Zaloguj się, aby obserwować  
Adam-666

Gdzie kupić BG 2 w sklepach?

6 postów w tym temacie

Mam pierwszą część BG i ostrzę sobie zęby na drugą ale nie wiem gdzie ją kupić. W sklepach nie mogę ich znaleźć, na allegro dranie korzystają z tego że gra jest trudno dostępna i ustawiają ceny na 40 zł a w sklepie internetowym nie można kupić.
Błagam o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 15:23, Adam-666 napisał:

/ciach/


Sporo tytułów z serii Nowa eXtra Klasyka (nie eXtra Klasyka Next) widziałem w Media Markt. Możliwe że BG2 też tam by się znalazło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 15:23, Adam-666 napisał:

Mam pierwszą część BG i ostrzę sobie zęby na drugą ale nie wiem gdzie ją kupić. W sklepach
nie mogę ich znaleźć, na allegro dranie korzystają z tego że gra jest trudno dostępna i ustawiają
ceny na 40 zł a w sklepie internetowym nie można kupić.
Błagam o pomoc!


Widzę, że masz ten sam problem co ja. Niestety, nie mogłem BG2 znaleźć w wyżej wspomnianym Media Markt, a na allegro ceny faktycznie są "nieco" zby wysokie. Ale widocznie ludzie kupują, skoro wszyscy sprzedawcy żądają ok 50 zł za BG2.

Wniosek: trzeba kupować gry z serii Extra Klasyka gdy są jeszcze dostępne, bo potem jest już tylko pod górkę ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 15:23, Adam-666 napisał:

Mam pierwszą część BG i ostrzę sobie zęby na drugą ale nie wiem gdzie ją kupić. W sklepach
nie mogę ich znaleźć, na allegro dranie korzystają z tego że gra jest trudno dostępna i ustawiają
ceny na 40 zł a w sklepie internetowym nie można kupić.
Błagam o pomoc!


Proponuję poszukać w najbliższym sklepie z sieci Empik.Też nie mogłem kiedyś znaleść BG2,przeszedłem się do wrocławskiego Empiku,a tam całe półki tym zawalone. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 15:23, Adam-666 napisał:

Mam pierwszą część BG i ostrzę sobie zęby na drugą ale nie wiem gdzie ją kupić. W sklepach
nie mogę ich znaleźć, na allegro dranie korzystają z tego że gra jest trudno dostępna i ustawiają
ceny na 40 zł a w sklepie internetowym nie można kupić.
Błagam o pomoc!


Widzę, że masz ten sam problem co ja. Niestety, nie mogłem BG2 znaleźć w wyżej wspomnianym Media Markt, a na allegro ceny faktycznie są "nieco" zby wysokie. Ale widocznie ludzie kupują, skoro wszyscy sprzedawcy żądają ok 50 zł za BG2.

Wniosek: trzeba kupować gry z serii Extra Klasyka gdy są jeszcze dostępne, bo potem jest już tylko pod górkę ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 15:23, Adam-666 napisał:

Mam pierwszą część BG i ostrzę sobie zęby na drugą ale nie wiem gdzie ją kupić. W sklepach
nie mogę ich znaleźć, na allegro dranie korzystają z tego że gra jest trudno dostępna i ustawiają
ceny na 40 zł a w sklepie internetowym nie można kupić.
Błagam o pomoc!


Proponuję poszukać w najbliższym sklepie z sieci Empik.Też nie mogłem kiedyś znaleść BG2,przeszedłem się do wrocławskiego Empiku,a tam całe półki tym zawalone. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować