Zaloguj się, aby obserwować  
ynleborg

king kong

12 postów w tym temacie

Ja gierkę ukończyłem, odkryłem wszystkie bonusy, w tym drugie zakończenie (moim zdaniem lepsze od głównego). W sumie przechodziłem KingKonga 5 razy i za każdym grało mi się przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 20:21, Noxbi napisał:

Ja gierkę ukończyłem, odkryłem wszystkie bonusy, w tym drugie zakończenie (moim zdaniem lepsze
od głównego). W sumie przechodziłem KingKonga 5 razy i za każdym grało mi się przyjemnie.

Powiem tyle super gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 20:21, Noxbi napisał:

Ja gierkę ukończyłem, odkryłem wszystkie bonusy, w tym drugie zakończenie (moim zdaniem lepsze
od głównego). W sumie przechodziłem KingKonga 5 razy i za każdym grało mi się przyjemnie.


Jak wygląda drugie zakończenie ??? grałęm i gra fajna :) ale nie wiedzaiłęm nic o drugim zakończeniu :) jak coś to napisz na gg albo maila jak nie chce psuć zabawy innym tutaj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 20:23, kepny napisał:

> Ja gierkę ukończyłem, odkryłem wszystkie bonusy, w tym drugie zakończenie (moim zdaniem
lepsze
> od głównego). W sumie przechodziłem KingKonga 5 razy i za każdym grało mi się przyjemnie.


Jak wygląda drugie zakończenie ??? grałęm i gra fajna :) ale nie wiedzaiłęm nic o drugim zakończeniu
:) jak coś to napisz na gg albo maila jak nie chce psuć zabawy innym tutaj ;]


Nie, powiem tylo, że odblokuwoć je można zbierając punkcty, za ponowne przejście danego poziomu, jeśli zbierzesz 2500 punktów, będziesz w munu "bonus" dostęp do nowego poziomu ( w którym ratujesz Wielkiego goryla...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do premiery i wydaj na Splinter Cell Double Agent. Ale King Konga polecam. Tylko strzerzenie orygianlan wersja milą Star Fora i bylo problemy z uruchamianiem. Nie iwem jak bedzie z gra supper$Seller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 22:32, PAPISHON napisał:

Grałeś w to długo więc mam pytanie cz tą grę opłaca się kupić w Super$selerze. Mam ostanią
100 i chce ją mądrze wydać :)


Włąściwie nie wiem co mam odpowiedzieć... O! Jeśli grałeś w Raymana i Beyond Good & Evil i obydwie gry bardzo Ci się podobały możesz w PJKK śmiało zainwestować, zwłaszcza, że to najlepsza gra na podstawie filmu (jeśli traktujesz ją jako kolejną genialną grę Ancela możesz się trochę zawieść)... Jednak jeśłi chcesz wydać 100 to jednak Carl92 ma rację.

Snake_GMC ---> Racja... Dodam, że nawet latamy samolotem strzelając w wojskowe dwupłatowce (raz mnie małpa złapała i rzuciła mną ^_^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować