Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

Dzięki, chyba zdecyduję się na tego MSI, bo jest znośny cenowo i słyszałem dobre opinie na jego temat. A jak wygląda serwis MSI w Polsce? Jest dobry/zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 09:26, Harrolfo napisał:

Dzięki, chyba zdecyduję się na tego MSI, bo jest znośny cenowo i słyszałem dobre opinie
na jego temat. A jak wygląda serwis MSI w Polsce? Jest dobry/zły?


O GE600 i serwisie poczytaj
http://www.nhl.pl/index.php?showtopic=27388&st=2980&gopid=404011&#entry404011
Osobiście mam GE700 zero problemów z działąniem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować, w innej przeglądarce też nie działa.
Ok, ale uwierzę Ci, blacklio2, na słowo. Za jakieś 2 tygodnie, po sesji i wynikach kupię tego lapka GE600, dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie działa jak działa.
Wejdź na stronę notebookcheck.pl, po lewej stronie masz link FORUM, dalej Kupno laptopa--> Na szpili MSI GE600 i GE700

Tam będzie sporo stron wiec warto poczytać przynajmniej 30 - 40 ostatnich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam zamiar kupić laptopa w najbliższej przyszłości i chciałbym, żebyście mi poradzili jakiego wybrać. Głównym przeznaczeniem będzie nauka, czyli prace w wordzie, PP, oraz do 1 (słownie: jednej) gry - Football Manager. Jako, że jest ona strasznie pamięciożerna, potrzebuje sprzęcik z dużo ilością RAMu. Przedział cenowy w jakim chciałbym zamknąć cały zakup to 2000-2100. Matryca, myślę 15.6", czyli raczej standardowa.

Pozdrawiam i czekam na jakąś odpowiedź miłego człowieka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, brat mi dał do postawienia od nowa systemu, więc to postawiłem, ale teraz gdy instaluję WLAN, to sterownik przy karcie sieciowej Atheros AR5006X Wireless Network Adapter nie chce się uruchomić, instalowałem już 2 razy, btw ta płyta Acera też się nie chce uruchomić, wyskakuje komunikat this cd can be used onlny on Acers system.

Laptop to Acer Aspire 3690, liczę na pomoc, bo w piątek mam go oddać;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad wymianą laptopa na netbook''a mój stary laptop jest dość ciężki i ciąganie go w tę i z powrotem (czy to na uczelnie czy do pracy) jest dość upierdliwe. Zastanawiam się nad wymianą mojego starego laptopa:

Toshiba Satellite L100-119 :
http://ce.computers.toshiba-europe.com/innovation/jsp/SUPPORTSECTION/discontinuedProductPage.do?LNG=20&service=CE&com.broadvision.session.new=Yes&PRODUCT_ID=114421

Na Samsunga N150
http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Samsung-N150.33191.0.html

Czy będzie zauważony jakiś ewentualny wzrost wydajności w pracy na Windows XP? Jednym słowem jak się ma jeden procesor do drugiego. Bo w tych komputerach to procesor przede wszystkim odpowiada za odtwarzanie filmów i resztę operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Vistę Home Basic, i mam jakąś płytę jeszcze Asus recovery, ale zupełnie nie ogarniam, jakby ktoś mi mógł pomóc, to karta Atheros 5006X, po zainstalowaniu sterowników, nie chce działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, na stówę vista, formata robiłem itd, te sterowniki jak próbuję zainstalować, to mi wyskakuje błąd, jeszcze jakiegoś controllera ethernet mi brakuje, i nie mam żadnego recovery discu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować