czemy niewchodziłem do gry to poprostu uczyłem się i miałem kare na kompa.

Ps. Przypominam że zapisy do klanu są nadadal prowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak wyszło?

Byłem wczoraj na ESO ok 21:30 - żadnego tematu Polska i nikt się nie wbijał, gdy taki założyłem, przez kilkanaście minut. Również nie widziałem, żadnych znajomo brzmiących gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Witam


Mozesz powiedziec jakie pathy zainstalowales ze bez problemu wchodzisz na serwer???? Dzisiaj zakupilem oryginal i wchodze na serwer pisze - aktualizacja (dosc dlugo) pozniej pisze ze blad pliku i musze wejsc do windowsa jako administrator (tak wlasnie jest) i mnie wywala - to samo po zainstalowaniu patha

dzieki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może do was dołącze jak wygram za bombke AOE3 i będe miał nick KFG_SUPER_SMOKI138 :) Co wy o tym sądzicie ?
Będą się nas bać ^^.Pokażemy światu w ladder game ,że Polska potrafi być THE BEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 22:13, Dymonides napisał:

Mozesz powiedziec jakie pathy zainstalowales ze bez problemu wchodzisz na serwer???? Dzisiaj
zakupilem oryginal i wchodze na serwer pisze - aktualizacja (dosc dlugo) pozniej pisze ze blad
pliku i musze wejsc do windowsa jako administrator (tak wlasnie jest) i mnie wywala - to samo
po zainstalowaniu patha



nic specjalnego - po prostu wbijam się na ES Online i aoe3 samo dokonuje instalacji patchy 1.01 i 1.02. Niestety wiele osób z Polski ma nadal z tyb problem, bo instalator nie działa poprawnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 22:31, Backside napisał:

> Mozesz powiedziec jakie pathy zainstalowales ze bez problemu wchodzisz na serwer????
Dzisiaj
> zakupilem oryginal i wchodze na serwer pisze - aktualizacja (dosc dlugo) pozniej pisze
ze blad
> pliku i musze wejsc do windowsa jako administrator (tak wlasnie jest) i mnie wywala -
to samo
> po zainstalowaniu patha


nic specjalnego - po prostu wbijam się na ES Online i aoe3 samo dokonuje instalacji patchy
1.01 i 1.02. Niestety wiele osób z Polski ma nadal z tyb problem, bo instalator nie działa
poprawnie :/

Po pierwsze polska edycja gry AoE III jest już w wersji 1.01.
Po drugie nie tylko w Polsce sa problemy ze ściągnięciem patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować