Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Poszukujesz gry? To temat dla ciebie

308 postów w tym temacie

W tym temacie wpisujemy tyuł gry którą chcemy kupić ale nie ma jej w sklepach. Postanowiłem założyć ten tytuł ponieważ wiele osób szuka jakiejś gry nie kiedy stare tytuły mogą zawieruszyć się w tesco lub innym sklepie.
Nie podawajcie linków do aukcji allegro każdy link do aukcjii internetowych będzie traktowany jako spam i będzie karany.
Przy nazwie poszukiwanej gry wpiszcie w jakim mieście szukacie gry


Proszę o przypięcie tego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam Unreal Tournament 2004. U mnie w mieście juz nie ma ( jedyne dobre sklepy w mieście - empik (2), MM i kilka osobnych sklepików). Bielsko-Biała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał znaleźć Baldur''s Gate 2, bo z eXtra Klasyki już zniknęło i w sklepie gram.pl go nie ma. A czy istnieje możliwość przywrócenia go do sprzedaży?

20070323164949

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 16:50, Graszczur napisał:

Ja bym chciał znaleźć Baldur''s Gate 2, bo z eXtra Klasyki już zniknęło i w sklepie gram.pl
go nie ma. A czy istnieje możliwość przywrócenia go do sprzedaży?


Moge ci kupić. Niedaleko mnie jest taki sklepik i tam dalej sprzedają BG2 (Ekstra Klasyka). Jestem miły więc zapłacisz tylko za odbiór przesyłki :) Co ty na to? (pytam serio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 16:59, PREDATOR X napisał:

Moge ci kupić. Niedaleko mnie jest taki sklepik i tam dalej sprzedają BG2 (Ekstra Klasyka).
Jestem miły więc zapłacisz tylko za odbiór przesyłki :) Co ty na to? (pytam serio)

A gdzie mieszkasz (miasto)? No i w jakiej cenie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 17:05, PREDATOR X napisał:

Bielsko-Biała :P A cena 19,90 zł Ekstra Klasyka.

Nie znam się za bardzo na poczcie, a czy byłaby możliwość, żebym zapłacił przy odbiorze w razie ewentualnej przesyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem :/ Też nie za bardzo sie na tym znam. No w sumie to mogli by wysłać BG2 bezpośrednio do ciebie.
Chociaż prościej by było, gdybym to ja kupił, wysłał tobie pocztą, i zapłaciłbyś TYLKO za odbiór przysyłki.
Za gre zapłaciłbym sam, ze SWOJEJ kasy. BG2 jest dość trudno dostępny, więc mógłbym dać ci go w prezencie (ja płace za gre, wysyłem tobie, ty opłaczas koszt przesyłki i gra) Wiem że to "troche" naiwne z mojej strony, ale czego to sie nie robi dla znajomych ;P...
PS: Dobrze że odpowiedziałeś w tym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Bo wiesz, wysyłanie pieniędzy mi się jakoś nie uśmiecha. A płacenie za same koszty przesyłki (chcesz mi dać grę w prezencie? O_o) to właściwie chyba tylko uproszczenie, bo chyba istnieje możliwość obarczenia odbiorcy kosztami przesyłki. Ech, gdyby w sklepie gram.pl jeszcze było BG2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 14:45, Blade2 napisał:

Też nie jestem przekonany do tego tematu, no ale.... Ja poszukuję gry Baldurs Gate1 i Icewind
Dale1. Mielec


Mam Baldurs Gate I, niestety niezarejestrowany, bo kiedyś młody i głupi byłem i wyrzucałem Karty Rejestracji Elektronicznej. Icewind Dale I też mam. <;

Może pogadamy na GG? Numer: 10104473.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 15:06, Graszczur napisał:

Otóż to. Bo wiesz, wysyłanie pieniędzy mi się jakoś nie uśmiecha. A płacenie za same koszty
przesyłki (chcesz mi dać grę w prezencie? O_o) to właściwie chyba tylko uproszczenie, bo chyba
istnieje możliwość obarczenia odbiorcy kosztami przesyłki. Ech, gdyby w sklepie gram.pl jeszcze
było BG2...


Na kopertę z folią bąbelkową + priorytet płacisz 6,50. A z tego co wiem mówi się na poczcie, że na koszt odbiorcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 15:13, rick90 napisał:

Na kopertę z folią bąbelkową + priorytet płacisz 6,50.

To tanio (nawet w porównaniu do gram.pl).

Dnia 26.03.2007 o 15:13, rick90 napisał:

A z tego co wiem mówi się na poczcie, że na koszt odbiorcy.

Odbiorca może opłacić tylko koszty przesyłki, czy może też zapłacić przy odbiorze (w przypadku osób prywatnych)? W sumie w moim przypadku to nie ma znaczenia, bo PREDATOR X sam chce pokryć koszty samej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom chce pokryć koszty gry a następnie wysłać ją do ciebie. Proste. Zapłacisz tylko za koszt przesyłki. Gra masz za darmo. 6,50 (koszt przesyłki) a gierka jest ode mnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować