Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2010 o 15:46, Piciambeer napisał:

Czy ja wiem... Grając z botami miałem 102:0, po czym mi się znudziło :]

i co t za przyjemność, jak na serwie którym gram wrzucają boty to mają acc ustawione na poziom 90% i wtedy jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 16:09, kindziukxxx napisał:

i co t za przyjemność, jak na serwie którym gram wrzucają boty to mają acc ustawione
na poziom 90% i wtedy jest lepiej :)

Hehe, tylko że jak miałem ten wynik to po prostu zabiłem wszystkich, po czym w różnoraki sposób (FieldOp - czyli nalotem albo i artylerią, albo bronią, którą mieli wrogowie :)] ich spawnkillowałem xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, po długiej przerwie zainstalowałem ponownie ET, ale już na początku mam pewien problem. Wchodząc na większość serwerów chcąc nie chcąc pobieram masę badziewia, o wątpliwych walorach "upiększających". Mianowicie - jakieś kolorowe napisy w ET, gotowe przyciski do wejścia na serwery danego klanu, czy bzdurne kursory, a nie daj Boże, nowe tekstury itp. Pytanie - jak się przed tych uchronić? Zaznaczam, że gram na "gołym" ET, bez instalowania żadnych patchy. Jeśli nie da się tego zablokować, to jak rozpoznać te pliki w folderze gry, by po prostu je usunąć?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej jest po prostu po wyjściu z takiego serwera w menu głównym wybrać pozycję MODS i tam wybrać, że chce się grać bez modów. Wszystkie guziczki i inne badziewia powinny zniknąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 20:09, xDeuSx napisał:

Witam, po długiej przerwie zainstalowałem ponownie ET, ale już na początku mam pewien
problem. Wchodząc na większość serwerów chcąc nie chcąc pobieram masę badziewia, o wątpliwych
walorach "upiększających". Mianowicie - jakieś kolorowe napisy w ET, gotowe przyciski
do wejścia na serwery danego klanu, czy bzdurne kursory, a nie daj Boże, nowe tekstury
itp. Pytanie - jak się przed tych uchronić? Zaznaczam, że gram na "gołym" ET, bez instalowania
żadnych patchy. Jeśli nie da się tego zablokować, to jak rozpoznać te pliki w folderze
gry, by po prostu je usunąć?



trzeba porostu znaleźć jakiś stał serwer dogrania na gołe ET, z tego co mi się wydaje to niewiele takich pozostało ale nie wiem, może prze Xfire poszukaj, powinno pomóc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, gra ktoś jeszcze w to cudo ? :) Bo coś mnie naszło żeby wrócić do starych czasów i chciałem ściągnąć. Możecie polecić jakieś fajne serwery, najlepiej z ETPro, z dobrą atmosferą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 13:37, koLLLL napisał:

Hmm, gra ktoś jeszcze w to cudo ? :) Bo coś mnie naszło żeby wrócić do starych czasów
i chciałem ściągnąć. Możecie polecić jakieś fajne serwery, najlepiej z ETPro, z dobrą
atmosferą ?

Powinno stać jeszcze parę serwerów Cybergames, nazwa biało-czerowna, 16 slotów, etpro i naprawdę wysoki poziom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 15:42, Kryhuu napisał:

Powinno stać jeszcze parę serwerów Cybergames, nazwa biało-czerowna, 16 slotów, etpro
i naprawdę wysoki poziom. :)


195.81.186.36:27971
195.81.186.36:27972 włoskie co prawda ale poziom naprawde super, ćwiczy się zgranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak zainstalowałem tą grę jako odskocznia od CS''a. Pomijając problematyczną instalację to ET grało się z niezwykłą przyjemnością. Rozwój postaci, fajne mapy, duża grywalność powodowała, że grało się w to trochę czasu.

Z tego co widzę, to nadal sporo osób "ciupie" w ET(przynajmniej tak stwierdzam, jak popatrzę na listę serwerów). Może bym nawet wrócił zobaczyć czy nadal tak samo będzie się grało tylko pytanie czy instalacja nadal jest problematyczna(czy nadal trzeba kombinować PunkBusterem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PunkBuster "wyrzekł się" ET już kilka lat temu. Można pobrać plik instalacyjny wrzucający łatkę 2.60b natychmiast.
Z tego co ja słyszałem/widziałem, to jest jakiś nowy program do ochrony serwerów, ale nie mogę Ci powiedzieć za wiele na ten temat bo po prostu nic o nim nie wiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 15:01, Akoss-94 napisał:

Ściągasz, wgrywasz patch 2.60b i grasz :)


Z tego co zauważyłem, to na ich stronie gra jest od razu jest w tej wersji więc wystarczy chyba tylko ściągnąć.

Cieszę się, ze wyrzekli się PunkBustera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować