Zaloguj się, aby obserwować  
LordMara

[KFG] czyli Klan Forum Gram.pl w Age of Empires III

87 postów w tym temacie

Czy jest tu taka opcja jak w W3 czyli obserwacja? Bo ja nawet nie zacząłem grać w AOEIII (w kolejce po Spellfosie czeka :) więc nie mielibyście ze mnie pożytku ale chętnie bym pooglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe O.o łeee ... toż to granda. Mnie ta opcja bardzo się podobuje ... może w jakimś paczu dodadzą (hie, hie ja tego aktualnego się doprosić nie mogę a już o następnych myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 17:19, GeoT napisał:

Niemożliwe O.o łeee ... toż to granda. Mnie ta opcja bardzo się podobuje ... może w jakimś
paczu dodadzą (hie, hie ja tego aktualnego się doprosić nie mogę a już o następnych myślę :)


Błagam żadnych pachów. Wystarczy, że z tym miałem tyle problemów. A jeśli już chcą jakieś wypuszczać, to niech będą w 100% sprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzamy turniej. Lord_Mara i Vilmar (w rezerwie Kris_bla) idą na turniej. Godzina turnieju o 20.00, a o 18 proponuje małe zapoznawcze spotkanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 17:56, Bumara napisał:

Zapomniałem bedzie na czacie o 18. Nazwa kanału POLSKA. Brak hasła.


Nie wiem czy uda mi sie wejść na ten chat, gdyż mam małe problemy z grą. Zainstalowałem patcha i niby wszystko ok, ale jak zagrałem jedną gre to potem:
- wogole mi nie zaliczyło tej gry ( nie dostalem expa ani nie wesło mi do statsów :/ ) chociaz u swordstalkera było wszystko ok
- nie mogłem stworzyc gry
- nie dochodzily do mnie zaproszenia
- nie mogłem się dołaczyć do innych
- wystepowały błędy z dostępnością graczy

Zainstalowałem gre od nowa i bede teraz patchował. Mam nadzieje ze wszystko sie dobrze powiedzie. Jesli tak to od razu bede na czacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za drugiego posta ale zapomniałem dodać. Propozycja gry oczywiscie aktualna. Jak już mówilem swordstalker nie miał żadnych problemów więc jeśli ja nie bede mógł grać to zagracie 2vs1. Mam nadzieje, że taki scenariusz nie dojdzie do skutku i wszystko bedzie OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka, że tak dużo pisze, ale to wszystko przez to, że nie można edytować poprzednich postów :/ Powiem tak. Zainstalowałem grę jeszcze raz. Wszedłem na ESO. Myślałem, że już wszystko ok. Co dziwne dodało mi jedna wygraną za tą grę, o której wspominałem 2 posty temu. Jednakże kiedy wszedłem do okna wszystkich stworzonych gier to przy większości było napisane błąd CRC, a gdy spróbowałem wejść do gry tak oznaczonej wyskakiwało mi "Błąd sumy kontrolnej" Widziałem już gdzieś posta z takim samym problemem. Być może wy też go posiadacie, więc miło by było gdybyście napisali o tym do mnie ( chodzi mi o rozwiązanie takiego rodzaju problemu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie sypie w multi

-Patch
-blad sumy kontrolnej
-blad desynchronizacji
-itp.
-itd.

p.s nadal patcha nie moge pobrac a bardzo chcialbym zagrac trening z moim klanem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd naprawiony i moge spokojnie grac na ESO :D Nie miałem po prostu 1,5 gb wolnego i patch nie chciał sie do konca zainstalowac.. Wystarczylo zwolnic miejsce i zaktualizowac ponownie.

P.S. Oh wkoncu dostałem to na co tak długo czekałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza klanówka pomiędzy [KFG] a [[PC]] już do pobrania z naszego forum klanowego www.polishcolonists.republika.pl Zachęcam wszystkich do rejestracji i dyskusji na temat AoE III a także to ściągnięcia i oceny sobotniej klanówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj między [KFG] i [[PC]] odbyła się klanówka. NAsz klan niesztety przegra ją. Poniżej zapraszam na krótką relację z tej Klanówki a na nagranie z niej zapraszam na www.polishcolonists.republika.pl .

Klanówka zaczęła się o 20. 25 po krótkich problemach techniczych. W składzie KFG byli Lord_Mara (ja) i Vilmar. Zaczęło się dość skromnie. Rozgrywka przebiegał dość wyrównanie do Ery Kolonizacji. Po niej zaczął się dynamiczny rozwój drużynu KFG, która pierwsza weszła do Ery Fortów. Wmniędzy czasie było pare kontaktów między wrogimi obozami. Rozwinięto również przyczułki gotowe do ataku. Ale spokuj nie trwał długo. Po nieudanym ataku Vilmara przyszedł czas na odwet PC. Najpierw zniszczono Lord_Marę, potem Vilmara. Walka była ostra, a obrona osad dobra, niestety nic to nie3 dało przeciw przeważającej sile wroga. Vilmar ostatkiem sił zbudował drugą osatdę ale nie była ona długo w jedym kawałku.

Oto relacja z Pierwszej klanówki. Mam nadzieję że się podobała. A jak nie to trudno. ;)

PS. Vilmar namiętnie kolekcjonował bydło. Miał z dziesięć sztuk. O co z tymi krowami chodziło, niewiem. Nawet jednej nie zabił na mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 11:29, Bumara napisał:

Wczoraj między [KFG] i [[PC]] odbyła się klanówka. NAsz klan niesztety przegra ją. Poniżej
zapraszam na krótką relację z tej Klanówki a na nagranie z niej zapraszam na www.polishcolonists.republika.pl
.

Klanówka zaczęła się o 20. 25 po krótkich problemach techniczych. W składzie KFG byli Lord_Mara
(ja) i Vilmar. Zaczęło się dość skromnie. Rozgrywka przebiegał dość wyrównanie do Ery Kolonizacji.
Po niej zaczął się dynamiczny rozwój drużynu KFG, która pierwsza weszła do Ery Fortów. Wmniędzy
czasie było pare kontaktów między wrogimi obozami. Rozwinięto również przyczułki gotowe do
ataku. Ale spokuj nie trwał długo. Po nieudanym ataku Vilmara przyszedł czas na odwet PC. Najpierw
zniszczono Lord_Marę, potem Vilmara. Walka była ostra, a obrona osad dobra, niestety nic to
nie3 dało przeciw przeważającej sile wroga. Vilmar ostatkiem sił zbudował drugą osatdę ale
nie była ona długo w jedym kawałku.

Oto relacja z Pierwszej klanówki. Mam nadzieję że się podobała. A jak nie to trudno. ;)

PS. Vilmar namiętnie kolekcjonował bydło. Miał z dziesięć sztuk. O co z tymi krowami chodziło,
niewiem. Nawet jednej nie zabił na mięso.


Ha, ha ;)) twój Ps. mnie powalił ROTFL - to może jakaś nowa strategia? :)
Wogóle sprawozdanie świetne :)
Gratulacje dla zwycięzców, a dla przegranych życzenia by się nie poddawali :) Żałuję że nie mogę z wami pograć (problem wciąż ten sam: patch :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 11:29, Bumara napisał:

PS. Vilmar namiętnie kolekcjonował bydło. Miał z dziesięć sztuk. O co z tymi krowami chodziło,
niewiem. Nawet jednej nie zabił na mięso.


Nie zabiłem bo to już by nic nie zmieniło, ale bydło to najszybszy sposób pozyskiwania żywności (oprócz skrzynek, oczywiście) - około 2 razy szybszy niż z polowania, no i na miejscu, w pobliżu bezpiecznego ratusza. Sprawa jest prosta - jak znajdujesz bydło na mapie, to wysyłasz je do ratusza. Przyda się czy się nie przyda - niczego to nie zmienia.

A co do klanówki - miałem spore szanse ze Swordstalkerem, gdybym go przycisnął wcześniej myślę że by tego nie przeżył (w sensie - już nic sensownego by nie zrobił), ale przyszedł z odsieczą nijak nie kontrolowany Drizzt i było po zabawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 17:51, Vilmar napisał:

A co do klanówki - miałem spore szanse ze Swordstalkerem, gdybym go przycisnął wcześniej myślę
że by tego nie przeżył (w sensie - już nic sensownego by nie zrobił), ale przyszedł z odsieczą
nijak nie kontrolowany Drizzt i było po zabawie :)


No prawda gdybyś przycisnął chyba byś mnie rozjechał, chociaż jak oglądałem recke to sam się dziwiłem czemu to ja nie zaatakowałem :P grenadierami szybko bym się pozbył twoich budynków :D chyba czułem respekt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 19:49, swordstalker napisał:

No prawda gdybyś przycisnął chyba byś mnie rozjechał, chociaż jak oglądałem recke to sam się
dziwiłem czemu to ja nie zaatakowałem :P grenadierami szybko bym się pozbył twoich budynków
:D chyba czułem respekt :P


Cóż, po fakcie możemy tylko spekulować, ale ja oglądając repkę zauważyłem, że w dowolnym momencie (przed Waszym podwójnym atakiem oczywiście) miałem o połowę mniej abus gunów niż ty grenadierów. Gdy zaatakowałeś mnie ze dwa razy chyba 8 grenadierami, spokojnie mogłem odeprzeć ich atak bez strat 3 abusami. Śmiem twierdzić, że gdybyś zaatakował mój fort tylko Ty, bez wsparcia Drizzta, nie miałbym żadnych problemów z odparciem Twojego ataku z bardzo niewielkimi stratami po mojej stronie.

Wyraźnie pogubiłeś się gdy zobaczyłeś, że zrobiłem wcześniej to, co ty chciałeś (zbudować budynki militarne blisko wrogiej bazy). Ale przyznaję się, że też zrobiłem błąd, bo bałem się zaatakować. I niesłusznie, bo w bazie trzymałeś praktycznie tylko piechotę, w niewielkich ilościach zresztą. Nie wiem czy atak na Ciebie odwróciłby losy tej bitwy, ale niewykluczone, że nawet samotnie Drizzt by nas pokonał (czas działałby na jego niekorzyść, więc musiałby choć jednego z nas wykończyć bardzo szybko). No ale, 2 vs 2 to 2 vs 2, a nie 2 x 1 vs 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 20:42, Vilmar napisał:

> No prawda gdybyś przycisnął chyba byś mnie rozjechał, chociaż jak oglądałem recke to sam
się
> dziwiłem czemu to ja nie zaatakowałem :P grenadierami szybko bym się pozbył twoich budynków

> :D chyba czułem respekt :P

Cóż, po fakcie możemy tylko spekulować, ale ja oglądając repkę zauważyłem, że w dowolnym momencie
(przed Waszym podwójnym atakiem oczywiście) miałem o połowę mniej abus gunów niż ty grenadierów.
Gdy zaatakowałeś mnie ze dwa razy chyba 8 grenadierami, spokojnie mogłem odeprzeć ich atak
bez strat 3 abusami. Śmiem twierdzić, że gdybyś zaatakował mój fort tylko Ty, bez wsparcia
Drizzta, nie miałbym żadnych problemów z odparciem Twojego ataku z bardzo niewielkimi stratami
po mojej stronie.

Wyraźnie pogubiłeś się gdy zobaczyłeś, że zrobiłem wcześniej to, co ty chciałeś (zbudować budynki
militarne blisko wrogiej bazy). Ale przyznaję się, że też zrobiłem błąd, bo bałem się zaatakować.
I niesłusznie, bo w bazie trzymałeś praktycznie tylko piechotę, w niewielkich ilościach zresztą.
Nie wiem czy atak na Ciebie odwróciłby losy tej bitwy, ale niewykluczone, że nawet samotnie
Drizzt by nas pokonał (czas działałby na jego niekorzyść, więc musiałby choć jednego z nas
wykończyć bardzo szybko). No ale, 2 vs 2 to 2 vs 2, a nie 2 x 1 vs 1 :)



Szczerze powiedziawszy to gram tylko g-spotem i jak mnie ktoś wyprzedzi w tym to nie wiem co robić :P nigdy jeszcze mnie nie wyprzedził więc spanikowałem :P Chociaż nie wiem czy grenadierzy tak łątwo dały by sę abus gunom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować