Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2007 o 09:38, RaiL Driver napisał:

Niedawno zacząłem grac na modzie NoQuarter i chciałbym wiedzieć co dają poszczególne poziomy
od 5 do 9 u każdej klasy bo nie wiem co to wszystko daje.

To samo co 4 na normalnym modzie. Tylko trzeba proporcjonalność wyliczyć :D Przynajmniej ja nic innego nie zauważyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 09:41, kolektor napisał:

To samo co 4 na normalnym modzie. Tylko trzeba proporcjonalność wyliczyć :D Przynajmniej ja
nic innego nie zauważyłem :D


Wiem ile XP trzeba zebrać na dany poziom. Mam na myśli to co się dostaje na każdym poziomie. Żołnierzem jest tak: 5 - nie wiem; 6 - dodatkowe miejce na magazynek; 7 - szybciej sie biega z ciężką spluwą; 8 - nie wiem; 9 - chyba więkrzy armor na hełm. Medyk - nie gram nim; Eng - wiem akurat wszystko; Field - jeszcze nie grałem; Covert - wiem tylko że przy 6 levelu chodzi/biegnie cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Przychodzę po raz n-ty pochwalić się moimi osiągnięciami... Bynajmniej nie z zakresu skilla... Pred chwilą dostałem perm bana na server 88.198.2.196:27960. Za co? Za disrespect do admina. Napisałem "Where the (za przeproszeniem) FUCK is admin". Jaki był tego powód? Prawdziwy, mass sk na mój spawn... I to nie jedna osoba... WSZYSCY AXIS SPAWNKILLOWALI! A admin nic nie robił... Zaś gdy to napisałem to admin niezwłocznie zareagował - perm ban jak wyżej napisałem.

Jakie ja mam cholerne szczęście dotych kicków, warnów i banów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 20:29, Abomek napisał:

Cóż... Przychodzę po raz n-ty pochwalić się moimi osiągnięciami... Bynajmniej nie z zakresu
skilla... Pred chwilą dostałem perm bana na server 88.198.2.196:27960. Za co? Za disrespect
do admina. Napisałem "Where the (za przeproszeniem) FUCK is admin". Jaki był tego powód? Prawdziwy,
mass sk na mój spawn... I to nie jedna osoba... WSZYSCY AXIS SPAWNKILLOWALI! A admin nic nie
robił... Zaś gdy to napisałem to admin niezwłocznie zareagował - perm ban jak wyżej napisałem.

Jeżeli masz takie problemy z adminami, to polecam ci 18|net public
. Tam gra do 4 adminów (admintest na 2 i 3) i kilku protektorów (admin test na 1), oni tam pilnują porzątku przez cały dzień. IP: 212.182.75.17:27960 Na serwerze są 2 kampanie po 10 map i ma mod ETPro. Serwer ma także ustawienie, że się o wiele szybciej strzela niż normalnie, więc warto tam uzywać SMG.

Dnia 17.06.2007 o 20:29, Abomek napisał:

Jakie ja mam cholerne szczęście dotych kicków, warnów i banów...


Ja tez mam do nich "farta". Mnie często wywalają tylko za to że pfa używam, miny stawiam tam gdzie (nie)trzeba, ale reszta jest ślepa i na nie wpada, czasem jestem też wyrzucany przez nadmiar complainów (najczęściej pochodzącej z artyleri FdOps''a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 20:15, dziad5 napisał:

Dopiero zaczynam grać w ET. Czy jest serwer GRAM.PL? Może ktos chciałby zagrać?

Niestety nie ma takiego servera :( Ktoś kiedyś poddał tu taki pomysł, ale ucichło :( Może kiedyś takowy powstanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 12:14, Abomek napisał:

Jest to gdzieś w jakiejś paczce?


Pewnie tak, ale musiałbym poszukać jak się nazywa, a to w moim folderze długo by to trwało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 12:35, kolektor napisał:

> Dopiero zaczynam grać w ET. Czy jest serwer GRAM.PL? Może ktos chciałby zagrać?
Niestety nie ma takiego servera :( Ktoś kiedyś poddał tu taki pomysł, ale ucichło :( Może kiedyś
takowy powstanie :-)


Hu-hu! Nawet gdyby powstał, to niewielu z nas by na nim grało. Powód? Ciągle byłby zapchany... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 01:36, Araondoion napisał:

ech chcialem zagrac i mam kolejny problem "incorrect Et.exe version" a instalowalem ten glowny
i patch do 2.60 wiec o co chodzi :/


A czy dałeś patcha 2.60b? Bo teraz same serwy lecą na tym. To taki patch w postaci gotowego game.exe, wystarczy że go zastąpisz obecnym. Możesz ściągnąć go z takiej strony:
http://www.enemyterritory.pl/download.php?action=subcat&id=4 (Musisz być zalogowany!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 13:08, Abomek napisał:

Na etmaps.de nie da się nic ściągnąć. Ktoś wie gdzie indziej można ściągnąć mapy do ET? zwłaszcza
mapy do TJ.


ech google nie boli: wpisujesz nazwe mapy + download np lub reichjump maps i masz. Albo najlepeij od razu z serwa ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja tak robię, ale wyświetlają się tylko linki do serwerów mających te mapy w campaign. A z serva nie da się ściągnąć czasem niektórych map, więc muszę to nadrabiać sciągając oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobic zeby grac w ET przez neta z graczami?
Sciaglem gre,patche i co jeszcze czeba?
Jeszcze nic nie instalowalem ;/
Czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie ściągnąć bulge? Na tym serwerze ściąganie 16mb przez 25min z prędkością ściągania 12kb/s bynajmniej nie należy do przyjemności. :/ Gram na tym serwerze od prawie tygodnia, ale dalej są gigantyczne mapy do pościągania. :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Radzę grać Ci na serwerze "ET Host". Jest to standardowa nazwa serwera, gdzie macie pewność, że nic pobierać się nie będzie :]. Szczególnie te, wspaniałe zabójcze prędkości, ściągając mapę, raz miałem transfer, uwaga, uwaga 9 ... kb/s :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 16:30, Abomek napisał:

Wie ktoś gdzie ściągnąć bulge? Na tym serwerze ściąganie 16mb przez 25min z prędkością ściągania
12kb/s bynajmniej nie należy do przyjemności. :/ Gram na tym serwerze od prawie tygodnia, ale
dalej są gigantyczne mapy do pościągania. :/ :/


A czy ustawiłeś opcje tak jak na obrazku? Jeżeli nie masz tego 3 to pliki są ściągane z serwera z beznadziejną prędkościa około 10 kb/s.

20070624165102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować