Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

Poszukaj na allegro z grafiką 4850/9800GTS

Bądź MSI GT725, Toshiba Qosmio X300-11U, Toshiba Qosmio X300-13O

Tylko nie oczekuj długiego działania na baterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

podałeś tego samego laptopa w tej samej cenie na allegro co w komputroniku(nie znosze allegro). Chciałem zauwazyć ze nie jest on najdrozszy, a jak ci sie nie podobaja moje propozycje to nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz problem z czytaniem, ja podałem linka gdzie on fizycznie jest dostępny w przeciwieństwie do ciebie.
Kompuszrot jest jednym z najdroższych sklepów z asortymentem komputerowym i nic tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja siostra ma mały problem z laptopem. Tak ni z tego ni z owego laptopowe głośniki przestały głośno grać. Wcześniej były naprawdę głośne. Włączałem różne filmy na youtubie, grę i inne rzeczy by porównać głośność, ale wszędzie tak samo. Próbowałem też coś jej zmieniać w opcjach ale wszędzie głośność była ustawiona na max.

Ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 11:51, Bosper napisał:

Musisz się zastanowić czy chcesz mieć maksymalną wydajność przy tej cenie, czy chcesz
trochę zrezygnować z wydajnosci na rzecz większego ekranu.


Dzięki wielkie...wydaje mi się że ten Asus będzie lepszym zakupem i chyba na niego się zdecyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 10:34, CokeManiac napisał:

> Musisz się zastanowić czy chcesz mieć maksymalną wydajność przy tej cenie, czy
chcesz
> trochę zrezygnować z wydajnosci na rzecz większego ekranu.

Dzięki wielkie...wydaje mi się że ten Asus będzie lepszym zakupem i chyba na niego się
zdecyduje :)

Ok, nie ma za co możesz jescze oczywiście poszukać tego modelu trochę taniej niż w komputroniku np. na allegro(jak ufasz ludziom), wystarczy wpisać model(laptopy mają oznaczenia modelowe przez co możesz łatwo szukać danego modelu w tym przypadku to: Asus G50V-AS047C )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że w notebookach jestem totalnym laikiem:)

Szukam czegoś na prezent dla szwagra, przeprowadza się na nowe mieszkanie, i z pewnych powodów musi zostawić swój obecny komputer. Chciałbym kupić coś w okolicach 2000zł, na czym można by pograć w jakieś średnio wymagające gry, niekoniecznie Crysis i te rzeczy. Ma dwuletniego synka, więc to się dopiero zacznie, i raczej od prostszych gier... Znajdzie się coś takiego, czy "takie rzeczy to tylko w Erze"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Notebook nie jest do gier.
2. Taniej kupić normalną stacjonarkę.
3. Patrz pkt. 1
4. 2500 i może coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 16:59, L33T napisał:

1. Notebook nie jest do gier.


Nie chodzi o granie i tylko granie, ale miło by było, jak by coś poszło. Mamy MSI Wind i trochę gier chodzi na tym, ku mojemu zdziwieniu. Nie nowości, ale GTA 3 śmiga, Diablo 2 śmiga, Rayman 3 śmiga. On też służy głównie do internetu. Lecz czasem w coś sobie na nim pogram, jak mi się nie che włączać blaszaka lub konsoli. A dla dziecka super graficznie wypasionych gier nie potrzeba, żeby je zadowolić.

Dnia 24.05.2009 o 16:59, L33T napisał:

2. Taniej kupić normalną stacjonarkę.


Problem z miejscem, mieszkanie bardzo małe, i przydało by się coś, co można złożyć i cisnąć w kąt.

Dnia 24.05.2009 o 16:59, L33T napisał:

4. 2500 i może coś się znajdzie.


Czekam na propozycje. Ale 2500, a nie na zasadzie "jak już 2500, to dorzuć 2 stówy i będzie lepiej, a jak te dwie stówy dołożyłeś, to kolejne dwie i będzie ekstra".

Wiem, dość wymagający jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 17:32, destro177 napisał:

Co myślicie o tym? Czytałem gdzie, że na tej grafie da się grać nawet w Call of Duty
4, co brzmi dziwnie, ale jak wspominałem, nie znam się:)

http://allegro.pl/item642341587_hp_compaq_dc_t3400_4gb_160gb_kamera_windows_wawa.html

Całkiem fajny komputer, ładny, a dzięki zintegrowanej grafice będzie miał niski pobór energii, a zatem długi czas pracy na akumulatorze. Niestety nie liczyłbym na wspaniałe wrażenia podczas grania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na laptopie będą działać głośniki 5.1? I będą chodziły na nim gry? Bo słyszałem, że większość gier nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo! Poszukuję laptopa multimedialnego (najnowsze gry na min. średnich detal., filmy itp.) w granicach 3500-4000zł. 17 calowy powinien być. Co polecacie? Zastanawiam się nad jakimś HP Pavilion z serii dv-7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie natury technicznej: czy jest możliwosć aby ekran w laptopie który jest przyklejony do mechanizmu otwierania i zamykania laptopa mógł np. odpaść , wyłamać się jakoś , tylko poprzez otwieranie , bo zauwazyłem że ekran jest( przyklejany?) do poprzecznej kawałka co umożliwiajego otwieranie i zamkniecie.
Mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi , bo nie znam się na poszczególnych elementach.
Za odp. z góry dzięki.
PS.Czy uważacie że ten laptop jet dobry : http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-pavilion-dv5-1215ew-rm74-3072mb-320gb-vhp.bhtml bo kupiłem go w RTV Euro AGD i chciałbym usłyszeć waszą opinię o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym lapa nigdy w elektro markecie dużym nie kupił. Choć to teoretycznie te same modele to często sprzedają jakościowo gorsze bo producentom opłaca się zrobić małą serię gorszą jakościowo specjalnie na zamówienie sklepu, jeśli jeszcze jest nań krótsza gwarancja to na 95% zacznie się szybciej psuć. W CD-Action parę miechów temu art fajny o tym był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - czy można w trakcie pracy notebooka podłączać zasilacz sieciowy? Czy jest to bezpieczne (dla notebooka)? Niby Windows w momencie, gdy bateria jest prawie rozładowana wyświetla komunikat w stylu "Podłącz zasilacz sieciowy lub wyłącz komputer i wymień baterię", co sugeruje, że w celu podłączenia zasilacza nie trzeba wyłączać notebooka, ale - starsze windowsy (9x) na ten przykład w momencie, gdy stwierdziły, że nie ma do PC podłączonej myszy, radziły "Podłącz mysz i kliknij na OK", co wcale nie było dobrą radą (wpinanie myszy innej, niż USB przy włączonym zasilaniu nie było zdrowe dla COMów i PS2 - zwłaszcza ten drugi port było bardzo łatwo spalić wpinając coś do niego przy włączonym zasilaniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 18:50, Blackhand napisał:

Mam takie pytanie - czy można w trakcie pracy notebooka podłączać zasilacz sieciowy?
Czy jest to bezpieczne (dla notebooka)? Niby Windows w momencie, gdy bateria jest prawie
rozładowana wyświetla komunikat w stylu "Podłącz zasilacz sieciowy lub wyłącz komputer
i wymień baterię", co sugeruje, że w celu podłączenia zasilacza nie trzeba wyłączać notebooka,
ale - starsze windowsy (9x) na ten przykład w momencie, gdy stwierdziły, że nie ma do
PC podłączonej myszy, radziły "Podłącz mysz i kliknij na OK", co wcale nie było dobrą
radą (wpinanie myszy innej, niż USB przy włączonym zasilaniu nie było zdrowe dla COMów
i PS2 - zwłaszcza ten drugi port było bardzo łatwo spalić wpinając coś do niego przy
włączonym zasilaniu).


Proste, że możesz. Ładować go można normalnie w czasie pracy na nim, jak i wtedy kiedy jest wyłączony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować