Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fanboje Sony zbojkotują Capcom?

66 postów w tym temacie

policzmy... nawet jak polowa użytkowników przez to nie kupi Devila 4 (w co wątpię bo to puste gadanie:) to i tak duża strata nei będzie ponieważ gry na konsole PS3 i tak się nie zwracają bo jeszcze jest za mało użytkowników tej konsoli. A przecież Capcom to nie fundacja charytatywna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 14:54, Skwaru84 napisał:

No jestem w szoku. Toż to fanatyzm jest. A fanatyzm to nic dobrego. Nic dzięki wyłączności
na PS3 nie zyskają za to inni stracą. Ludzie są podli :D


Tu na forum też są tacy.. fan... Ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne. Nie chcę nikogo obrażać wprost, jednak jeżeli jakiś tego typu "fanboj" to czyta, niech weźmie to pod uwagę w swoim życiu. Ludzie, którzy się pod tym podpisali mają coś nierówno z głową [debilizm, idiotyzm i tym podobne choroby]. Ja pierdziele, co z tego, że są wydane na inne konsole? Przeszkadza wam to w czymś? Że niby co, uważacie, że jesteście lepsi bo macie tę grę? Tak właśnie działa polityka! Skoro Capcom nawet zauważył, że LEPIEJ DLA FIRMY będzie rozwinąć skrzydła w kierunku innych konsol [gracze na tym nie tracą, to chyba logiczne, że wszyscy powinni być bardziej zadowoleni i szczęśliwi. Można dzięki temu np. rozwinąć firmę jeszcze bardziej, uniknąć szybszego bankructwa i tym podobne sprawy. Nic to graczom nie zaszkodzi! Ceny produktu nie podniosą. [Być może szybciej spadnie po premierze? W końcu większy zarobek...].
Eh, jak dla mnie to osoby, które się pod tym podpisały mogły by równie dobrze wyjść na miasto, położyć się i wziąć ze sobą taką tabliczkę "zbieram na psychologa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalna głupota. Najlepiej niech zrezygnują z grania we wszystkie produkcje multiplatformowe... to nie będą w ogóle grali i będzie spokój. Swoją drogą to nie ich wina że PlayStation3... a nie przepraszam PLAYSTATION3 to bubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 15:28, Choinix napisał:

Smutne. Nie chcę nikogo obrażać wprost, jednak jeżeli jakiś tego typu "fanboj" to czyta, niech
weźmie to pod uwagę w swoim życiu. Ludzie, którzy się pod tym podpisali mają coś nierówno z
głową [debilizm, idiotyzm i tym podobne choroby]. Ja pierdziele, co z tego, że są wydane na
inne konsole? Przeszkadza wam to w czymś? Że niby co, uważacie, że jesteście lepsi bo macie
tę grę? Tak właśnie działa polityka! Skoro Capcom nawet zauważył, że LEPIEJ DLA FIRMY będzie
rozwinąć skrzydła w kierunku innych konsol [gracze na tym nie tracą, to chyba logiczne,
że wszyscy powinni być bardziej zadowoleni i szczęśliwi. Można dzięki temu np. rozwinąć firmę
jeszcze bardziej, uniknąć szybszego bankructwa i tym podobne sprawy. Nic to graczom nie zaszkodzi!
Ceny produktu nie podniosą. [Być może szybciej spadnie po premierze? W końcu większy zarobek...].
Eh, jak dla mnie to osoby, które się pod tym podpisały mogły by równie dobrze wyjść na miasto,
położyć się i wziąć ze sobą taką tabliczkę "zbieram na psychologa".


Niestety nie zgadzam sie z Twoja opinia - jezeli gra wedzie wydana na kilku platformach, najprawdopodobniej bedzie znacznie mniej dopracowana. Teoretycznie ma to zalety - gry moga byc tansze, wiecej osob je kupi. Ale wtedy czeka nas "potop" tandety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, fanboje to fanboje... Boja się poprostu iż ich ukochana firma (której już nie popieram, za to jak traktują nas graczy) straci mnóstwo $$, bo ich chlebak nie sprzeda się w zadowalającej firmę ilości sztuk...Włala ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 15:34, gogowitczak napisał:

Niestety nie zgadzam sie z Twoja opinia - jezeli gra wedzie wydana na kilku platformach, najprawdopodobniej
bedzie znacznie mniej dopracowana. Teoretycznie ma to zalety - gry moga byc tansze, wiecej
osob je kupi. Ale wtedy czeka nas "potop" tandety...


Tja? A ja Ci już z góry mówię, że DMC4 nie będzie tandetą gra będzie bardzo dobra i grać się będzie dało.
Skąd to wiem? Toż to Capcom. Mówią, że DMC2 było kiepskie. Ale chyba raczej kiepskie w porównaniu do jedynki, bo w praktyce to tysięcy graczy wciągnął na maksa.
Ja dalej trzymam się swojej opinii, że lepiej będzie dla graczy, gry i firmy, żeby ukazała się gra na różne konsole.
Btw. nie wszyscy mają PS3, tak przynajmniej X-Box''owcy czy PC''towcy sobie pograją. Faktem jest, że PC''towcy już w DMC3 mogli grać, jednak konwersja była zwyczajnie słaba. Tzn. gierka dalej świetna, ale jednak rozmazane tekstury na monitorze, a na telewizorze z daleka to całkowicie co innego. Teraz z góry zapowiedziany DMC4 najprawdopodobniej da radę na wszystkie zapowiedziane platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda Devil May Cry kojarzy mi się tylko z Play Station, ale co im to przeszkadza, że inni gracze też będą mogli pograć w ten tytuł :| Szkoda gadać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh..niektórym to pod deklem chyba się woda zagotowała.

Aż zęby bolą od głupoty ludzkiej. Co oni myslą że są jedynymi słusznym graczami???
No ale skoro ktoś jest nierobem i cały dzień przed konsolką i tylko gra..no to mu widać woda paruje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaak capcom do pichu :D:D:D zabić;P;P. a tak na poważnie to zycze fanbojom powodzenia.... mają chłopaki fantazje i......(niepokolej w głowie), ale napewno tez bym się tak poczuł na miejscu konsolowców kiedy zaufana firma wbija nóż w plecy czując zapach kasy. ja też jak mam coś na wyłączność to nie zawsze chce się z kimś dzielić tym czymś. tym bardziej jako fan PS3 z Xboxowcami.

ps. i widać po tym artykule że też gram.pl jest anty PS3, antysony i ze popiera ta nagonkę która jest od dłuższego czasu. nie mam nic do xboxa i ps3 (Wii rules ;D) ale to się robi nie smaczne...

pozdro all od leori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. A pamieta ktos gre "Dangeons&Dragons:Tower of Doom" od Capcom?
Na automatach kiedys sie w to gralo... nawet dzis uwielbiam odpalic na emulatorze i rundke z kumplami zagrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę fanatyzmu i ograniczenia umysłowego... Az dziwne, że tacy ludzie w ogóle żyją na tym świecie. Aaa mojsza jest bardziej niż twojsza:] dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Wszystkich prawdziwych miłośników Play Station mam nadzieję, że nie urażam mówiąc, że taki fanatyzm to poprostu głupota jest? No bo po co się denerowoać, przecież Devil May Cry i tak do końca będzie wydawany na kolejnych odsłonach PS''a, a, że i inne konsole ją dostaną, to tylko przysporzy to nowych graczy, potencjalnych, nowych miłośników serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu firmy nie wydawalbym tej gry na ps3 ;-) tak na zlosc... zreszta co oni maja do powiedzenia? Niech sie wogule ciesza ze wychodza kolejne czesci... pfff nie rozumiem takich ludzi... chyba nie maja gdzie sie podpisywac ;-P Fanatyki! ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne. To co maja powiedziec fani Final Fantasy? FF wychodzi na DS''a i na Wii - i tym gorzej nawet bo nie jest to konwersja tylko zupelnie inne tytuly. W takim wypadku FFFani powinni chyba wparowac do siedziby square i masowa egzekucje przeprowadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto ludzie z bardzo ciekawą blokadą umysłową. Któregoś dnia usłyszymy że rozpętała się trzecia wojna światowa bo parę gier zostało wydanych nie na ten sprzęt co potrzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech..., i w taki sposób, w sercu naiwnego Madoc''a narodziła się nadzieja że niedługo wszystkie gry będą wychodzić na PC.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować