Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2007 o 11:40, Blackbeard napisał:


>
> W sumie też racja. Ja jednak medykiem rzadko grałem. Zwykle only Field/Engineer. Field
to potęga
> :D

Tak, potęga tylko trzeba uwazac... wczoraj przy rzucaniu supporta mnie gośc popchnął i pół
swojego spawna zabiłem xD

Cóż - trzeba mieć do tego talent :D Najlepiej wygląda "baderapeing" jak w teamie jest kilku fieldów. Nalot za nalotem i kolejne spawny z głowy :D A exp leci. I to mi się podoba właśnie. Niestety zdarzają się ciecie co zaczynają wyzywać Fieldów od n00bów. Za co? Za to że mogą zabić kilku naraz. Ten sam los spotkał soldiera i t.z. Panzern00ba. Imo to głupota. Gdyby te bronie były złe i dawały przewagę nad innymi w ogóle ich w grze by nie było. I za coś ET nazywany jest "zrównoważoną grą". Asz mnie skręca jak słyszę takie gadanie napsów. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 10:59, glebcio napisał:

znalazlem mapy do E.t i nie wiem gdzie je wszucic..plizz o pomoc


Plik z mapką do głównego folderu z grą, wypakuj, i mapke wklej do ETpro lub ETmain (zależy na którym grasz) albo po prostu do obu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 11:27, Blackbeard napisał:

Plik z mapką do głównego folderu z grą, wypakuj, i mapke wklej do ETpro lub ETmain (zależy
na którym grasz) albo po prostu do obu :D

Wystarczy skopiować do Etmain. Podczas uruchamiania gry mapy przekopiują się do wszystkich modów. Tak przynajmniej było u mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 11:30, kolektor napisał:

> Plik z mapką do głównego folderu z grą, wypakuj, i mapke wklej do ETpro lub ETmain (zależy

> na którym grasz) albo po prostu do obu :D
Wystarczy skopiować do Etmain. Podczas uruchamiania gry mapy przekopiują się do wszystkich
modów. Tak przynajmniej było u mnie :P


No tylko u Ciebie :P Jak grasz na ETpro musisz miec na ETpro ETmian to ETmain. U mnie wystarczy do jednego ^^

P.S Właśnie zabiłem cały swój spawn PF-em bo jak strzelałem to mnie ktoś popchnął xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 19:27, glebcio napisał:

jak bym chcial wlasna gre zalorzyc to jak zrobic zeby byl xps??pliz o pomoc

Tu masz dość obszerny artykuł na temat tworzenia serwera --> http://www.enemyterritory.net.pl/artykul,112,Stawianie+serwera.htm
PS. Nie dodawaj dwóch postów pod rząd, prawie o tej samej treści ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 00:07, lukasz11111 napisał:

To już dużo lepszy jest delta force. Tam ładowanie się ogranicza do przeczytania zasad mapy
i ewentualnego opużnienia na wybór broni.


Mógłbyś mi wyjaśnic jak dziecku co to ma wspólnego z moim postem? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

że ci się ładuje 10s, a mi każdy plik się ściąga, trafiłem na taki nawet co mi się musiało ściągnąć 30Mega. I to trwało. A w DF ładuje sie mapa w 2-4 sekundy i zabawa się rozpoczyna. Chyba dobrze teraz. Po prostu nie lubie czekać , a jeszcze mam ograniczenie czasowe grania, więc każda sekunda to cenna strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:05, lukasz11111 napisał:

że ci się ładuje 10s, a mi każdy plik się ściąga, trafiłem na taki nawet co mi się musiało
ściągnąć 30Mega. I to trwało. A w DF ładuje sie mapa w 2-4 sekundy i zabawa się rozpoczyna.
Chyba dobrze teraz. Po prostu nie lubie czekać , a jeszcze mam ograniczenie czasowe grania,
więc każda sekunda to cenna strata.


To ściąganie prosto i przyjemnie wyłącza się w menu :> Tylko trza sie wysilic i poszukac lub zrobic cfg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 14:54, Blackbeard napisał:

> napisz jak plissssssssss.

Options --> game -> i w przedziałce "download" wszystkie 3dac na "no" :>


Dzięki, zaraz zaczne chyba znowu grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:44, lukasz11111 napisał:

> > napisz jak plissssssssss.
>
> Options --> game -> i w przedziałce "download" wszystkie 3dac na "no" :>

Dzięki, zaraz zaczne chyba znowu grać.


P.S Wtedy musisz miec tylko mapka, na której sie aktualnie gra(zależy od serwera) jak masz, od razu wejdziesz do gry, nic nie będzie ściągało, a jak nie masz to wywali Cie do menu gry i musisz mapke ściągnąc (będzie pisało jaką). Miłej gry :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować