Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2007 o 14:45, kolektor napisał:

> U mnie po prostu trzeba się napić. Brzmi to głupio, ale kiedy jestem odwodniony to gorzej
gram.
> Po napiciu się 0,5-1 litrów gazowanej (co około 2 godz.), moge sobie podwyższyć xp''a
o 100,
> na jedną mapę.
Ale że co ?! 100 XP na jedną mapę ?! Ja czasem potrafię zrobić 300 XP w 10 minut ...


300 XP w 10 minut powiadasz ;)? Nie rób ściemy, tyle nie da się wykręcić. 300 XP w ciągu 30 minut jest możliwe, ale trzeba naprawdę dobrze grać (mój rekord 387 xp/30minut).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 16:24, master matrox napisał:

300 XP w 10 minut powiadasz ;)?

Może trochę przesadziłem ;) Aczkolwiek z jak trafisz na serwer z noobami to jest to możliwe :)
A na w miarę normalnym servie mój rekord to 431 XP/30 min.
BTW. Dawno już nie grałem, trza w końcu odpalić ET z powrotem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:16, kolektor napisał:

> 300 XP w 10 minut powiadasz ;)?
Może trochę przesadziłem ;) Aczkolwiek z jak trafisz na serwer z noobami to jest to możliwe
:)
A na w miarę normalnym servie mój rekord to 431 XP/30 min.
BTW. Dawno już nie grałem, trza w końcu odpalić ET z powrotem ;)



Mój rekord był zrobiony w 30 minut, ale na serwerze z ET Pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:21, master matrox napisał:

Mój rekord był zrobiony w 30 minut, ale na serwerze z ET Pro.

To mój rekord był zrobiony na servie postawionym na noquater ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mnie ktoś kojarzy ale już zakończyłem moją karierę ale chce wrócić. Mój nik to CreeD właśnie chce wrócić ponieważ skończyłem z jednego powodu zaczęła sie wtedy era Cheaterów Aimboty i wall''e. Czy ktoś z was używa trick jumpów w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 19:37, Blackbeard napisał:

Mój rekord: ETpro, 30minut, coś ponad 500xp... 587? Możliwe :D

P.S No dobra, to było battery a ja Field opsem... ach te fire suporty xD



Łatwiej inżynierem troszkę pobudujesz parę min zasadzisz zburzysz pompy i już masz około 150 do tego jak masz garanda to mass z granatka daje dużo... Ale Fieldem tez łatwo jeżeli masz dobrego skilla w używaniu nalotu i ukrywaniu dymu bo bardzo łatwo ukryć się przed rakietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 14:24, sinir napisał:

mam pytanie. Czy mozna jakos ta gre "zmienic" tak, by wpolpracowala z OpenGL ?



OpenGL to jest sterownik do ekranu a co za tym idzie do karty graficznej. Są dwa powody że wyskakuje OpenGL:
1. nie masz odpowiednich sterowników do tej karty lub masz za stare,
2. masz za słabą kartę graficzną.

na Twoim miejscu poszukałbym sterowników do karty graficznej...

PS. jaką masz kartę graficzną? [nazwa itp...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 14:34, Bonzaii napisał:

> Mój rekord: ETpro, 30minut, coś ponad 500xp... 587? Możliwe :D
>
> P.S No dobra, to było battery a ja Field opsem... ach te fire suporty xD


Łatwiej inżynierem troszkę pobudujesz parę min zasadzisz zburzysz pompy i już masz około 150
do tego jak masz garanda to mass z granatka daje dużo... Ale Fieldem tez łatwo jeżeli masz
dobrego skilla w używaniu nalotu i ukrywaniu dymu bo bardzo łatwo ukryć się przed rakietami



yyy jakiego ukrywania dymu? mozesz powiedziec o co Ci chodzi i jak to robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wypuszczasz puszke (nalot) to zawsze wypuszcza dym... dobrze np położyć go za jakaś beczka albo autem żeby nie zauważyli i wtedy więcej ludzi pada ja często to robie i sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 14:59, Bonzaii napisał:

Kiedy wypuszczasz puszke (nalot) to zawsze wypuszcza dym... dobrze np położyć go za jakaś beczka
albo autem żeby nie zauważyli i wtedy więcej ludzi pada ja często to robie i sie sprawdza

Na ETPro nie można rzucić puszki za jakiś obiekt, pilot nie widzi dymu, nie rzuca nalotu, proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 15:52, Budyn napisał:

Na ETPro nie można rzucić puszki za jakiś obiekt, pilot nie widzi dymu, nie rzuca nalotu, proste?

On musi grać na jakimś innym modzie po prostu. Choć nie wiem na jakim. Na etpub i noquater też się tak dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 15:56, kolektor napisał:

> Na ETPro nie można rzucić puszki za jakiś obiekt, pilot nie widzi dymu, nie rzuca nalotu,
proste?
On musi grać na jakimś innym modzie po prostu. Choć nie wiem na jakim. Na etpub i noquater
też się tak dzieje.

Nie wiem jak można grać na innych modach jak ETPro, na nim gra jest niesamowicie trudna i przez to wciągająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 14:59, Bonzaii napisał:

Kiedy wypuszczasz puszke (nalot) to zawsze wypuszcza dym... dobrze np położyć go za jakaś beczka
albo autem żeby nie zauważyli i wtedy więcej ludzi pada ja często to robie i sie sprawdza



no ale jak położysz te puszkę pod jakiś wóz to będzie ,, aborting. can''t see target" no i o to Ci chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to żeby był widoczny dla pilota a nie dla innych przecież jest wiele beczek itp... żeby ukryć puszkę... przy oasis np można bardzo łatwo nad spawnem.. bo najczęściej tam nie paczą tylko jak ktoś campuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram bez zadnych modow, nie zamierzam sie chwalic osiagnieciami, bo kazdy ma swoj dzien, lub go nie ma;)
Czekam na Quake Wars, a to bedzie powod, zeby przestac wydawac kase na palenie i ciuchy i kupic w koncu karte graficzna, ktora uciagnie, to #%@$^! ET:QW, które miało być w chu chu czasu temu;)
Poki co szlifuje umiejetnosci na kampaniach ET^^ A znalezc mnie mozna pod nickiem Tessio.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 15:58, Budyn napisał:

> > Na ETPro nie można rzucić puszki za jakiś obiekt, pilot nie widzi dymu, nie rzuca
nalotu,
> proste?
> On musi grać na jakimś innym modzie po prostu. Choć nie wiem na jakim. Na etpub i noquater

> też się tak dzieje.
Nie wiem jak można grać na innych modach jak ETPro, na nim gra jest niesamowicie trudna i przez
to wciągająca :)



może i masz racje ale jak ktoś jest wkurzony że ma staty 1/10 to sobie idzie na lakiś noobskie serwer :D obrazu idzie wicked sick to poprawia chęć do gry i humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)
Grał ktoś z was w moda True Combat Elite? Trafiłem na niego przypadkowo w necie i wygląda bardzo ciekawie, ale nie wiem czy tracić czas na ściąganie? Jakie są wasze opinie na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować