Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2010 o 20:13, Wolf800 napisał:

Mam pytanie, bo chcę kupić netbooka po dobrej cenie ale żeby był porządny. Co myślicie
o tym :

http://www.komputronik.pl/index.php/product/1..._21G16I.html

I dwa, czy gra Battlefield Heroes (tutaj wymagania : http://www.battlefieldheroes.com/en/hardware
) by mi na nim działała. Z góry dzięki ;)

dałeś zły link coś nie działa

ale jak chcesz kupić lapka to na twoim miejsci brał bym śmiało..

http://allegro.pl/asus-1215n-d525-2gb-320gb-gt218-ion2-czarny-etui-i1357534900.html

+ mm pytanie do innych

jak to w końcu wygląda z wydajnością platformy ION2 ? względem ION 1
bo w marcu 2010 na benchmark bodajże pisali że nie jest tak źle ale platforma ma problemy czy one już zostały zażegnane ? aktualnie mam ION 1 ...

czy może AMD ma coś wydajniejszego do filmów HD oraz USB3 * (opcjonalnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link co prawda nie działa, ale wymagania na tej stronie co ją podałeś są malutkie, o ile ten laptop co go wybrałeś nie ma grafiki intela to nie przewiduję problemów (być może nawet na intelu by poszła. ale to już ryzyk-fizyk jak przy każdej innej grze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam na swój post, w którym jest pytanie- może mi ktoś powiedzieć co można zrobić z tymi przyciskami, żeby działały... jestem dość męczący, ale to bardzo utrudnia korzystanie z laptopa :( Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 22:50, Wolf800 napisał:

netbok? w zasadzie nie jest przeznaczony do grania, nie dość że grafa intela (shaderów brak, są emulowane przez sterowniki co nie w każdej grze zadziała) i dodatkowo intel atom który poza grą będzie musiał liczyć też grafikę 3d. Ogólnie czarno to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że oba powinny dać radę, ale atom mimo wszystko to z tego co na szybko" znalazłem 2 rdzenie fizyczne i 4 wirtualne dzięki ht

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Mam nadzieję, że to dobry topic. Na święta planuję kupno laptopa. Będzie on służył głównie na studiach, tj. notowanie, przeglądanie internetu, prezentacje, itd., więc niepotrzebny jest jakiś wypas do gier czy filmów HD. Raczej efektywność pracy się liczy. Budżet wynosi 2500 zł. Polecicie coś sensownego? No i może lepiej kupić notebooka? Jak sądzicie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 14:24, blacklio2 napisał:

Jeden rdzeń, dwa wątki. Tutaj wyłącznie Intel Atom energooszczędniejszy i wydajniejszy
od Athlona Neo

o ile dobrze czytam tą http://ark.intel.com/Product.aspx?id=49490 stronę to atom d525 ma 2 rdzenie i 4 wątki.


ps z opisów pdanych przez Wolf800 wynika że żaden nie ma napędu optycznego. a pytał o to chyba trzeba będzie coś innego znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ja operuje na stacjonarnym ale bliska mi osoba poprosiła o pomoc w doborze notebooka. Odruchowo się zgodziłem i teraz mam problem :).

Interesuje mnie notebook 17'', cena w okolicach 2000zł. Cel - Internet, aplikacje, filmy. Nie musi to być potwór, granie nie wchodzi .. w grę :D. Potraficie mi bracia gracze doradzić solidny sprzęt ? Na co zwracać uwagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 19:02, KejterR napisał:

Interesuje mnie notebook 17'', cena w okolicach 2000zł. Cel - Internet, aplikacje, filmy.
Nie musi to być potwór, granie nie wchodzi .. w grę :D. Potraficie mi bracia gracze doradzić
solidny sprzęt ? Na co zwracać uwagę ?


Zgadzam się z przedmówcą - 17 cali przy takim budżecie znacznie ogranicza wybór. Jednak wystarczy zrezygnować z dużego ekranu (który moim zdaniem w notebooku sam w sobie jest sporym nieporozumieniem) i będzie można wyrwać jakąś ciekawą pietnastkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować