Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2006 o 23:55, Yamamoto napisał:


> Wchodzisz do katalogu z grą, następnie folder PB i uruchamiasz ikonke. Tak zaktualizujesz
pb.
> Dość często wywala za to że ma się starą wersje.

Robiłem to, ale spróbuje jeszcze raz.

Możesz mieć też nieprawidłowego configa który powoduje konflikt. Spróbuj wejść do jakiejś gry na default configu, powinło pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2006 o 00:01, WoWmen napisał:

Możesz mieć też nieprawidłowego configa który powoduje konflikt. Spróbuj wejść do jakiejś gry
na default configu, powinło pomóc.



Chyba już wiem co jest. Jak włączam PB to się uaktualnia, a potem pisze że jakiś błąd jest. Przeinstaluje ET, jak nie pomoże to znajde inne żródło. A ty z kąd masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem. Sprawdziłem i w konsoli(po wykopaniu) pojawia się wpis:

PunkBuster: Not Connected to a server.

A po wykopanie (nie w konsoli) pisze:

Server Disconnected-You have been kicked via PunkBuster (for 0 minutes)...RESTRICTION:Inadequte 0/s Privileges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 08:12, Yamamoto napisał:

Chyba już wiem co jest. Jak włączam PB to się uaktualnia, a potem pisze że jakiś błąd jest.
Przeinstaluje ET, jak nie pomoże to znajde inne żródło. A ty z kąd masz??

Masz uszkodźony PB/blokowany przez firewalla. Zainstaluj ponownie. Co mam rozumieć przez to "A ty z kąd masz?? " ? :P Jeśli chodzi Ci o instalke to w rtcwfiles, napewno w 100% dobra.

Wywaliło Cie dlatego bo brakowało składników w PB które konfigurują gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2006 o 11:22, WoWmen napisał:

Masz uszkodźony PB/blokowany przez firewalla. Zainstaluj ponownie. Co mam rozumieć przez to
"A ty z kąd masz?? " ? :P Jeśli chodzi Ci o instalke to w rtcwfiles, napewno w 100% dobra.

Wywaliło Cie dlatego bo brakowało składników w PB które konfigurują gre.


Chodziło mi z jakiego źródła masz. Ustawiłem żeby przepuszczał PB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 13:45, WoWmen napisał:

Ale co mam z jakiego źródła? :P Pb? no razem z ET było. A pb nie konfigurowałęm i na domyślnych
działa.


Chodziło mi o ET :D A jakie masz etpro i jakie powinno się mieć?? 3.20 czy nowsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 14:11, Yamamoto napisał:

Chodziło mi o ET :D A jakie masz etpro i jakie powinno się mieć?? 3.20 czy nowsze??

Aha :D Jakie mam etpro? wszystkie ;) w zależności gdzie gram to zmieniam katalog główny(etpro) :P Jak gram to wyłącznie na 2 serwerach więc mam prawidłową wersje :] nie gram w klanach więc nie odwiedzam wiele serwów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:chcę pożyczyć od kolegi enemy teritory.Nie gralem nigdy w tą gre wiec doradzcie mi czy oplaca sie w nią grać?Czy jest jakieś podobienstwo do cod2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 14:37, matizek12 napisał:

Mam pytanie:chcę pożyczyć od kolegi enemy teritory.Nie gralem nigdy w tą gre wiec doradzcie
mi czy oplaca sie w nią grać?Czy jest jakieś podobienstwo do cod2?

Czy opłaca? jasne że tak :D Darmowa gra internetowa i w dodatku oferująca wspaniałą rozgrywkę :) alternatywa dla cs''a jeśli kogoś nudzi skradanka taka :P w et wszystko dzieje się szybko ;) i jest mniej monotonne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 14:37, matizek12 napisał:

Mam pytanie:chcę pożyczyć od kolegi enemy teritory.Nie gralem nigdy w tą gre wiec doradzcie
mi czy oplaca sie w nią grać?Czy jest jakieś podobienstwo do cod2?


jeśli od gry oczekujesz szybkiej akcji ale bez takich fajerwerków graficznych jak w css to polecam, a jak już znajdziesz sobie jakiś server z dobra wiarą i dobra atmosferą to oderwanie od monitora bedzie niezwykle trudne... jednym słowem gra godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 15:51, Vel Grozny napisał:

Eee... Tak czytam wasze posty i nie wiem czy dobrze zrozumiałem. To jest w 100% darmowe? Czy
jedynie darmowy dodatek do jakiejś gry?

100% darmowa gra/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 15:51, Vel Grozny napisał:

Eee... Tak czytam wasze posty i nie wiem czy dobrze zrozumiałem. To jest w 100% darmowe? Czy
jedynie darmowy dodatek do jakiejś gry?


całkowicie darmowy, a do gry nie potrzeba żadnych "podstawek", poprostu sciagasz instalke, instalujesz ustawiasz parametry łącza i grasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 17:32, spec_naz_ist napisał:

całkowicie darmowy, a do gry nie potrzeba żadnych "podstawek", poprostu sciagasz instalke,
instalujesz ustawiasz parametry łącza i grasz...

Nieźle. Ciekawe jaki interes ma w tym wydawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 17:56, Vel Grozny napisał:

> całkowicie darmowy, a do gry nie potrzeba żadnych "podstawek", poprostu sciagasz instalke,

> instalujesz ustawiasz parametry łącza i grasz...
Nieźle. Ciekawe jaki interes ma w tym wydawca?

PO sukcesie Rtcw zdecydował wydać w pełni darmową grę dzięki czemu zdobył bardzo wielu fanów i pochlebców a takżę uzależnił wielu od ET ;) może to pomóc w sprzedaży Enemy Teritory : Quake Wars ;) :p
Nie zawsze o dziwo gdy są tworzone wyłącznie dla pieniędzy. i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 17:56, Vel Grozny napisał:

> instalujesz ustawiasz parametry łącza i grasz...
Nieźle. Ciekawe jaki interes ma w tym wydawca?


prawda jest taka że et na początku miało być pełnopłatną grą z trybem solo i multi przez net jak i z botami, niestety (czy aby na pewno?) tryb solo został lekko niedorobiony, wydawca widząc jak sie ma sprawa mógł zrobić dwie rzeczy, zawiesić ET albo wydać grę z samym trybem multi, wyniki znamy pomysł okazał sie fenomenalny a ET po dzis dzień cieszy sie wielką popularnością wśród graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować