Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

Witam czy jest jakiś dosyć tani laptop który ma baterie trzymającą od 12 do 24h? Reszta podzespołów może nawet nie ogarniać pinballa ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybki dysk to można wymienić na własną rękę bez utraty gwary co sam uczyniłem, czy na pewno odczujesz różnicę w działaniu między DDR2 800Mhz a DDR3 1333Mhz bardzo wątpliwa sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 16:32, blacklio2 napisał:

Może nettop, ale powyżej 12h to lapki tylko w erze :P


Ok dzięki, poszukam jakiegoś :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mogli byście mi polecić jakiegoś laptopa do 3000-3500zł na który pogram w takie gry jak GTA IV, Dragon Age, CoD MW 2, CS, Saboteur, Crysis, Mass Effect, Mirror''s Edge, Risen, Arma II. Wiem że 3000zł to mało na laptopa który ma pociągnąc takie gry ale może coś się uda polecić proszę o pomoc ( a i zainteresowany bym był firmami Lenovo, HP, Asus, Dell i ewentualnie Toshiba )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Chwilka siedzenia na ceneo.pl i znalazłem takie coś:
http://www.ceneo.pl/3781724
http://www.notebookcheck.net/AMD-ATI-Mobility-Radeon-HD-4650.13883.0.html - test karty graficznej z tego notebooka. Z tego co widzę, to podane przez ciebie tytuły powinny działać płynnie, choć na max. detale bym się nie nastawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do gier i to jak najmniejszym kosztem to już lepiej kupic to co mi doradził blacklio2 czyli tego Y550 z Gf 130m 512MB który w porównaniu z nim wygląda tak:
procek - T4200
RAM - 3GB ddr3 1066 (+1GB)
HDD - 320 GB 5400 RPM SATA(+większy dysk)
garfika - Geforce 130M i tutaj przydałoby się wspomnieć o paru rzeczach. Pierwsza że to jest 9600m GT w procesie 55 nm,druga to konkurent HD 4650 co oznacza że z tych co podałeś to HD4570 i 120m są już nieopłacalne!!

Lub Samsunga
NP-R522-JS01PL
jedyną jego wadą jest brak bluetooh ale ma mocniejszy proc T6500 i właśnie HD 4650 (ale nie wiem jakie pamięci wydaje mi się chyba że DDR3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 22:44, B1SH0P napisał:

Witam czy jest jakiś dosyć tani laptop który ma baterie trzymającą od 12 do 24h? Reszta
podzespołów może nawet nie ogarniać pinballa ;-P

podobno ASUS UL50V może wytrzymać 11 godz. na baterii i jest to już na prawdę sporo. powyżej 11 godzin chyba nic nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 18:58, Gregario napisał:

> Witam czy jest jakiś dosyć tani laptop który ma baterie trzymającą od 12 do 24h?
Reszta
> podzespołów może nawet nie ogarniać pinballa ;-P
podobno ASUS UL50V może wytrzymać 11 godz. na baterii i jest to już na prawdę sporo.
powyżej 11 godzin chyba nic nie znajdziesz


Ale tani to on nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 19:55, Gregario napisał:

> Ale tani to on nie jest.
tani to pojęcie względne ;) a ty nie napisałeś przedziału cenowego.


A tani laptop to taki do 1tys złotych ;-P A najlepiej by było coś na czym nawet mario się nie włącza.. Bo to nie dla mnie laptop tylko dla kolegi.. Tibia i takie tam sprawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://x-kom.pl/index.php?show_prod=47998

Wymiana dysk na 7200RPM, np. jakiś Seagate Momentus lub WD Blue i masz torpedę

Ewentualnie
http://x-kom.pl/index.php?show_prod=49361 ale bez systemu

Numenpl


4650 nie jest konkurencją dla 130G/9600GT bo jest od nich wydajniejszy, w cenie do 3.5K PLN jest 4670 który nokautuje wszystko w tej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 21:22, blacklio2 napisał:

4650 nie jest konkurencją dla 130G/9600GT bo jest od nich wydajniejszy, w cenie do 3.5K
PLN jest 4670 który nokautuje wszystko w tej cenie

Akurat z tym 4650 to jak czytam na innych forach to bywa różnie bywa pod względem gier jedne wolą HD4650 inne 130M GT!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować