Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2007 o 17:42, młody grafik napisał:

taki się wydaje jak popratrzyłem na tego screena że to jest jakiś sercer NQ...
a z NQ polecam Hive


Zgadza się. Server stoi na modzie noquater. Szczerze go polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój server jest niezły, ale ma jedna taką wadę...
Dostałem kick za SK na Goldrush. Akcja wyglądała tak: kieruję się w stronę złota(z miotaczem) i nagle na mnie wyskakuje z boku Axis. Załatwiłem go płomieniami, a on krzyczał coś w stylu : NO SK NOOB. Ktoś z wyższym levelem admina to podchwycił i mnie za to kicknął.
Drugi kick dostałem za "no respect". Napisałem coś po polsku i "Pussy"(to jego nick) napisał po eng, że na team i main chacie można gadać tylko po angielsku i germańsku, toteż spytałem się go "why?". Nie odpowiedział, więc spytałem go raz drugi. tym razem stwiedził w wolnym tłumaczeniu "ponieważ jest taka zasada". Spytałem się go w czasie sekundy po raz trzeci (nie zauważyłem, że coś napisał) i gdy się spojrzałem na mainchat oraz zdążyłem przeczytać tą zasadę dostałem kicka.
Czemu ci to mówię?
Byś mi powiedział - czy to naprawdę noobizm, czy może dają tam admina byle komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 21:12, Abomek napisał:

Byś mi powiedział - czy to naprawdę noobizm, czy może dają tam admina byle komu?

Nie mam pojęcia. ja raz dostałem kicka ale słusznie. Za prawdziwy spawn kill :D A co do twojej sprawy to nie mam pojęcia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 22:30, Abomek napisał:

Ale wiesz może po jakiego ****a jest ta zasada?

Chodzi Ci o zakaz Spawn Killa ? Tak sie przyjął. Chodzi o to, że nie można stanąć za spawnem i tylko czekać na to aż tarcze znikną i wykańczać po kolei. Tak się przyjęło na większości serverów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o zasadę językową. "Only German and English on main and teamchat"
A Spawnkill przy większej ilości graczy potrafi naprawdę wkurzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 06:21, Abomek napisał:

Chodziło mi raczej o zasadę językową. "Only German and English on main and teamchat"

Aha ... Nie wiem. Ja gadałem z kolesiami po Polsku i nic mi nie zrobili ... Nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie admin miał bół głowy, albo to jego płomieniami zdjąłeś i się wkurzył :P

tak sobie właśnie zobaczyłem ten temat i pomyślałem że można by spróbować znowu pograc, od dawna nie próbowałem.
możecie polecić jakieś serwery z większą ilością map niż te podstawowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 12:07, Beleth napisał:

tak sobie właśnie zobaczyłem ten temat i pomyślałem że można by spróbować znowu pograc, od
dawna nie próbowałem.
możecie polecić jakieś serwery z większą ilością map niż te podstawowe?

Te dwa ---> 88.198.2.196:27960 i 85.17.171.55.27960. Polecam !
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy to naprawde jestescie nooby, robić spawnkill looool, co to za gra? jak staniesz w spawnie i nie dasz szans wyjsc ze spawna? na serverACH jakich ja gram dałbym wam za to bana :P noobki :P A jeśli chodzi o to: "Only English or german on mainchat" to zalezy od tego czy server jest polski, niemiecki czy hinduski... amsz serva niemieckiego to kaza mowic po niemiecki a po angielsku dlatego ze ludzie go znaja, masz serva hinduskiego to gadasz po hindusku omg, co za nooobki :)

na wczesniejszych stronach podalem ip serverow na jakich gram, nowe community ktore dopiero powstaje, jest jaymod, NQ, i Etpub...... mało graczy tam jest bo muysi sie wszystko rozkrecic.

BTW: www.abnormality-community.com......
pozro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:16, Unreal11 napisał:

Wy to naprawde jestescie nooby, robić spawnkill looool, co to za gra? jak staniesz w spawnie
i nie dasz szans wyjsc ze spawna? na serverACH jakich ja gram dałbym wam za to bana :P noobki


I jest coś takiego jak czas nieśmiertelności po spawnie... Uważaj co do kogo mówisz...

Dnia 11.06.2007 o 16:16, Unreal11 napisał:

A jeśli chodzi o to: "Only English or german on mainchat" to zalezy od tego czy server jest
polski, niemiecki czy hinduski... amsz serva niemieckiego to kaza mowic po niemiecki a po angielsku
dlatego ze ludzie go znaja, masz serva hinduskiego to gadasz po hindusku omg, co za nooobki
:)


Tak, ale jest taki server Burdel(btw to jego nazwa), na którym nie ma czegoś takiego jak dyskryminacja językowa. Są tam i polacy, i irlandczycy, i także rosjanie. Po za tym, są w ET osoby, które eng nie znają ni w ząb, a z niemieckim jeszcze gorzej. Po jakiemu oni mają gadać? Nie można nawet porozmawiać w swoim ojczystym języku? BTW to chyba jest zakazane przez Konstytucję w większości bardziej cywilizowanych krajów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2007 o 18:49, Abomek napisał:

I jest coś takiego jak czas nieśmiertelności po spawnie... Uważaj co do kogo mówisz...

Czyżbyś mi groził ?? do kogo mówie? do jakiegoś synalka prezydenta czy co?

Dnia 11.06.2007 o 18:49, Abomek napisał:

Tak, ale jest taki server Burdel(btw to jego nazwa), na którym nie ma czegoś takiego jak dyskryminacja
językowa. Są tam i polacy, i irlandczycy, i także rosjanie. Po za tym, są w ET osoby, które
eng nie znają ni w ząb, a z niemieckim jeszcze gorzej. Po jakiemu oni mają gadać? Nie można
nawet porozmawiać w swoim ojczystym języku? BTW to chyba jest zakazane przez Konstytucję w
większości bardziej cywilizowanych krajów...

Po pierwsze burdel to burdel, jeden server! jeżeli grasz na community to obowiązuje to co napisałem powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:16, Unreal11 napisał:

Wy to naprawde jestescie nooby, robić spawnkill looool, co to za gra? jak staniesz w spawnie
i nie dasz szans wyjsc ze spawna? na serverACH jakich ja gram dałbym wam za to bana :P noobki

A czy my piszemy że spawn killiujemy ? Nie - zastanawialiśmy sie dlaczego jest zabronione.
PS. Abomek Ci nie grozi. Może przeczytasz regulamin forum, co ? To mi się wydaje chyba jest wyśmiewanie innych gramowiczów, czyż nie ? A to jest zabronione. I w regulaminie chyba jest też coś o czytaniu ze zrozumieniem. Więc się uspokój, bo można modkom zameldować. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to jest zabronione. I w regulaminie chyba jest

Dnia 12.06.2007 o 16:18, kolektor napisał:

też coś o czytaniu ze zrozumieniem. Więc się uspokój, bo można modkom zameldować. :P


Boże święty, regulamin znam na pamięć! zobacz w moje statystyki ile ja tu juz jestem <lol>, modkom nie melduj bo oni sami tu przyjdą <lol2>

End Offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też już tu długo jestem. To jak znasz na pamięć to czemu nie stosujesz się do niego ? Ale faktycznie. Skończmy już tego offtopa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 16:39, L0RENS napisał:

Jak zrobic ET zeby grac przez neta ?
Niech mi da ktos instrukcje ;D


już mówię...
kiedy pierwszy raz uruchomisz ET pojawia się okno z ustawieniami. wpisujesz tam imię, rozdzielczość na jakiej ma chodzić gra itp... gdzieś w tym oknie bedzeisz miał napisane connection i musisz tam wybrać ISDN jeśli przez neta chcesz grać, następnie klikasz OK.
jak juz to wszystko zrobisz, wchodzisz w zagraj on-line i... tam wyświetli się Tobie lista z serverami. kliknij na jeden z nich [najlepiej na ten który nie jest pełny] i pojawi się tobie nowe okno. za pierwszym razem będzie ściągać pliki na kompa [mapy i mody]. jak już to wszystko bedzesz miał, gra się włączy

zadam pytanie
jaką masz szybkość łącza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować