Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 09:55, RaiL Driver napisał:

> O ja bardzo chętnie przez opcje poszukam, tylko jakoś nie ma (mam et pro najnowsze). Mógłbyś

> mi powiedzieć gdzie, bo konsoli nienawidzę.

To normalne opcje, nie ETPro. Wydaje mi się, że jest to ta opcja, albo coś innego w tym oknie...


thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 13:05, Azreix napisał:

Siema, mógłby ktoś podać link skąd można ściągnąc ET?


Mr.Google nie gryzie :)
1: http://www.instalki.pl/gry/download/strzelanki/Wolfenstein_Enemy_Territory.php
2: http://www.cda.pl/gry/et.php
3: http://www.idg.pl/ftp/mac_549/Wolfenstein..Enemy.Territory..html
4: http://www.strefasoftu.net/index.php?site=down&cat=game&action=single&id=557
5: http://maxiware.info/pod/pelne-wersje-gier-23.php
... itp, itd... Na kilku stronach masz do wyboru kilka mirrorów z ET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi objaśnić kwestię z rozpoczynaniem gry w ET? Bo jak właczam, to trzeba podać swoję nazwę. I jak klikam create, to wyskakuje, że muszę wybrać rodzaj połączenia czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:21, Azreix napisał:

Może ktoś mi objaśnić kwestię z rozpoczynaniem gry w ET? Bo jak właczam, to trzeba podać swoję
nazwę. I jak klikam create, to wyskakuje, że muszę wybrać rodzaj połączenia czy jakoś tak.


Ja - heh - mam ET po francusku ale na obrazku można się domyślić...
Najpierw wybieramy rozdzielczość i jakość, potem gammę (jasność obrazu), typ połączenia - i tu musisz podać bo inaczej ci nie przyjmie profilu, dalej czułośc poruszania się kursora, i takie tam duperele, że można przestawić myszkę dla leworęcznych...

20071104170332

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:21, Azreix napisał:

Może ktoś mi objaśnić kwestię z rozpoczynaniem gry w ET? Bo jak właczam, to trzeba podać swoję
nazwę. I jak klikam create, to wyskakuje, że muszę wybrać rodzaj połączenia czy jakoś tak.

Zgadza się, musisz wybrać rodzaj połączenia. Jak np. LAN, DSL czy IDSN
EDIT: Z resztą kolega powyżej zamieścił już screena xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:20, tm93 napisał:

a polączenie kablowe to które to?


Dla mnie to nie ma znaczenia, grałem na wszystkich i jakos nie robiło mi różnicy, nie wiem jak u inych. A kablowe to chyba: Cable (raczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, już uruchomiłem, ale na żaden serwer nie mogę się wbić. Patrzę, które nie są pełne, ściągają się jakieś pliki, ale na koniec i tak mnie wywala :/ Poradzi mi ktoś jak to z tym wybieraniem serwów jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:58, Azreix napisał:

Kurczę, już uruchomiłem, ale na żaden serwer nie mogę się wbić. Patrzę, które nie są pełne,
ściągają się jakieś pliki, ale na koniec i tak mnie wywala :/ Poradzi mi ktoś jak to z tym
wybieraniem serwów jest?


Ale jak to wywala?? Zrób screena co się wyświetla jak Cię wywala...

Może być cos takiego: "Server is for low pings" - spróbuj się połączyć jeszcze raz (kilkakrotnie wciskaj 'reconnect')
"blablablabla shdueyrcdi error bad PK3 files" - jakiś taki komunikat, że masz złe pliki PK3, z reguły wystarczy zrestartowac ET i powinno działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy Ci firewall czasem nie blokuje ET bo wtedy tez nie moze sie podlaczyc. Ewentualnie moga Ci sie nie odpalac PnKBstRA.exe (jesli to o ten plik chodzi to pm i wytlumacze jak to wlaczyc )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:00, Venom125 napisał:

sprawdz czy Ci firewall czasem nie blokuje ET bo wtedy tez nie moze sie podlaczyc. Ewentualnie
moga Ci sie nie odpalac PnKBstRA.exe (jesli to o ten plik chodzi to pm i wytlumacze jak to
wlaczyc )


Lol Venom125 a mi wogóle nie działa PB-A!! :P Alt+Ctrl+Delete, procesy - i siedzi sam PnKBstRB :D Nie ma A i ET działa. Tzn. wogole nic nie ma, PB-B sie pokazuje jak ET odpalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 21:56, ultimateshitman napisał:

> sprawdz czy Ci firewall czasem nie blokuje ET bo wtedy tez nie moze sie podlaczyc. Ewentualnie

> moga Ci sie nie odpalac PnKBstRA.exe (jesli to o ten plik chodzi to pm i wytlumacze jak
to
> wlaczyc )

Lol Venom125 a mi wogóle nie działa PB-A!! :P Alt+Ctrl+Delete, procesy - i siedzi sam PnKBstRB
:D Nie ma A i ET działa. Tzn. wogole nic nie ma, PB-B sie pokazuje jak ET odpalam :D


a to ciekawe bo mi bez PB-a nie dzialalo... musialem sobie ustawic zeby startowalo razem z systemem. I powiem Ci jeszcze jedno kolego... tego wcale nie musisz widziec w aplikacjach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 15:40, okon napisał:

Znacie jakieś ligi gdzie można zapisać swój klan ? Mogą być polskie i zagraniczne.


Nie wiem czy o to Ci chodzi, ale wydaje mi się, że ESL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 15:29, Yamamoto napisał:

> Znacie jakieś ligi gdzie można zapisać swój klan ? Mogą być polskie i zagraniczne.

Nie wiem czy o to Ci chodzi, ale wydaje mi się, że ESL.

Możesz podać link, żeby móc się zapisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 20:22, okon napisał:

> > Znacie jakieś ligi gdzie można zapisać swój klan ? Mogą być polskie i zagraniczne.

>
> Nie wiem czy o to Ci chodzi, ale wydaje mi się, że ESL.
Możesz podać link, żeby móc się zapisać ?

Dobra już nie trzeba, znalazłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 21:21, Coooler napisał:

Dziś grałem na 2 ciekawych mapach : Minas Tirith (zapewne źle napisane) oraz Helmowy Jar -
genialne ;]

Grałem na tej pierwszej: godzinna sesja na tej mapie (krocej nie ma sensu, chyba ze axis będą silni i zdobeda obj to czas sie skroci) przy wystarczającej ilosci wiary (min20) to swietna zabawa. Pamietam, jak pierwszy raz na niej gralem, wiekszosc czasu zajmowalo mi zwiedzanie, bowiem ta mapa jest ogromna. Polecam grac po stronie Allies, bo nie trzeba gonic miejsca walki, ktore koncentruje sie na spawnie tej druzyny. Czasem wrzucaja tą mape na Holenderskim serwie Weedheaven (to pierwsze ip z mojego podpisu), ktory gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować