Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2007 o 15:20, pershing napisał:

(w ET gram od ponad roku ...)

To chyba mogę, bo ja gram już ponad 3 lata ;)

Ajj, to sorka. Rzadko się ostatnio spotyka ludzi którzy grają w tą grę tak długo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i oto dalsze żale koleki Piciambeer-a. gdybys byl bardziej doswiadcznym grzczem to bys wiedział że od noob-ostwa nie da się uciec. i gdybys gral jeszcze dłużej to bys zauważył że większość graczy zsyła naloty obok respawna wroga . i tak poza tym powiedz do czego innego służyło natoty bądź wsparcie altyleryjskie jak nie do unieszkodliwiania wroga podczas drugiej wojny światowej?? i po drugie nie da się rozrzycac nalotów na lewo i prawo bo energii by nie starczyło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 17:59, Fallen-Death napisał:

Pozatym nie ma nic lepszego niz zabic 5ludzi z puchy i uslyszec te narzekanie jaki to noob
nie jestes :)

Jak to zrobisz na polu walki to nikt Cię tak nie powinien nazwać, a jak nazywa to się myli ... Jeśli byś rzucił przed spawn i byś 5 zmasakrował to już mogliby Cię tak nazwać :D O ile na serverze jest zabroniony spawn attack ;D Jak nie ma, to uwielbiam na Seawall Battery rzucać na plażę naloty (axis-ami) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, czy znów nie zacząć grać w ET? :D

Ktoś kiedyś powiedział: "Nałogowiec ( tu np. Narkoman, alkoholik ) nigdy nie przestaje być nałogowcem, on poprostu przestaje używać ( tutaj: brać, palić, pić itd. ) na jakiś czas".

A więc przynaje się - jestem ETholikiem! :D Kiedyś potrafiłem grać po 6 h dziennie i dojść do szczytu własnej formy - teraz chyba znów do tego wrócę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 20:20, xDeuSx napisał:

Tak sobie myślę, czy znów nie zacząć grać w ET? :D

Ktoś kiedyś powiedział: "Nałogowiec ( tu np. Narkoman, alkoholik ) nigdy nie przestaje
być nałogowcem, on poprostu przestaje używać
( tutaj: brać, palić, pić itd. ) na jakiś
czas".


A więc przynaje się - jestem ETholikiem! :D Kiedyś potrafiłem grać po 6 h dziennie i dojść
do szczytu własnej formy - teraz chyba znów do tego wrócę... :P


Ze mną jest podobnie. 2 lata temu byłem chyba najleprzy w mieście! Zdołałem każdego rozwalić bez problemu. Chciałem nawed kaln zalożyć z brejem ciotecznym który też w to grał, ale zdecydowaliśmy o czym innym. Musiałem przestać grać od lutego 2006 roku bo szata graficzna była zużyta i nie pozwalała na wyświetlanie obrazu 3D i tak przestalem grać aż do października tego samego roku. Od tamtej pory muszę się przywrócić bo nawed teraz gram do kitu. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 20:31, RaiL Driver napisał:

Ze mną jest podobnie. 2 lata temu byłem chyba najleprzy w mieście! Zdołałem każdego rozwalić
bez problemu. Chciałem nawed kaln zalożyć z brejem ciotecznym który też w to grał, ale zdecydowaliśmy
o czym innym. Musiałem przestać grać od lutego 2006 roku bo szata graficzna była zużyta i nie
pozwalała na wyświetlanie obrazu 3D i tak przestalem grać aż do października tego samego roku.
Od tamtej pory muszę się przywrócić bo nawed teraz gram do kitu. :|


Klasyczny syndrom ET :>
Potwierdza się - ta gra wciąga jak bagno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oto ip do serverow nowego community, ktore dopiero sie rozbudowuje. Pomózcie w rozbudowie.

AY#1----> Etpub-----88.191.50.237:27962
AY#4-----> Trick Jump------88.191.50.237:27961
AY#5----> NQ-------88.191.50.237:27960

Z poważaniem.
Unreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:48, Abomek napisał:

Ma ktoś jakiegoś dobrego cfg do trickjumpów? Tzn z maxfps 76.

A po co Ci specjalne cfg ? Ja gram normalnie, na swoim cfg, nie przystosowanym do TJ i trickjumpy mi nawet wychodzą. Szczególnie na UFF Server lub Standbar 12 maps gdzie jest podwójny skok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm na jakich serwach gracie ? Ja gram na gamesnet.pl IP:193.33.34.11
Porządny serw z ETPro, noobów z reguły nie ma, czasem ale to rzadko, zawsze jest admin albo nawet paru którzy pilnują porządku.
PS Dziś zaliczyłem niezły ownage ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na serverze Standbar 12 Maps. IP: 89.198.2.196:27960. GFajny servek. XP Save.
I od czasu do czasu na UFF Clan Server - był już wielokrotnie opisywany - wielu gramowiczów na nim gra. Z tym że zmienił się adres tego serwera. Na 85.17.171.55.27960

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo bez cfg do TJ i bez doublejumpa wykonanie strafejumpa graniczy z niemożliwością. :P
88.191.50.237:27961 - ten serwer podał Unreal11, spróbuj na nim przeskoczyć kilka razy po platformach. Zobaczymy co powiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 08:14, Abomek napisał:

Bo bez cfg do TJ i bez doublejumpa wykonanie strafejumpa graniczy z niemożliwością. :P
88.191.50.237:27961 - ten serwer podał Unreal11, spróbuj na nim przeskoczyć kilka razy po platformach.
Zobaczymy co powiesz :P



Nie sądzę, ja strafejumpa robię bez żadnego doublejumpa. Ale tak w ogóle to chodzi ci, że ten doublejump to tak jak że naciśniesz spacje i w locie jeszcze raz spacje to tak podskoczysz czy chodzi ci o to, że naciskasz spacje, lecisz, lecisz i jak dotykasz ziemi to spacja i się odbijasz od ziemi i dalej lecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 19:55, Abomek napisał:

Dwa razy spację jak w Quake''u. Łatwo wtedy zrobic walljumpa na Siwie albo isc szybko na fuela.


A fuu to ty mówisz o czymś takim czego nei ma na np. etpro tylko na jakichs nowych modach. Przeskoczenie walla to sztuka którą opanowałem (nawet tyłem) na normalnym modzie etpro a nie tam gdzie jak w powietrzu nacisniesz spacje to jeszcze dalej lecisz. A fuu z takimi serwerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować