Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Moje zdenerwowanie na sklep nie dla idiotów po prostu sięgnęło zenitu, kiedy po jakiejś zepsutej płycie Beowulfa kupiłem ET :/ wpisuję kod, a tam, że już w użyciu :S i co? mam teraz wymienić płytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 23:25, Kryhuu napisał:

> /.../
Powiem Ci, że chyba nie o ET Ci chodzi, ta gra jest bezpłatna. :S

aww... mój błąd. Chodziło mi o ET:QW ;P nie wiedziałem, że są to dwie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w pierwsze Enemy Territory? Ja już nie grałem strasznie długo (jakieś 3/4 lata), ale myślę, że sobie je nieco odświeżę. W związku z tym małe pytanie - jak trzyma się społeczność graczy? Dalej jest z kim pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 13:21, LESZ3u napisał:

Gra ktoś jeszcze w pierwsze Enemy Territory? Ja już nie grałem strasznie długo (jakieś
3/4 lata), ale myślę, że sobie je nieco odświeżę. W związku z tym małe pytanie - jak
trzyma się społeczność graczy? Dalej jest z kim pograć?

Ja tak w sumie też chcę wrócić, ale nie ma normalnych serwerów opartych na starym paczu 2.55 i bez żadnych modów : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci powiem, że chyba nie warto. O ile kiedyś poświęcałem godziny na grę w ET, to teraz zwyczajnie się odbiłem. Gdy już pokonałem jakimś cudem problemy z Punk Busterem (w życiu nie cheatowałem, bo nie gram po to, aby dostać +5 do e-penisa widząc siebie na szczycie rankingu), okazało się, że rozgrywka jest strasznie nieciekawa. Co prawda po 10 minutach wyłączyłem ET nie chcąc sobie do końca psuć miłych wspomnień, ale strasznie denerwowały mnie tragiczny wręcz dźwięk (przynajmniej jeśli chodzi o głosy żołnierzy), czy też brak podstawowej dzisiaj komunikacji głosowej, która skutecznie uniemożliwia działanie zespołowe. Dodatkowo strasznie śmiesznie mi się strzelało. Może ustawienia serwera były jakieś dziwne, ale bronie nie miały żadnego odrzutu. Jakoś nie czuje się potęgi serii z Thomsona.

Czyli podsumowując - nie wracaj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też już nie gram ze 4 lata, ale o ile sobie przypominam, to odrzutu broni w Enemy Territory w ogóle nie ma...

PS. Kiedyś chciałem do ET jeszcze wrócić, lecz zdaję sobie sprawę że grafika i dźwięk bardzo przez ten czas poszły do przodu i nie mógłbym się zmusić by grać w tak starą gierkę.

PPS. Teraz sieciowo grywam w Modern Warfare i uważam że jest świetny, ale brakuję mi tych klas z Enemy Territory, kochałem grać medykiem i ratować innych ;) Jaka gra może mi coś takiego dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 22:45, gollum2 napisał:

Jaka gra może
mi coś takiego dać?


Bad Company 2. Po becie zapowiada się naprawdę fajna gierka. Jeśli obawiasz się, że Ci nie ruszy, dalej masz do dyspozycji świetną dwójkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 22:48, LESZ3u napisał:

Bad Company 2. Po becie zapowiada się naprawdę fajna gierka. Jeśli obawiasz się, że Ci
nie ruszy, dalej masz do dyspozycji świetną dwójkę :)


Ruszy mi na pewno, lecz czy będzie tak wciągająca? W enemy territory grałem chyba niecałe 4 lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od 28 sierpnia katuję non stop jedną mapę dostępną w becie, więc to musi coś znaczyć ;) Gra jest nastawiona na działanie w drużynie i jest nieco bardziej realistyczna od MW. Mi osobiście daje chyba troszkę więcej radości od tytułu Infinity Ward. Teraz chyba będzie już ciężko dostać klucz do bety, a dema nie będzie, ale jeśli będziesz miał możliwość, to warto pograć przez jakiś czas u znajomego albo coś w tym stylu, żeby zobaczyć, czy Ci się podoba. Osobiście szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przeczytałem na oficjalnej stronie Bad Company 2, to klucz do bety można zdobyć tylko zamawiając grę w sklepie internetowym. Tak sobie myślę, że może się da zamówić, a po otrzymaniu klucza zrezygnować z zamówienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 22:45, gollum2 napisał:

PPS. Teraz sieciowo grywam w Modern Warfare i uważam że jest świetny, ale brakuję mi
tych klas z Enemy Territory, kochałem grać medykiem i ratować innych ;) Jaka gra może
mi coś takiego dać?

America''s Army - ale to gra dla psychicznych, zanim tam zdobędziesz swojego pierwszego fraga, to przygotuj kilogram kłaków do wyrwania. Ale naprawdę warto poświęcić dla niej każdy czas.
Obecnie funkcjonują niezależnie wersje 2 i 3. Przy czym 3 jest na steamie i w zasadzie nazwałbym ją jeszcze betą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że nie wiem jak w innych sklepach, ale na gramie klucze już się skończyły. Pewnie w innych sklepach jest podobnie, bo beta cieszy się niesamowitą popularnością. Mimo wszystko dobry pomysł - warto spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 21:59, kindziukxxx napisał:

czy jest ktoś kto jeszcze gra w ET? jak coś to z chęcią pogram z kimś z gramu, znam
nawet kilka w miarę porządnych serwerów.

Jak kilka miesięcy temu patrzyłem, to trzy serwery były zapełnione, a dziesiątki było pustych.
Naprawdę w erze CoD są jeszcze grający w tę przepiękną grę z mojego dzieciństwa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 23:54, Piciambeer napisał:

Naprawdę w erze CoD są jeszcze grający w tę przepiękną grę z mojego dzieciństwa? :)

No Ja czasem gram z moim kolegą z klasy i z jednym świrniętym acz dobrym Finem. ;-)
On ma taki pro server z botami :D. Dużo frajdy jest i mnóstwo screenów ze śmiesznymi akcjami, w której rolę główną odgrywają boty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 21:59, kindziukxxx napisał:

czy jest ktoś kto jeszcze gra w ET? jak coś to z chęcią pogram z kimś z gramu, znam
nawet kilka w miarę porządnych serwerów.

Jeśli rzeczywiście znasz jakieś ogarnięte serwery na 2.60b to ja chęcią zagram, już dobre 3 lata tej gry nie odpalałem... Jak coś to pisz na XFire, nick : kryhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 23:54, Piciambeer napisał:

Jak kilka miesięcy temu patrzyłem, to trzy serwery były zapełnione, a dziesiątki było
pustych.
Naprawdę w erze CoD są jeszcze grający w tę przepiękną grę z mojego dzieciństwa? :)

jak coś mam na GS banner z IP prawie zawsze pełnego serwa, no może nie licząc od 24-06 bo wtedy ludzie śpią, ale jest dużo frajdy z tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 07:33, Eff3ctiv3 napisał:

Dużo frajdy jest i mnóstwo screenów ze śmiesznymi akcjami, w której rolę główną odgrywają boty.

Czy ja wiem... Grając z botami miałem 102:0, po czym mi się znudziło :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 15:46, Piciambeer napisał:

> Dużo frajdy jest i mnóstwo screenów ze śmiesznymi akcjami, w której rolę główną
odgrywają boty.
Czy ja wiem... Grając z botami miałem 102:0, po czym mi się znudziło :]

Oczywiście, co za dużo to nie zdrowo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować