Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Poszukujesz gry? To temat dla ciebie

308 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2007 o 20:13, gogowitczak napisał:

>


Ja słyszałem, że ze 45 godz. z misjami pobocznymi to chyba nie tak mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 20:20, Saref napisał:

> >

Ja słyszałem, że ze 45 godz. z misjami pobocznymi to chyba nie tak mało ?

45 godzin to 18 dni rozrywki po 2,5 godziny dziennie lub ~11 dni po 4 godziny dziennie. To chyba nie sa rewelacyjne wyniki, jak bodajze w stalkerze masz 400 godzin zabawy i gre przechodzisz na 7 roznych sposobow ;). A odnosnie JE to gwarantuje Ci, ze nie bedziesz chcial przechodzik KAZDEJ misji pobocznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



No wiesz ja korzystam z kompa z 1,5 godz. to mi wychodzi 30 dni. To i tak dla mnie jakaś rozrywka ;]. A Stalker to jak tą grę tak długo robili to ja nawet na 750 godz. bym się nie zdziwił ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 20:32, Saref napisał:



No wiesz ja korzystam z kompa z 1,5 godz. to mi wychodzi 30 dni. To i tak dla mnie jakaś rozrywka
;]. A Stalker to jak tą grę tak długo robili to ja nawet na 750 godz. bym się nie zdziwił ;D.

no tak - to wsytzsko zalezy kto i ile gra ;) Sa tacy co JE przeszli w 3 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 20:35, Ryan Kam napisał:

Czy ten temat to nie jest przypadkiem jakaś reklama ;/?

Nie, nie jest. Dzięki niemu można zdobyć grę, której już nie ma w sprzedaży. Żadnych aukcji allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie jest to ja bym sie zapytał . Czy warto jest kupić grę Brothers in Arms ? Poprosiłbym o opinię kogoś kto ma już zdanie wyrobione , grał i powiedział czy jak lubie tekie gry jak moh - y cod- y i H & D jest ta gra dla mnie . podobno jest bardzo trudne celownie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem Brothers in Arms okazał się niewypałem. Był bardzo oczekiwany i zawiódł fanów. Nie grałem ale czytałem sporo, i szczerze to nie ryzykowałbym. Chyba ze ściągniesz z sieci demko i sam sie przekonasz. Poszukaj w Googlach a na pewno znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wałsnie w demko sobie pograłem , i okazał się że jest potwornie wogóle kogoś zabic ;/ . Czy jest tam możliwosc ustawiania poziomu realizmu ? ( nie do ciebie pytanie):D

I jak to jest z tym żciem demo mi wiele nie powiedziało .

A znacz moze jakieś fajne gry wojenne oprocz tych co wymieniłem . Ma jescze na oku Comandos strike froce ? grałeś moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem, bo gdy demo było w CDA miałem zbyt słabego kompa żeby grać więc nie kupiłem , ale ponoć został zachowany klimat Commandosów. Ma bardzo dobre oceny i sam uważam za dobrą grę bo kumpel chwalił. A zresztą masz tu recke z Gry- Online.

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=3345

Dla porównania poszukaj jeszcze na innym serwisie ,abys wiedział jakie są inne zdania na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 21:46, Ryan Kam napisał:

Kupię ją ale poczekma jescze trochę aż będzie za 25 złoty :D
dzięki


Spoko, ale nie warto czekać tak długo. Za 25zł będzie dopiero w jakiejś "Taniej serii", a do takowych trafiają gry które mają CONAJMNIEJ 2,3 lata, a "Strike Force" jest z roku ubiegłego, czyli jeszcze dość "świeży" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 21:51, Raven12 napisał:

> Kupię ją ale poczekma jescze trochę aż będzie za 25 złoty :D
> dzięki

Spoko, ale nie warto czekać tak długo. Za 25zł będzie dopiero w jakiejś "Taniej serii", a do
takowych trafiają gry które mają CONAJMNIEJ 2,3 lata, a "Strike Force" jest z roku ubiegłego,
czyli jeszcze dość "świeży" :)



Świeży ale już sama rozgrywka jest godna tylko takiej taniej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci mogę coś powiedzieć na temat Brothers in Arms... ;)
Długo czekałem aż ta gra stanieje, a że badzo lubię gry wojenne (tak jak szybciej wspomniane CoD, czy MoH) nie poczekałem na obniżkę i w końcu ją kupiłem...
Jak dla mnie gra okazała się naprawdę niezła! Po pierwsze chyba bardziej realistyczna niż pozostałe gry wojenne. Co do celowania, to można włączyć sobie celownik, wtedy jest łatwiej, ale i tak dosyć trudno... Zawsze lepiej przykładać celownik do oka, wtedy łatwiej trafić. Po drugie jest tam o wiele więcej taktyki niż w pozostałych grach tego typu. Masz też pod dowództwem innych żołnierzy, którym musisz wydawać rozkazy...
Jak dla mnie, gra jest naprawdę bardzo dobra! Warto kupić! Polecam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś grał w Splintel cell 4 . Bardzo chciałbym poznać kolejne historie fishera ale podobno sama gra jest dziadowa a wy co o niej myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi Ci o Splinter Cell : Double Agent.
Więc tak, grałem i uważam, że gra jest... fajna! Ja po prostu lubię takie klimaty... ;)
Niektórzy powiedzą Ci, że gra jest zupełnie do kitu, a niektórzy, tak jak ja, że gra jest bardzo dobra, więc chyba za bardzo nie sugeruj się poradami innych. Po prostu kup, albo i też nie. Ja Ci ją polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 22:48, kuko7 napisał:

Chyba chodzi Ci o Splinter Cell : Double Agent.
Więc tak, grałem i uważam, że gra jest... fajna! Ja po prostu lubię takie klimaty... ;)
Niektórzy powiedzą Ci, że gra jest zupełnie do kitu, a niektórzy, tak jak ja, że gra jest bardzo
dobra, więc chyba za bardzo nie sugeruj się poradami innych. Po prostu kup, albo i też nie.
Ja Ci ją polecam!

dzięki za informacje poczekam może jak będzie w supelseller ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 22:49, Jojti napisał:

> Chyba chodzi Ci o Splinter Cell : Double Agent.
> Więc tak, grałem i uważam, że gra jest... fajna! Ja po prostu lubię takie klimaty... ;)

> Niektórzy powiedzą Ci, że gra jest zupełnie do kitu, a niektórzy, tak jak ja, że gra jest
bardzo
> dobra, więc chyba za bardzo nie sugeruj się poradami innych. Po prostu kup, albo i też
nie.
> Ja Ci ją polecam!
dzięki za informacje poczekam może jak będzie w supelseller ;)

A miałeś ją kupować... a tu lipa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować