Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

W przedziale do 2 tysięcy kupie coś co przynajmniej nie będzie chłamem? Raczej do grania służyć nie będzie. Jakieś Corel''e czy inne sony Vegas''y żeby mi spokojnie łapało. Poza tym na co bym nie spojrzał i tak jest mocniejsze od mojego starego blaszaka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) poczytam, na żywo zobaczę jak wyglądają (jak się da chociaż asusa zobaczyć bo sprawdzałem kilkanaście sklepów komputerowych i narazie żaden na stanie nie miał żeby pokazać :( ) i wtedy zdecyduję...

Ale jeszcze raz dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bral Asusa. Ma mniej wydajna karte graficzna, ale za to i7. MSI i jego GTX jest wydajniejszy, ALE (imo) procesor bedzie skutecznie ograniczal karte. Ale poczekaj na jeszcze inne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 11:48, Ichvander napisał:

Ja bym bral Asusa. Ma mniej wydajna karte graficzna, ale za to i7. MSI i jego GTX jest
wydajniejszy, ALE (imo) procesor bedzie skutecznie ograniczal karte. Ale poczekaj na
jeszcze inne wypowiedzi.


niby sprzedawca pisze, ze ten nowy i5 jest wydajniejszy od poprzedniej generacji i7 (nie wiem czy w tym asusie jest i7 nowej czy starej generacji), ale sprzedawca to w koncu sprzedawca... wybor jest trudny, nie codziennie wydaje 4 klocki na to, zeby sobie pograc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić laptopa, do grania mam konsolę i nie mam zamiaru ciskać w żadne hity na nim. Jako gracz konsolowy nie znam się na sprzęcie...
http://www.komputronik.pl/product/121603/Laptopy/Laptopy_notebooki_/Samsung_RC710_NP_RC710_S04PL_.html
Czy za te pieniądze można dostać coś lepszego z takim ekranem ? Z mniejszymi przekątnymi mnie nie interesują. Jakieś uwagi odnośnie tego modelu, bądź propozycje ? Będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś poświęci swój czas by mi odpisać. ;)

Pozdro.

Ps. Widze, że ktoś na poprzedniej stronie pisał o problemie z tym laptopem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 23:45, Myron napisał:

Witam,

Poszukuję laptopa do grania w cenie do 3500 zł.
Z góry dziękuję za pomoc w poszukiwaniach.

Pozdrawiam


Nawet nie przeczytałeś kliku ostatnich stron, o takim lapku było przynajmniej kilka wypowiedzi w tym post wyżej od twojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/acer-aspire-5742g-w7hp.bhtml
-> Nie dostałem odpowiedzi, ale uznałem, że i tak najlepszy wybór, miałem jednak pecha najpierw ktoś wykupił go ode mnie z miasta wczoraj(chociaż wczoraj go oglądałem xD, wiem mogłem go zarezerwować na dzisiaj głupi jaaaaa) dobra przejechałem się 50km do drugiego euro w którym rzekomo był, wchodzę, jest. Hura biorę jestem w kasie już praktycznie płacę, a tu sprzedawca mówi, że ostatnia sztuka dzisiaj została zarezerwowana. Kupiec przyjeżdża po odbiór dzisiaj wieczorem....

Ale moje pytanie, szukać dalej tego modelu czy rozejrzeć się za czymś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 22:11, blacklio2 napisał:

Nic wydajniejszego nie kupisz w tej cenie więc szukaj tego modelu gdzie indziej

A coś do 2200zł będzie?
Ew. 2400? Przeglądam i przeglądam i tylko te pochodne Acera jako tako wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 10:24, nightfaler napisał:

> Nic wydajniejszego nie kupisz w tej cenie więc szukaj tego modelu gdzie indziej

A coś do 2200zł będzie?
Ew. 2400? Przeglądam i przeglądam i tylko te pochodne Acera jako tako wyglądają.


Do 2200 jest Asus X53SV z i5 bez systemu lub i3 z systemem.
Za 2300 Samsung RF511 z i3 i systemem
Za 2300 jest GE620 z i5 bez systemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie. Dell Vostro 3700 to model dobry, lecz się przegrzewa ostro. Wentylator ma od strony lewej, nie dolny, nic. Więc mam takie pytanie. Użyłem sprężonego powietrza umiejętnie,ale nie poprawiło. Prawdopodobnie nie ma kurzu,ale podobno podkręcanie samemu laptopa podobno można stracić gwarancję,a również tak samo się boję jeśli chodzi o sprawę wyczyszczenia kurzu w środku. Więc temat dot. podkładki chłodzącej był wałkowany i wałkowany. Ale ja w dalszym ciągu nie wiem... A,że podkładki chłodzą od dołu, to sam nie wiem,czy to cokolwiek da. Czytałem tematy dot. podkładek, niektórzy polecali, mówili,że raz polecają do tego modelu, a tego nie polecają. Ale o Dell Vostro 3700 ,ani słuchu. Podkładki podobno mogę uszkodzić przewód i ogólne te sprawy dot. USB, tak piszą... Sam nie wiem co zrobić, mam kontakt z Dell na wyższym poziomie, bo to załatwiał mojej cioci kuzyn tego laptopa. A,że go narazie nie ma [wyjechał] to muszę z tym poczekać,ale żeby mu nie zawracać głowy to tutaj zechciałem zapytać.
Za wszelkie odpowiedzi i pomoce z góry dzięki. Laptop kupiony w kwietniu 2011r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 10:50, Astmol napisał:

Wiem, ze niedawno juz pisalem w tym watku, ale mam lekka obsuwe czasowa i zwrocil moja
uwage inny model. Krotka pilka:

MSI683 - ostatnio go kupiłem i jestem bardzo zadowolony :)
Myron@
Jak wyżej, w tej cenie MSI683 to najlepsza opcja. Nowe gierki śmigają bez zarzutu na wysokich ustawieniach. Do tego ma wszystko co powinien mieć, wejścia, wysoką rozdzielczość, niezłe audio oraz chłodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować