Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

Zainstalowałem tam Wifi, ale nie wyświetla mi dostępnych sieci, przed tym programem intel(R) byly potem to cholerstwo się włączyło i w nim są ale tam mi się nie łączy.
Co zrobić by mieć z powrotem w połączenie sieci bezprzewodowej 2 ?

20101220194117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam laptopa,notebooka do 1.2-1.5k PLN
Nie wymagam super hiper nowoczesnego sprzętu,bo do grania mam ps3,a chciałbym zrezygnowac z stacjonarki(procek p4 2.66ghz 1gb ram ddr, radek 9600pro,2x WD 80gb)
Poszukuje czegos do filmow,internetu i starszych gierek(2-3lata wstecz)zeby mozna było pograć.
Lapek moze byc uzywany badz nowka:P

Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj tylko sam sterownik - używanie jakiegoś innego programu do obsługi sieci zwykle wyklucza korzystanie z tego wbudowanego w Windowsa (a w gruncie rzeczy jest on najlepszym wyjściem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 19:56, Crew_900 napisał:

innego do wifi nie ma


Tam jest cała strona sterów do wifi. Wszystkie WLAN czy Wireless to są właśnie stery do wifi (ewentualnie bluetooth). Poszukaj w tych oznaczonych jako Recommended.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 20:22, Crew_900 napisał:

Uwierz, próbowałem każdego i nie działało


Jesli nie usunąłeś poprzedniego sterownika, to nic dziwnego że nie działało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 17:12, blacklio2 napisał:

Nie porównuje się podzespołów z kompa stacjonarnego do lapka

Prosilem o porownanie wydajnosci takich sprzetow, nie podzespolow. Musze miec jakis wglad we wzrost/spadek wydajnosci, dla gracza to sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam lapka. Asus K72J, niestety z Windows Recovery ;( Póki co nie mam gdzie załatwić sobie płytek, ale czy dałoby radę zrobić sam obraz .iso płytek bez wypalania? I dlaczego program do robienia tej kopii chce aż 5 płytek DVD? To zajmuje aż tyle miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obrazu iso płytek nie zrobisz, jedynie poprzez program dostarczony przez producenta, jedynie co możesz to obraz partycji recovery.
Odnośnie ilości płytek pretensje do Asusa, w sony miałem 3 płytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg notebookcheck Left 4 Dead 1 bedzie hulal na najnizszych ustawieniach:

http://www.notebookcheck.net/Computer-Games-on-Laptop-Graphic-Cards.13849.0.html
http://www.notebookcheck.net/ATI-Radeon-HD-4250.29664.0.html

Co do Team Fortress 2 to nie gwarantuje, ta gra od premiery ponad 3 lata temu miala mase update''ow i wymagania sie troche zmienily. Sa co prawda mody zmniejszajace wymagania, ale nie gwarantuje, ze na tak slabej karcie gra bedzie dzialac plynnie (a plynnosc w tej dynamicznej grze jest bardzo potrzebna :P).
Stalker - nie wiem. Na Radeonie X600XT (desktop) mi smigal, ale nie wiem jaki bedzie odpowiednik laptopowy.
Cos lepszego do grania kup :P
Np. to:
http://www.x-kom.pl/p/60964-notebook-laptop-15,6-acer-as5552g-n832g50mnkk-n830-2048-500-dvd-rw.html



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 18:23, blacklio2 napisał:

Zrób punkt przywracania i wtedy odinstaluj tego Rapida

Dziękuję wszystko działa ładnie, zwiększyła się ilość RAM o 600 MB, i transfery przy przenoszeniu plików wewnątrz dysku też są większe. Tylko nie rozumiem instalowania takiego programu na lapku na którym jest jeden dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 14:26, fajlozof napisał:

Wreszcie mam lapka. Asus K72J, niestety z Windows Recovery ;( Póki co nie mam gdzie załatwić
sobie płytek, ale czy dałoby radę zrobić sam obraz .iso płytek bez wypalania? I dlaczego
program do robienia tej kopii chce aż 5 płytek DVD? To zajmuje aż tyle miejsca?

mi też wołało o 3 płytki DVD ale na dwóch się wszystko zmieściło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować