Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - świąteczny rabat od Blizzarda

63 postów w tym temacie

Domek

Blizzard przygotował dla graczy World of Warcraft bardzo ciekawą świąteczną ofertę. W jej ramach mogą oni kupić kolejny egzemplarz gry i odsyskać 80 PLN - wystarczy, że prześlą do producenta dowód zakupu wraz z wypełnionym kuponem rabatowym i numerem konta bankowego, by mogli liczyć na zwrot tej sumy.

Przeczytaj cały tekst "World of Warcraft - świąteczny rabat od Blizzarda" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 09:21, Gofer31 napisał:

no dobta ale po cholere temu komus drugi raz ta sama gra? :|



Kupujesz grę za 60 złotych, sprzedajesz komuś za 100 i masz jedne miesiąc grania za darmo ;) Proste ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 09:17, ExeWar napisał:

Kto kupi mi WoW ? :D Zapłace 70zł :]


:) Chętnie kupię, szczegóły: tronix@aster.pl, podaj nr telefonu.
Pozdrawiam
tx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa, i bedzie tak jak z epsonem tez mieli zwracac kase jak sie przesle dowod zakupu i numer konta ja juz rok czekam na zwrot kasy. Wiec w takie chwyty nie wierze bo co to niby za problem obnizyc cene gry w sklepie a nie po wyslaniu do nich dowodu zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka ale ja zabardzo nie rozumiem więc sie upewnie pytając. Mam rozumieć, że teraz kupuje w cdprojekt world of warcrafta za 140zł korzystając z wPLN. Drukuje ten kupon wysyłam i czekam aż oni mi zwrócą te pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 08:24, WoWmen napisał:

139,90 - 80 = 59,90 omg.... WoW za 6 dych :D

Czy to tak działa na 100% ? Może ktoś z Cdprojekt skomentuje? Dostałem ostatnio bana za NIC więc chyba kupie drugie pudełko... Blizzard wyciągnie ze mnie całą kasę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować