Zaloguj się, aby obserwować  
LordMara

[KFG] czyli Klan Forum Gram.pl w Age of Empires III

87 postów w tym temacie

Założyłem forumowy klan w AoE III i zapraszam wszystkich chętnynych do zapisywana się w odpowiedziach do tego tematu. Zachęcam również do wyrażania wszelkich opinii na temat klanu. Gdy pojawią sie jakieś niepochlebne opinie porosze kogos z CDProjektu aby je usuną ;P

A teraz co zrobic aby się zapisać:

1. Podać w odpowiedzi do tego postu swoją ksywke w ESO.
2. Czekać aż dojdzie zaproszenie z klanu (w grze).
3. Przyjąć zaproszenie.

To tak żeby nikt się nie pytał jak sie przyłączyć.
Jeszcze raz zapraszam do klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 21:32, Bumara napisał:

Założyłem forumowy klan w AoE III i zapraszam wszystkich chętnynych do zapisywana się w odpowiedziach do tego tematu.
Zachęcam również do wyrażania wszelkich opinii na temat klanu. Gdy pojawią sie jakieś niepochlebne opinie porosze kogos
z CDProjektu aby je usuną ;P

A teraz co zrobic aby się zapisać:

1. Podać w odpowiedzi do tego postu swoją ksywke w ESO.
2.
Czekać aż dojdzie zaproszenie z klanu (w grze).
3. Przyjąć zaproszenie.

To tak żeby nikt się nie pytał jak sie przyłączyć.
Jeszcze
raz zapraszam do klanu.




W weekend skończona kampania i ponad tuzin single player map

nick w ESO: Zurris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam juz AoE ale jeszcze nie gralem.
Jak tylko troche pogram to tu jeszcze zagladne aby byc moze zasilic szeregi klanu :p
A Tobie Bumara zycze powodzenia w prowadzeniu klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 23:44, Eseis napisał:

Mam juz AoE ale jeszcze nie gralem.
Jak tylko troche pogram to tu jeszcze zagladne aby byc moze zasilic szeregi klanu :p
A
Tobie Bumara zycze powodzenia w prowadzeniu klanu.

Dzięki wpadnij kiedyś do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnę przypomnieć że forumowy klan AoE III przyjmuje człąków. Jak narazie w swoich szeregach KFG ma xexexe, ale w planach jest wysłanie zaproszeń do Kormorana, Dowodca_Pawla, Zurrisa.

Ty także możesz znaleźć się na tej liście. Wszystko co musisz zrobić to postępować zgodnie z wyżej spisanymi wskazówkami.

Czekamy na ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ochote to możesz również do mnie wysłać takie zaproszenie. Z wielką chęcią je przyjmę. Mój nick to Unpredictable.

39 rozegranych spotkań w "Supremacji" - 14 wygranych
5 spotkań rozegranych w "Starciu" - 3 wygrane

A dlatego tyle porażek w supremacji, bo zaraz po skończeniu samouczka zacząłem grać przez neta. Na początku nie znałem nawet wszystkich jednostek i funkcji wszystkich budynków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 19:01, Unpredictable napisał:

Jak masz ochote to możesz również do mnie wysłać takie zaproszenie. Z wielką chęcią je przyjmę. Mój nick to Unpredictable.


39 rozegranych spotkań w "Supremacji" - 14 wygranych
5 spotkań rozegranych w "Starciu" - 3 wygrane

A dlatego tyle porażek
w supremacji, bo zaraz po skończeniu samouczka zacząłem grać przez neta. Na początku nie znałem nawet wszystkich jednostek
i funkcji wszystkich budynków.

Wejdz na ESO to wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj nie z powodu chęci przyłączenia się do klanu, ale z chęci zagrania pewnego rodzaju klanówki. Nie chodzi mi tutaj o coś poważnego, ale o taki meczyk 2v2. Myślę, że zgodzi się na to mój kumpel - swordstalker , który miałby tworzyc ze mną team. Nasze nicki na ESO:
- DrizzttheII
- Swordstalker
Proszę, jak już uda wam się zorganizować jakiś członków ( wystarczy 2 osoby ) to zgłoście się na maila: drizzt11@gmail.com. Myślę, że takie mecze są potrzebne, abysmy mogli pomagać sobie w rozwoju swoich strategii w AoE III, a z kim jak nie z rodakami :P

P.S.
A właśnie nie powiedziałem ważnej rzeczy: nasz klan, o ktorym wspominałem, nazywa się Polish Colonists. Do zobaczenia mam nadzieję, że przyjmiecie moją propozycję takiej rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 19:09, Unpredictable napisał:

> Wejdz na ESO to wyślę

Nie wiem jak jest u ciebie, ale u mnie nadal nie można ściągnąć uaktualnienia. Chyba jeszcze
serwerów nie naprawili.

Ja ściągnołem z OES-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 21:32, Bumara napisał:

Założyłem forumowy klan w AoE III i zapraszam wszystkich chętnynych do zapisywana się w odpowiedziach do tego tematu.
Zachęcam również do wyrażania wszelkich opinii na temat klanu. Gdy pojawią sie jakieś niepochlebne opinie porosze kogos
z CDProjektu aby je usuną ;P

A teraz co zrobic aby się zapisać:

1. Podać w odpowiedzi do tego postu swoją ksywke w ESO.
2.
Czekać aż dojdzie zaproszenie z klanu (w grze).
3. Przyjąć zaproszenie.

To tak żeby nikt się nie pytał jak sie przyłączyć.
Jeszcze
raz zapraszam do klanu.



Mój nick w ESO to ablot. Jak uda mi się zainstalować patcha 1.02 to chetnie wstąpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 19:09, Drizzt_Master napisał:

Ja tutaj nie z powodu chęci przyłączenia się do klanu, ale z chęci zagrania pewnego rodzaju
klanówki. Nie chodzi mi tutaj o coś poważnego, ale o taki meczyk 2v2. Myślę, że zgodzi się
na to mój kumpel - swordstalker , który miałby tworzyc ze mną team. Nasze nicki na ESO:
- DrizzttheII
- Swordstalker
Proszę, jak już uda wam się zorganizować jakiś członków ( wystarczy 2 osoby ) to zgłoście się
na maila: drizzt11@gmail.com. Myślę, że takie mecze są potrzebne, abysmy mogli pomagać sobie
w rozwoju swoich strategii w AoE III, a z kim jak nie z rodakami :P

P.S.
A właśnie nie powiedziałem ważnej rzeczy: nasz klan, o ktorym wspominałem, nazywa się Polish
Colonists. Do zobaczenia mam nadzieję, że przyjmiecie moją propozycję takiej rozgrywki.

Chętnie przyjmę waszą propozycję ale za jakiś czas, jak wszyscy chętni do wstapienia do mojego klanu będą mieć patha 1.02 i będą mogli wejść na ESO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 12:08, jarken napisał:

Mój nick: jarken Jeśli chcecie, przyślijcie zaproszenie :)

Abym mugł wysłac ci zaproszenie musiśz być na ESO, więc jeśli możesz wejdz.

A teraz dotatkowy punkt rekrutacji. Przy niku prosze podac datę i godzine kiedy ktoś będzie na ESO i będzie mu można wysłać zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 16:31, Bumara napisał:

> Ja tutaj nie z powodu chęci przyłączenia się do klanu, ale z chęci zagrania pewnego rodzaju

> klanówki. Nie chodzi mi tutaj o coś poważnego, ale o taki meczyk 2v2. Myślę, że zgodzi
się
> na to mój kumpel - swordstalker , który miałby tworzyc ze mną team. Nasze nicki
na ESO:
> - DrizzttheII
> - Swordstalker
> Proszę, jak już uda wam się zorganizować jakiś członków ( wystarczy 2 osoby ) to zgłoście
się
> na maila: drizzt11@gmail.com. Myślę, że takie mecze są potrzebne, abysmy mogli pomagać
sobie
> w rozwoju swoich strategii w AoE III, a z kim jak nie z rodakami :P
>
> P.S.
> A właśnie nie powiedziałem ważnej rzeczy: nasz klan, o ktorym wspominałem, nazywa się
Polish
> Colonists. Do zobaczenia mam nadzieję, że przyjmiecie moją propozycję takiej rozgrywki.

Chętnie przyjmę waszą propozycję ale za jakiś czas, jak wszyscy chętni do wstapienia do mojego
klanu będą mieć patha 1.02 i będą mogli wejść na ESO.



No wiadomo, bo jeśli o to chodzi to ja również nie mam tego patcha :( Jeśli ty masz to miło by było, gdybyś może przesłał mi link do jego ściągnięcia lub jakiś sposób najlepiej poprzez maila: drizzt11@gmail.com. Jednakże jeśli również masz mój problem i nie posiadasz tego patcha to powiem ci, że na razie mam cierpliwość i wogóle mało czasu na takie rzeczy jak granie więc spróbuję poczekać na patcha na stronce www.aoecommunity.com, jeśli nie masz to szkoda :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie, skoro już wielu rozwiązało problem z ESO może mała klanówka :) ? KFG vs PC ? co wy na to ? :]

P.S Zapraszamy także na forum klanowe PC www.polishcolonists.republika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do klanu dołączyli dziś dwaj nowi człąkowie. Są to: Kris_bla i Dowodca_Pawel. Także dziś (oficjalinie) awansowani do rangi Oficerów xexexe, ablot i Vilmar.

Co do turnieju klanowego to zgadzamy się. Proponuje dzień jutrzejszy koło 20.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2005 o 16:40, Bumara napisał:

Co do turnieju klanowego to zgadzamy się. Proponuje dzień jutrzejszy koło 20.00


Zgadzamy się.
Po naszej stronie zagramy ja czyli nick na ESO : DrizztTheII i Swordstalker ( na ESO ma tak samo ) :D Dobrze by było żebyście potwierdzili ten mecz w najbliższym czasie i podali swoich 2 reprezentantów. Zagramy na zasadach 2vs2 supremacja, Standard Maps i oczywiscie włączymy nagrywanie :D Co wy na to ? Drugim dobrym pomysłem byłoby spotkanie się dzisiaj o 18 na czacie na ESO. Czekamy na odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować