Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Poszukujesz gry? To temat dla ciebie

308 postów w tym temacie

Pamiętam, że ~ sześć la t temu grałem w bombermana... nie pamiętam dokładnej nazwy;P
Gra była bardzo przyjemne;> na początku mapy wyglądały jak "beton" później chyba byliśmy w lesie, następnie pod woda aż w końcu doszliśmy do zamku w którym jest uwięziona księżniczka(porwał ją na początku jakiś stworek)
Pamięta ktoś dokładną nazwę tejże gry:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:12, adamek44 napisał:

witam jestem Adam i mam 13 lat poszukuje dobrej gry lubię gry akcji i samochodówki tylko że
mam procesor 0,5giga jakie dobre gry mi wejdą na takiego kompa ?


Może GTAIII? Jak na dzisiejsze standardy ma bardzo małe wymagania. Aha, masz 0,5 giga RAMu (512MB), czy procesor taktowany zegarem 0,5Ghz? :)) Wbrew pozorom, to ma znaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 19:47, Forgotten napisał:

Pamiętam, że ~ sześć la t temu grałem w bombermana... nie pamiętam dokładnej nazwy;P
Gra była bardzo przyjemne;> na początku mapy wyglądały jak "beton" później chyba byliśmy
w lesie, następnie pod woda aż w końcu doszliśmy do zamku w którym jest uwięziona księżniczka(porwał
ją na początku jakiś stworek)
Pamięta ktoś dokładną nazwę tejże gry:P?


To chyba nie bomberman a Mario Bross :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:12, adamek44 napisał:

witam jestem Adam i mam 13 lat poszukuje dobrej gry lubię gry akcji i samochodówki tylko że
mam procesor 0,5giga jakie dobre gry mi wejdą na takiego kompa ?

To co powiedział kuba9876543210, tylko, że pójdzie także gta: VC
ma ona więcej ciekawych rzeczy, choć to nie znaczy, że gtaIII jest gorsze. To zależy już tylko od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 19:47, Forgotten napisał:

Pamiętam, że ~ sześć la t temu grałem w bombermana... nie pamiętam dokładnej nazwy;P
Gra była bardzo przyjemne;> na początku mapy wyglądały jak "beton" później chyba byliśmy
w lesie, następnie pod woda aż w końcu doszliśmy do zamku w którym jest uwięziona księżniczka(porwał
ją na początku jakiś stworek)
Pamięta ktoś dokładną nazwę tejże gry:P?

Taak! to były czasy! Ja i moja mama zagrywaliśmy się w to godzinami! nigdy jej nie mogłem pobić:) Oryginalna nazwa tej gry to "DYNA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy wie co to są Plemiona, Travian, Ogame.
Chodzi mi właśnie o taką grę, podobną do tych jednak żeby działa sie czasach starozytnych (Starożytna Grecja, Starozytny Rzym, Starozytny Egipt - ktoreś z tych). Zna ktoś może taką? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 21:44, wip_01 napisał:

Każdy wie co to są Plemiona, Travian, Ogame.
Chodzi mi właśnie o taką grę, podobną do tych jednak żeby działa sie czasach starozytnych (Starożytna
Grecja, Starozytny Rzym, Starozytny Egipt - ktoreś z tych). Zna ktoś może taką? ;)

A grałeś w Gladiatus?
http://gladiatus.onet.pl/game/?kid=1-03711-03311-0709-01207158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 21:44, wip_01 napisał:

Każdy wie co to są Plemiona, Travian, Ogame.
Chodzi mi właśnie o taką grę, podobną do tych jednak żeby działa sie czasach starozytnych (Starożytna
Grecja, Starozytny Rzym, Starozytny Egipt - ktoreś z tych). Zna ktoś może taką? ;)

Eee, może to? - http://www.gladiatus.pl/

Ja osobiście nie gram, ale mój kolega zaczął i zachwala ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 21:45, choper napisał:

A grałeś w Gladiatus?

NIe, ale za wczasnu chcialbym sie dowiedziec czy to jest coś jak BiteFight że podaję głupi link i kto wchodzi ten daje mi jakieś zloto czy cuś? Bo cośtakeigo mnei nie kręci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 21:53, wip_01 napisał:

> A grałeś w Gladiatus?
NIe, ale za wczasnu chcialbym sie dowiedziec czy to jest coś jak BiteFight że podaję głupi
link i kto wchodzi ten daje mi jakieś zloto czy cuś? Bo cośtakeigo mnei nie kręci :P

Raczej nie. To coś w stylu Ogame. Ja tylko widziałem jak brat gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 21:53, wip_01 napisał:

> A grałeś w Gladiatus?
NIe, ale za wczasnu chcialbym sie dowiedziec czy to jest coś jak BiteFight że podaję głupi
link i kto wchodzi ten daje mi jakieś zloto czy cuś? Bo cośtakeigo mnei nie kręci :P

Grałem i jest taka możliwość, polecam cyrodiil, linku nie podam, bo nie pamiętam, ale wpisz w google, gorąco polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 21:56, choper napisał:

Raczej nie. To coś w stylu Ogame. Ja tylko widziałem jak brat gra.

Raczej tak. Zarejestrwalem sie. I nie chodzie tu o budowę wioski i wojsk (tak jak ja chcę)" tylko o walki gladiatorów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... wybaczcie spam, ale czy czasami nie schodzicie z tematu? Bo jest inny, DUŻO większy temat poświęcony polecaniu ect. gier. Tutaj, o ile się nie mylę... a z resztą, przeczytajcie pierwszego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować