Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2011 o 17:59, The_Warrior napisał:

Zaproponowano mi w Komputroniku ubezpieczenie laptopa od kradzieży, zniszczenia itp.
Wyliczyli mi że będzie ono kosztować około 400-500zł. Będę prawdopodobnie mieszkać w
akademiku. Nie wiem czy warto to wziąć za tą cenę?

Ja osobiście bym to olał:) Mała szansa,że coś takiego będzie mieć miejsce, no ale
oczywiście są tacy, którzy by powiedzieli, że jakaś istnieje. Ja przynajmniej nie słyszałem, żeby
komuś buchnęli laptopa w akademiku, a trochę osób znam co mieszkają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 17:59, The_Warrior napisał:

Zaproponowano mi w Komputroniku ubezpieczenie laptopa od kradzieży, zniszczenia itp.
Wyliczyli mi że będzie ono kosztować około 400-500zł. Będę prawdopodobnie mieszkać w
akademiku. Nie wiem czy warto to wziąć za tą cenę?

zależy na jaki okres czasu bo jak dożywotnio to bierz (kolega dostał taką opcję w swoim Samsungu i za 300zł, na dożywotnie ubezpieczenie na naprawy ) ale jak na 2-3 lata to raczej nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema
Zamierzam kupić jakąś mobilną maszynkę do gier do 2400zł. Na razie mam na oku te 2 sprzęty:
http://www.x-kom.pl/p/64641-notebook-laptop-15,6-msi-ge620-039xpl-i5-2410m-4gb-500-dvd-rw.html

http://www.komputronik.pl/product/122962/Laptopy/Laptopy_notebooki_/Asus_K52JT_SX438V_6_GB_Angel_.html?gclid=CKur79aek6oCFU0v3wodkhCchg

Możecie mi zaproponować coś lepszego w tej cenie ?
I czy taki sprzęt uciągnie wieśka 2 lub bc2 na średnich ustawieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam MSI ge 620 od maja, zajebisty sprzęt, BC2 w wysokich detalach, Wiedzmin 2 srednio - wysokie, polecam.
Asusa bym sobie odpuścił ma procesor pierwszej generacji, lepiej kupić msi z sandy bridgem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 23:50, DarkWolf_PL napisał:

mam MSI ge 620 od maja, zajebisty sprzęt, BC2 w wysokich detalach,

płynnie ci chodzi na wysokich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 00:27, Graszcz napisał:

> mam MSI ge 620 od maja, zajebisty sprzęt, BC2 w wysokich detalach,
płynnie ci chodzi na wysokich?

Na ogół tak, ale oczywiście z podpiętym zasilaniem bez tego ni rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 00:28, DarkWolf_PL napisał:

> > mam MSI ge 620 od maja, zajebisty sprzęt, BC2 w wysokich detalach,
> płynnie ci chodzi na wysokich?
niektóre elementy trzeba dać na średnie ale działa płynnie

na moim GE620 działa niby płynnie i stabilnie, aczkolwiek fps oscylują w granicach 20-25 (tak podejrzewam), więc komfortowo się gra dopiero na średnich

ogólnie też jestem z niego zadowolony. też mam od maja. może ty też kupowałeś w Częstochowie? ;]

edit: czyżbyś zmienił zdanie ;] podpięte zasilanie to oczywista oczywistość, bez tego nawet starsze gry przycinają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 00:32, Graszcz napisał:

edit: czyżbyś zmienił zdanie ;] podpięte zasilanie to oczywista oczywistość, bez tego
nawet starsze gry przycinają

Kupiłem w lokalnym sklepie który sprowadził go dla mnie z Częstochowy XD
Ponadto podwoiłem mu RAM do 8GB, jak dla mnie w tej cenie nie ma lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o szybką pomoc. Wujek z usa przylatuje i chce kupić laptopa dla brata. A tam ceny 3x mniejsze niż w Polsce. Dwie propozycje: http://www.bestbuy.com/site/ASUS+-+Laptop+/+Intel%26%23174%3B+Core%26%23153%3B+i3+Processor+/+15.6%22+Display+/+4GB+Memory+/+640GB+Hard+Drive+-+Brown+Suit/2712297.p?id=1218346632191&skuId=2712297
http://www.bestbuy.com/site/Toshiba+-+Satellite+Laptop+/+Intel%26%23174%3B+Core%26%23153%3B+i3+Processor+/+15.6%22+Display+/+4GB+Memory+/+500GB+Hard+Drive+-+Black/1974715.p?id=1218303652901&skuId=1974715
Ogólnie dobre? Laptop ma być do wszystkiego więc i również żeby tam w jakieś gierki pograł. A widzę, że te dwa mają jakąś dziwną kartę graficzną więc sam już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 23:19, kochampinie22 napisał:

Możecie mi zaproponować coś lepszego w tej cenie ?
I czy taki sprzęt uciągnie wieśka 2 lub bc2 na średnich ustawieniach?


W tej cenie coś lepszego, to chyba tylko Acer zostaje ;).
MSI z Core i5, który podałeś to imho dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij tylko, że w USA mają w gniazdku 110V, więc będziesz musiał w razie czego dokupić zasilacz. I mogą być też problemy z gwarancją (raczej nie zrealizujesz jej u europejskiego gwaranta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o zasilacz nie trzeba nowego, ja przez 2 lata pracowałem na przejściówce, potem przejściówka padła to dokupiłem kabel z koniczynką i polską wtyczką i działa kolejny rok :) bez problemów
co do gwarancji przy zakupie można dokupić gwarancję, która będzie ważna w większości państw (trzeba patrzeć jakie obejmuje)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jestem zainteresowany kupnem laptopa:
- cena ok. 3000 zł
- do gier, tak by nowe/nadchodzące tytułu, w które mam zamiar grać, takie jak: Wiedzmin 2, Mass Effect 3, Batman AC, FIFA12, CoD:MW3 chodziły bez przycinki na niezłych detalach
- cichy wiatrak
- żeby mieścił się w plecaku (ok 375mm x 250mm)
- do 3 kg
- bez systemu operacyjnego, bo mam z MSDN
- USB 3.0 i HDMI
- stabilna obudowa (bez rozejść w plastkiach)
- nie grzejący się zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować