Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

/.../
Jednak komuś chciało się sprawdzić... :) Dzięki za odpowiedź, przeanalizowałem jednak wszystko za i przeciw i wybór padł na tośke, ze względu na większą matrycę. Karta na dobrą sprawę przyda mi się tylko do live for speeda (a do tego fajerwerków nie potrzeba), a większa matryca ułatwi pracę przy obróbce zdjęć, grafiki i grzebaniu w necie :).
Edit: Jeśli chodzi o czyszczenie ekranu w laptopie, to osobiście zrobiłbym tak, jak robię u siebie na lcd przy pc. Trochę jakiegoś Clina do szyb, lub czegoś podobnego na szmatkę i przetrzeć, na wszelki wypadek od razu na sucho. Póki co zero skutków ubocznych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2011 o 14:27, ziptofaf napisał:

A teraz moje pytanie - czym można myć monitory w laptopach? Bo mój jest już tak brudny
że niedługo przestanę widzieć co na nim jest ^^


W np Saturnie widziałem jakoś po kilka zł pudełko z jakąś liczbą ściereczek jednorazowych do czyszczenia..

A i przy okazji, ponawiam, a bardziej zmieniam, swoje pytanie sprzed kilku dni..
Myślę, jednak obecnie nad netbookiem, ale jakiego producenta są najwytrzymalsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, mianowicie siedzisko jednego z moich klawiszy uległo malutkiemu defektowi i wyskakuje. Mój laptop to Samsung RC520. Wiem że Samsung nie sprzedaje osobno klawiszy ale czy wie ktoś skąd można wziąć używaną czy zepsutą klawiaturę do tego modelu(potrzeba mi klawisza (n). Sprawdzałem ceny nowych - koszmarne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje przeinstalować system na laptopie Toshiba Satelite P200D 137, mam do niego orginalną płytkę ale jest już aż tak porysowana że mi jej nie czyta napęd, więc zrobiłem kopie ale nie uznaje pirackiej wersji,

Da sie to jakoś obejść ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jak najlepszego (w tej cenie oczywiście) laptopa do 1200zł. Najważniejsze, aby miał dosyć dobrą nagrywarkę DVD i dwurdzeniowy procesor, chociaż nie wiem, czy do 1200zł da się takiego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam trzecie (tzn. w ostatnim okresie) pytanie, mam nadzieje, że tym razem dostanę jakąś odpowiedź..

Kiedyś kupiłem dokładnie tego laptopa na Allegro http://archiwumallegro.pl/ibm_centrino161gb40gbwi_fibluetoothcombo15-571494069.html
Obecnie chciałbym go sprzedać, no.. ale kompletnie nie wiem, ile ten hmm zabytek jest wart.. Ktoś mógłby pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Szukam laptopa 17 calowego z systemem do kwoty 2500 zł. Potrzebuję 17 cali, ponieważ laptop 15 calowy jest za mały do Autocada. Może ktoś coś polecić?
Znalazłem w tej cenie http://www.komputronik.pl/product/138740/Komputery/Laptopy_i_netbooki/Lenovo_G770_59_314903_.html ale nie wiem czy jest wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocyxd
Potrzebuje laptopa do 2 tysięcy włącznie. Przeznaczenie czysto domowe. Internet, filmy, muzyka, pisanie... czyli potrzebuję duży dysk i najlepiej duży ekran.
Co polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 15:59, tosz napisał:

mam grę zainstalowaną na kompie stacjonarnym, czy da się tą samą grę zainstalować na
laptopie ?


Możesz sprecyzować jaka gra i jaki laptop? Bo ogólnie można napisać, że da się (jeśli instalator ruszy na danym systemie operacyjnym), ale wątpię, by o taką odpowiedź Ci chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 15:59, tosz napisał:

mam grę zainstalowaną na kompie stacjonarnym, czy da się tą samą grę zainstalować na
laptopie ?

W sensie? Laptop nie spełnia wymagań, czy zastanawiasz się, czy to nie narusza umowy licencyjnej lub czy DRM pozwoli odpalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, są, bez sensu byłoby targać za sobą wszędzie zewnętrzne głośniki (nie wspominając już o konieczności zasilenia ich z jakiegoś źródła, bo głośniki pasywne to już prehistoria).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 11:06, In_The_End napisał:

Kumpel w tamtym miesiącu kupował to znaleźliśmy model z i3&Geforce''m 520m wszystko w cenie mniejszej o 100zł. Więc jakoś pozytywnie o tym modelu nie sądzę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 10:47, tosz napisał:

coś wcisnołem w laptopie i strasznie zmniejszył mi się ekran co zrobić aby go powiększyć
?

Ponownie wcisnąć to "coś", sorry ale szklanej kuli to nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemano, Przygotowuję się do zakupu netbooka. Mam w sumie dobry pc maszynkę do gier ale chciałbym coś przenośnego na czym mógłbym posiedzieć na necie, napisać wypracowania do szkoły itp. Ale chciałbym również w czasie drogi pograć sobie w to i owo. Nie chodzi mi tu o najnowsze tytuły, bardziej starsze klasyki RPG oraz ścigałki czy starsze strzelanki. Cena nie gra roli ale chciałbym żeby była rozsądna. Najlepiej jakby w netbooku nie było zintegrowanej karty graf. oraz 2 rdzeniowy procek by się przydał. Nie chcę notebooka bo jest trochę za duży;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować