Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Poszukujesz gry? To temat dla ciebie

308 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2007 o 20:41, Ryan Kam napisał:

medal of honor , call of duty ?
czy mozę starego dobrego lwa leona :D ?

te mam już ograne :P
Chciałbym grę, w którą mógłbym zagrać podczas gdy moja konsola jest okupowana przez brata :D
ma być dobra grafika, epicka fabuła, widowiskowe cut-scenki, fun, instrumentalna muzyka, ciekawi bohaterowie, innowacyjna...
i nie piszcie, że takie coś to tylko w erze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 20:44, Grz3chu napisał:

i nie piszcie, że takie coś to tylko w erze :P


nie takie cos to tylko w airborne ! Ale muisz poczekać do 31 sierpnia :)
Gra bedzie o sapdochroniarzach , i bedziemy walczyc na sycli , noramdi czy w holandi .

P.S

a mzoę zagdaki lwa leona :)
Spełnia wszytko co chcesz . Ach ta rysunkowa grafika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 20:46, Ryan Kam napisał:

nie takie cos to tylko w airborne !

wiem co to Airbone, nie musisz tłumaczyć jak dziecku hehe. Też na to czekam, tylko podaj wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 20:54, Grz3chu napisał:

> nie takie cos to tylko w airborne !
wiem co to Airbone, nie musisz tłumaczyć jak dziecku hehe. Też na to czekam, tylko podaj wymagania
sprzętowe.


jak sie nie boisz to masz :
zalecane to: pentium 4 3,5 ghz, 2048 mb ram, geforce 7800 gs 512 mb

minimalne maja byc podane za niedługo ;)

a i sa nieoficjalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Szukam gry nie jakiejś konkretnie ale w pewnym stylu. Mianowicie chodzi mi o grę podobną do Fallaout Tatcits, jagged aliance. Coś w tym stylu. Chodz mi o to by była ta gra gdzie mamy kilku członków drużyny. Dużo wyposażenia, elemnty RPG (rozwój każdej z postaci). No i najwazniejsze dla mnieby była tam broń palna. Wiem że takich gier w realiach fantasy jest mnóstwo ale mnie interesuje od drugiej wojny światowej w nieskończoną przyszłość. Nie chodzi mi o gry z serii UFO, Fallout i jagged aliance bo gry mam i przeszedłem. Szukam jakiejś nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 13:18, Kerigun napisał:

Witam
Szukam gry nie jakiejś konkretnie ale w pewnym stylu. Mianowicie chodzi mi o grę podobną do
Fallaout Tatcits, jagged aliance. Coś w tym stylu. Chodz mi o to by była ta gra gdzie mamy
kilku członków drużyny. Dużo wyposażenia, elemnty RPG (rozwój każdej z postaci). No i najwazniejsze
dla mnieby była tam broń palna. Wiem że takich gier w realiach fantasy jest mnóstwo ale mnie
interesuje od drugiej wojny światowej w nieskończoną przyszłość. Nie chodzi mi o gry z serii
UFO, Fallout i jagged aliance bo gry mam i przeszedłem. Szukam jakiejś nowej.

Może Silent Storm? wielu członków drużyny jest, spora ilość wyposażenia także, elementy rozwoju postaci też są, głównie używamy broni palnej, klimat 2 WŚ z domieszką SF, gra ogólnie całkiem fajna, przejrzysta grafika i dobra (trochę przesadzona, ale efektowna ) fizyka.
Ze starszych gier to m isię w teoretycznie podobnym klimacie podobał Squad Leader (tylko, że w ogólnej opini był średnio udany to nie można go dostac absolutnie nigdzie), oraz Wages of War - tylko gra dość stara więc zwłaszcza graficznie nie jara :) nie wiem jak z jej dostępnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakieś nowsze tytuły ?? Wiesz coś może o Soldiers: Ludzie Honoru ?? Jak ona sie ma co do moich wymagań ?? Kiedyś grałem w demo gry zamieszczone w CD-Action. Była to 2 WŚ. Na początku miałem 3 ludzi co wysiedli z Shermana bo paliwo sie skończyło. Miałem zaraz odeprzeć atak Niemców a niedaleko było działko i inne ludki. Pamiętam że też tam był ekwipunek. Gra dość ładnie wyglądała. Wiesz co to może za gra ?? A może to właśnie Soldiers. Z tego co pamiętam to ta gra to była o załogach czołgów podczas 2 WŚ ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 13:34, Kerigun napisał:

A jakieś nowsze tytuły ?? Wiesz coś może o Soldiers: Ludzie Honoru ?? Jak ona sie ma co do
moich wymagań ?? Kiedyś grałem w demo gry zamieszczone w CD-Action. Była to 2 WŚ. Na początku
miałem 3 ludzi co wysiedli z Shermana bo paliwo sie skończyło. Miałem zaraz odeprzeć atak Niemców
a niedaleko było działko i inne ludki. Pamiętam że też tam był ekwipunek. Gra dość ładnie wyglądała.
Wiesz co to może za gra ?? A może to właśnie Soldiers. Z tego co pamiętam to ta gra to była
o załogach czołgów podczas 2 WŚ ale nie jestem pewien.

Soldiers to bardzo fajna gra, tylko myślałem, że szukasz czegoś turowego, Soldiers jest grą taktyczną w czasie rzeczywistym, masz pod swoją komendą mały oddział nazwyijmy to dywersantów no i musisz działac raczej cicho i w ukryciu, lub uderz szybko i uciekaj, bo na otwrta wymianę ognia można sobie rzadko pozwolić. Gra jest bardzo fajna, tylko ma dość spory poziom trudności (ponoć, ja bym go określił jako dość umiarkowany), w grze nie masz właściwie jako takiego elementu rozwoju postaci, a kampanie są dość krótkie, więc nie było by za bardzo kiedy się rozwijać - kampanie są chyba 4, i liczą dla każdej ze stron tylko po kilka misji, chyba 4, czy 5 o ile dobrze pamiętam.
Ogólnie to gra jest bardzo fajna, jak sie lubi gry w takim klimacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam gry - strategii która działałaby (obsługiwałaby) w rozdzielczości 1280 x 800 - gra musi płynnie działać na sprzęcie Semphron 4300+ 1GB RAM grafika GeForce 6100

moje typy jak na razie to:
Twierdza Warchest
Rise of Nations
Shogun / Medieval / Rome Total War

które z powyższych spełniają wymogi - a może zaproponujecie jeszcze coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 14:12, moonman napisał:

szukam gry - strategii która działałaby (obsługiwałaby) w rozdzielczości 1280 x 800
- gra musi płynnie działać na sprzęcie Semphron 4300+ 1GB RAM grafika GeForce 6100

moje typy jak na razie to:
Twierdza Warchest
Rise of Nations
Shogun / Medieval / Rome Total War

które z powyższych spełniają wymogi - a może zaproponujecie jeszcze coś innego?


Rise of Nations powinno pójść. Age of Empires 3 też na średnich ustawieniach przy tej rozdziałce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 20:44, Grz3chu napisał:

> medal of honor , call of duty ?
> czy mozę starego dobrego lwa leona :D ?
te mam już ograne :P
Chciałbym grę, w którą mógłbym zagrać podczas gdy moja konsola jest okupowana przez brata :D
ma być dobra grafika, epicka fabuła, widowiskowe cut-scenki, fun, instrumentalna muzyka, ciekawi
bohaterowie, innowacyjna...
i nie piszcie, że takie coś to tylko w erze :P

Myślę, że Fable Zapomniane opowieści. Nad zwyczaj dobre Action RPG z naciskiem na Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 14:12, moonman napisał:

szukam gry - strategii która działałaby (obsługiwałaby) w rozdzielczości 1280 x 800
- gra musi płynnie działać na sprzęcie Semphron 4300+ 1GB RAM grafika GeForce 6100

moje typy jak na razie to:
Twierdza Warchest
Rise of Nations
Shogun / Medieval / Rome Total War

które z powyższych spełniają wymogi - a może zaproponujecie jeszcze coś innego?

Prościej by było gdybys podał co cię dokładniej interesuje, bo tak to można strzelać w ciemno np. Close Combat V invasion Normandy, albo Civ 4 :) gry zupełnie odmienne, ale chyb aobie spełniają założenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Turówki są fajne bo w sumie łatwiejsze. Nie wiesz może czy w grze występuje aktywna pauza ?? Jeśli tak to kupie grę bo ona za 20 zł w Extra klasyce jest. Przychodzą Ci do głowy jeszcze inne gry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 21:47, Kerigun napisał:

Turówki są fajne bo w sumie łatwiejsze. Nie wiesz może czy w grze występuje aktywna pauza ??
Jeśli tak to kupie grę bo ona za 20 zł w Extra klasyce jest. Przychodzą Ci do głowy jeszcze
inne gry ??

Zdaje mi się, że istnieje tam aktywna pauza, a w grze bardzo często uzywaną opcją jest osobiste sterowanie 1 z wojaków, gdzie uzywamy klawiatury i myszki, gra po prostu powala fizyką, a jezeli kupujesz CDA, to jakiś czas temu dodawali do niego 2 część tej gry - Outfront - na tyłach wroga, gra gorsza od Soldiersów (głównie dlatego, że sztucznie zwiększono poziom trudnośći, poprzez zasypanie nas czasami chorą ilością wrogów), gdzie, mógłbys zobaczyć z grubsza, czy taka forma rozrywki ci odpowiada :).
A turówki nie zawsze są łatwiejsze, ale zawsze jest więcej czasu na przemyślenie sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 14:26, kordzio1 napisał:

Prościej by było gdybys podał co cię dokładniej interesuje, bo tak to można strzelać w ciemno
np. Close Combat V invasion Normandy, albo Civ 4 :) gry zupełnie odmienne, ale chyb aobie spełniają
założenia :)


podałem tytuły, które mnie dokładnie interesują - tylko nie wiem jak pójdą na tych wymaganiach - szczególnie chodzi mi o tę rozdziałkę 1280x800 - a co do polecenia kolejnych to najlepiej RTS - ale nie wstylu ''huzia na Józia / Kupą mości panowie" - tylko jakiś z planowaniem strategii itd. - w klimatach fantasy lub średniowiecza (klimaty s-f lub I/II wojny światowej jakoś mi nie podchodzą)


pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować