Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2007 o 20:29, Marekvader napisał:

HELP!!!!!!!!!!!!!!!!Kiedy uruchamiam ET wyskakuje mi szary ekran. Nie wiem czemu ale wydaje
mi się że to cos związane z PB. Jak by co confing kompa na gram sajcie.


Przecierz nawed mi wyskakuje szary ekran kiedy mi ładuje gre. A czy masz odpowiednie sterowniki żeby uruchomić grę? PB nie ma z tym nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 20:45, RaiL Driver napisał:

> HELP!!!!!!!!!!!!!!!!Kiedy uruchamiam ET wyskakuje mi szary ekran. Nie wiem czemu ale wydaje

> mi się że to cos związane z PB. Jak by co confing kompa na gram sajcie.

Przecierz nawed mi wyskakuje szary ekran kiedy mi ładuje gre. A czy masz odpowiednie sterowniki
żeby uruchomić grę? PB nie ma z tym nic wspólnego.

zanczy sie jakie streowniki. korzystam (jesli chodzi o grafe) z omega drives

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 15:33, Gorn7 napisał:

Dałby mi ktoś linka skąd można ściągnąć patcha do tej gry.
(tylko takiego gdzie na którym jest najwięcej serwerów)

Nie warto imo grać na wszystkich serwach, ale polecam patch 2.55 (czyli ten od zainstalowania gry) bo sam na nim gram, chociaż i tak tylko na jednym serwerze. Ogólnie słyszałem, że niektórzy posiadają wersję 2.6b czy jakoś tak- w każdym razie nie wiem o niej zbyt wiele ;) (oprócz tego że istnieje).
Zaś patch 2.60 to w mojej opinii znacznie mniej serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najwięcej ludu jest na patchu 2.60b właśnie. Wystarczy w all seying eye dac na other mods i zobaczyc ile graczy... kilka zapełnionych serwerów na kilkadziesiąt osób, czasem więcej... normalnie masakra xD Rambo z pf tam najlepiej ma :D Aha, i może mnie ktoś uświadomi co to jest patch 2.55? Bo kurka pierwszy raz słysze, choc gram prawie 2lata :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 18:32, Blackbeard napisał:

co to jest patch 2.55? Bo kurka pierwszy raz słysze, choc gram prawie 2lata :/

To nie tyle patch, co wersja gry którą otrzymujemy w samej instalacji, bez patchy ^^ . Ja wprawdzie korzystam z 2.55, więc mogę o niej powiedzieć tyle... że nie widzę różnicy między pozostałymi wersjami (tzn jeśli inni z takiej korzystają). Bo np dzisiaj parę razy walnąłem "triple kill" potem "double kill" więc oprócz tego i leczenia więcej mi nie jest potrzebne. I tak z adre sam mało korzystam (po osiągnięciu 5k expa co zajmuje góra kilka dni- robię !resetmyxp), wolę ufać swoim umiejętnościom (strafowanie i celowanie lekko ponad głowę- to jest to :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zainstalowałem ET na nowym kompie wszystko spoko, gram sobie na serwerze UPC lecz gdy włącza się mapa fuel dump wyskakuje mi taki error - Hunk_Allock failed on 1996512. Sprawdziłem, z tą mapą dzieje się tak na każdym serwie. WTF ?!
I mam jeszcze jeden problem. Wczoraj normalnie grałem na serwerze Killnet, a gdy dzisiaj próbuję wejść na ten serwer to wyskakuje Disconnect for unknow reason. Też nie wiem co jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 21:58, kolektor napisał:

Mam problem. Zainstalowałem ET na nowym kompie wszystko spoko, gram sobie na serwerze UPC lecz
gdy włącza się mapa fuel dump wyskakuje mi taki error - Hunk_Allock failed on 1996512. Sprawdziłem,
z tą mapą dzieje się tak na każdym serwie. WTF ?!

Ponowne ściągnięcie tej mapki imo naprawiłoby ten błąd.

Dnia 22.09.2007 o 21:58, kolektor napisał:

I mam jeszcze jeden problem. Wczoraj normalnie grałem na serwerze Killnet, a gdy dzisiaj próbuję
wejść na ten serwer to wyskakuje Disconnect for unknow reason. Też nie wiem co jest ...

Ja też czasem tak mam, i zazwyczaj ponowne wejście na serwer pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 21:59, patrYX93 napisał:

Ponowne ściągnięcie tej mapki imo naprawiłoby ten błąd.

Próbowałem - bez skutku. Reinstall też nie pomaga :)

Dnia 22.09.2007 o 21:59, patrYX93 napisał:

Ja też czasem tak mam, i zazwyczaj ponowne wejście na serwer pomaga :)

Grałem w ET dwa lata i wiem że czasem tak jest. Ale CZASEM. A dzisiaj cały dzień próbuję i nie mogę wejść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 21:58, kolektor napisał:

Mam problem. Zainstalowałem ET na nowym kompie wszystko spoko, gram sobie na serwerze UPC lecz
gdy włącza się mapa fuel dump wyskakuje mi taki error - Hunk_Allock failed on 1996512. Sprawdziłem,
z tą mapą dzieje się tak na każdym serwie. WTF ?!
I mam jeszcze jeden problem. Wczoraj normalnie grałem na serwerze Killnet, a gdy dzisiaj próbuję
wejść na ten serwer to wyskakuje Disconnect for unknow reason. Też nie wiem co jest ...


Wszyscy co graja w Et polecam przejscie na patcha 2.60b, jest to oficjalny patch stosowany na meczach i mniej blędów w grze. Jesli wyskakuje ci unknow reason sproboj wpisac /timescale 100 w konsoli. Jesli hunk to albo brakuje pliku albo w lokacji do ktorej sie odwoluje plik jest uszkodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 20:56, Freze napisał:

Wszyscy co graja w Et polecam przejscie na patcha 2.60b, jest to oficjalny patch stosowany
na meczach i mniej blędów w grze. Jesli wyskakuje ci unknow reason sproboj wpisac /timescale
100 w konsoli. Jesli hunk to albo brakuje pliku albo w lokacji do ktorej sie odwoluje plik
jest uszkodzony.

Zauważ że tego posta pisałem już kilkanaście dni temu ;) Chodziło o to, że przez przypadek dostałem bana. Ban zdjęty i wszystko działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zacząć grać w ET i mam w związku z tym kilka pytań:
1) Co mam ściągnąć (oprócz gry oczywiście :)), aby móc zacząć grać?
2) Czy liczą się w tej grze headshoty?
3) Jaką klasą grać na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 16:44, Szperacz Robson napisał:

1) Co mam ściągnąć (oprócz gry oczywiście :)), aby móc zacząć grać?

Patch do gry. Dobrze jest tez zaopatrzyc sie w jakis mod, np ETPro.

Dnia 20.10.2007 o 16:44, Szperacz Robson napisał:

2) Czy liczą się w tej grze headshoty?

Sa zliczane, ale nie maja afair wplywu na punktacje.

Dnia 20.10.2007 o 16:44, Szperacz Robson napisał:

3) Jaką klasą grać na początek?

Zalezy co chcesz robic ;) Czesto ludzie biora medyka, ma on jednak malo amunicji na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 16:44, Szperacz Robson napisał:

Zamierzam zacząć grać w ET i mam w związku z tym kilka pytań:
1) Co mam ściągnąć (oprócz gry oczywiście :)), aby móc zacząć grać?

Najlepiej graj na 2.55, najlepszy. Do tego komplet map, podstawowych i dodatkowych. wszystko jest na stronie enemyterritory.pl

Dnia 20.10.2007 o 16:44, Szperacz Robson napisał:

2) Czy liczą się w tej grze headshoty?

Bardzo. 2 Headshooty starczą na unicestwienie wroga. Na medyka z adrenaliną wystarczą 3 :P

Dnia 20.10.2007 o 16:44, Szperacz Robson napisał:

3) Jaką klasą grać na początek?

Wybierz medyka albo inżyniera. Dostają w sumie najwięcej doświadczenia na początku.

Polecam jeszcze udanie się na jakiś serwer dla nowicjuszy. wejdź na stronę gamesmajor.co.uk i zobacz tam adres IP serwera New. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:19, Budyn napisał:

Polecam jeszcze udanie się na jakiś serwer dla nowicjuszy. wejdź na stronę gamesmajor.co.uk
i zobacz tam adres IP serwera New. Powodzenia :)

Budyn, wiesz może co jest z naszym gamesmajorem advanced? Bo ostatnio kilka dni temu wchodziłem, i wielokrotnie wpisując właściwe ip tak jakby servera nie było, podobnie z innymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 15:28, patrYX93 napisał:

> Polecam jeszcze udanie się na jakiś serwer dla nowicjuszy. wejdź na stronę gamesmajor.co.uk

> i zobacz tam adres IP serwera New. Powodzenia :)
Budyn, wiesz może co jest z naszym gamesmajorem advanced? Bo ostatnio kilka dni temu wchodziłem,
i wielokrotnie wpisując właściwe ip tak jakby servera nie było, podobnie z innymi...

Mieli restart serwera, podobno pingi była za dużo i lagowało, ale teraz jeszcze gorzej haczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować